1

Bachatowski czuje się urażony. No i super, niech w końcu odchodzi, krzyżyk na drogę.
Niech jeszcze papiery rozwodowe szykuje

0

@comtedurgell buty do siadów mam za 400 jakos

1

@JimMorrisonFCB daj już znać jak potestujesz

0

@JimMorrisonFCB nie wiem co to, ale widac jesteś w temacie to wytłumacz

1

@July_6_BcN Dziękuję za potwierdzenie

0

Nie wiem może jestem dupnięty, ale zamówiłem se pas do przysiadów za 540 zł

0

@July_6_BcN musisz sobie znalezc hiszpana

1

@July_6_BcN nie ma przypadków

0

@gumaz ja sie nie chwale

0

@gumaz chłopie ja robię trening siłowy a nie jakiś crossfit czy inną wytrzymałościówkę

2

Pięknie trening siadł, nawet delikatnie się spociłem @July_6_BcN

teraz 85g białka będzie jedzone na raz

6

@agaFCB Ja praca od 7 więc przed robotą nie ma szans się wyrobić

@July_6_BcN koleżanka jak Ania, czeka na spoconego samca na siłowni?

6

Lecimy na siłke

0

Komentarz usunięty

0

@Kinginiesta Sędzia sędzia

Jak się nie wykorzystuje tylu sytuacji to tak jest

0

Wczorajszy mecz przypominał mi pojedynek pięściarski, gdzie po prostu słabszy zawodnik wypunktował tego lepszego, cierpliwością i umiejętnością cierpienia.

0

@Cvzx ok tak zrobie

0

@pacior95 co z tego, Cubarsi go zahaczył i przewrócił, więc czerwona kartka

0

@pacior95 jak go kopnął? xd do tyłu?

0

@Aequlibre czerwona

1

A no i Rashford to nie Raphinha. Z brazolem byśmy ten mecz po prostu wygrywali

2

@blakkudium Ramos jest dumny z nas

0

@macio_944 Nie no od PSG byśmy z czwórke dostali obiektywnie

4

Araujo wejdzie to będziemy zaraz grali w '9'

1

@July_6_BcN Kolega ledwo dyszy, dlatego teraz ma już 3-4 "partnerów do treningu"

0

To mój ulubiony short


5

@macio_944 Paru Aktorów m.in: Vini jr i Mbappe

0

@Encore dembele gra w lizbonie?

kur nie umiem czytac xd

0

Nie no obiektywnie Real ograbiony z karnego


Żartowałem xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

@RoberDzik jest lepszy jak nie gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?