TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@damian16161212 rozumiem bycie kibicem ale wytatuowanie sobie herbu klubu na własnym ciele to dla mnie gruba przesada i nigdy bym tego nie zrobił, ale każdy ma prawo do swoich wyborów
1
@agaFCB Moja siłka jutro 8-16 otwarta tylko, więc albo na rano albo po południu, jeszcze zobaczę jak wstanę xd
2
Jeszcze jutro skatować nogi i można rozpocząć święta
0
@marcin62 Nie wiem, nigdy nie byłem u psychologa/psychiatry/psychoterapeuty więc nie umiem Ci odpowiedzieć na to pytanie.
0
@Czyhrynski nie wiem nie do mnie pytanie ja nie korzystam
5
@Roobo nie strajkują bo nie rodzą i mają to w dupie
0
@marcin62 To że Ty to tak zinterpretowałeś to Twój problem, nigdzie nie napisałem "zamiast łazić do psychoterapeuty idź na siłownię ona cię wyleczy"
0
@marcin62 A czy ja coś sugeruję?
2
W tych pieniądzach karnet na siłke na 3-4 miesiące
3
@Bzyczekk
1
@bartekvisca U mnie dziś też był trening, ale jeszcze jutro muszę iść za niedzielę, bo zamknięte :D
0
Jeśli słyszysz od niej "Moja wina" tylko w Kościele to masz problem
1
@Comentateiro Jest za to piękny Julek Alvarez
2
@Dari0G Dokładnie, tylko zamiast 165 to 65kg
1
@ProMILs no igranie z ogniem było xd
5
Kiedy idziesz na rekord ale asekuruje Cię Twoja stara podczas robienia obiadu
2
@Lukikiki chwalisz sie czy żalisz?
1
@bartekvisca też wolne jutro i też się wybieram do południa i też będą tony rzucane
3
@majkiii on francuzy za 50 zł robi
0
@Popitek12 Przyjdź do mnie na trening to zobaczysz, nie wyjdziesz o własnych nogach popitku, takich jak Ty to ja zjadam na śniadanie
2
Jutro Wielki Piątek a to oznacza, że będzie odwalony Wielki Trening.
0
@Mario96w tylko z piątnicy
0
@Popitek12 ja natural, nie oszust
3
Trzeba na jakieś zakupki po skyrki jechać
4
Dzień pleców jest ważny widzowie
2
@Frimpong tutaj każdy komentarz to jazda na krawędzi
2
No i 4 dni wolne teraz i humor gituwa
3
@el_pichichi_9 nawet na B klase jestes za slaby
1
@Karol145 najlepszy
0
@FcPortoFan1999 W trenowaniu repki Polski