0

@Barcaa12 nowoczesność

0

Witebski, ksiądz Maciej i Duda


3

@MessiForeverTheBest Gdyby moja potencjalna żona nie chciałaby wziąć mojego nazwiska, wtedy odwołałbym ślub. Kto ma wiedzieć, ten wie.

0

@partymaker U mnie PPE, 7%

2

@Roobo Z menelem w zestawie czy bez?

0

@Roobo Nie no tyle to nie, za drogo

Daje 45 zł

1

@gumaz Biedak jestem, mogę mieć przy sobie ze 20 zł najwyżej.

6

W lipcu delegacja się szykuje 3-4 dni w Krakowie, do Krakowa mam 1h drogi.
Pracodawca proponuje, kto nie chce dojeżdżać to może ogarnąć hotel. No i klasa, zamiast wstawać rano i dojeżdżać codziennie, biorę se hotel na miejscu, posiedzę se w Krk jak za lat studenckich, pozwiedzam miasto.

To mi się podoba.

0

@gumaz komary w zimnie

12

Wczoraj pisałem, że mój szef ma problemy zdrowotne syna i nie ma go w pracy, przez co mam więcej roboty, bo muszę go zastępować.

Dziś się dowiedziałem, że zarówno syn szefa jak i bezpośrednio mój szef dostali niezbyt optymistyczne diagnozy odnośnie ich zdrowia, a jak to określiła jego żona dziś trafił pod nóż i go "kroili". Nie mam pojęcia, co mu dolega konkretnie.

Wiem, że długo go nie będzie, ale to już nie ma znaczenia, mam nadzieję, że zarówno on jak i jego syn wyjdą z tego, cokolwiek im dolega. W końcu młody chłop 50 lat, a syn 17.

Będzie dobrze, wierzę, zdrówka szefie dla Ciebie i młodego

11

Tymczasem moja mama wychowująca czwórkę dzieci, gdy tata był dwa lata na delegacji w USA


0

@Nazio_87 Kibicuję, ładne wyniki już

0

@BorzyKrzys Żaden biznesmen, jestem skromnym inżynierem i pod nieobecność szefa jego zastępcą

0

@Karol145 za ciężkie

0

@Nazio_87 Kiedyś wszystkie będą moje

2

@Mario96w Akurat pod nieobecność szefa 105-osobowym wydziałem produkcyjnym, ale wolałbym siłkę tak szczerze

@Konradowskyy i kto bedzie robił xD

0

Jutro znowu do roboty zarządzać tym ponad 100-osobowym pierdolnikiem

Przydałby się urlop

0

Zwykle jak szefa nie ma to się cieszę. Ale jak się dowiadujesz, że zamiast 3 dni nie będzie go prawie 2 tygodnie, bo jego syn ma poważne problemy zdrowotne to przykro. Najgorzej jak dzieci chorują.

0

@Karol145 Mimo wszystko wierzę, że dorośniesz.

0

@Karol145 Dorośniesz Karolku, to zrozumiesz pewne rzeczy. Na razie nie masz pojęcia o życiu. Ale spokojnie, życie zweryfikuje, nabierzesz doświadczenia i wtedy pojmiesz pewnie kwestie.

0

@partymaker tylko nie ta pała borek

0

@Karol145 Nie muszę się zastanawiać, bo wiem dlaczego nie chcą mieć dzieci.
Żyję dłużej na tym świecie od Ciebie.
Nie jestem w związku, bo nie chcę w nim być.
I tak mam większe doświadczenia w związku z dorosłą kobietą, niż Ci się wydaje.

Mówisz, że ja coś spłycam, a Ty robisz dokładnie to samo, nie mając o tym pojęcia.

1

@Karol145 Sprawdź sobie statystyki odnośnie tego ile młodych kobiet w tym kraju chce, a ile nie chce mieć dzieci a potem wróć i napisz, czy coś spłycam.

3

Polki już tak nienawidzą dzieci i rodzicielstwa, że hejtują za odsłonięty brzuch ciążowy


4

Piękne xd


0

@clyde Dzięki, ale już dziś machałem.

A pytasz to odpowiadam

0

@malicinho już po ptokach

8

Jak myślicie Matthijas de Bór z Mielcarskim też w przerwie tak sobie pykają?


0

@clyde Myślałaś nad grą zwaną rodzina, mąż, dzieci?

1

Dumfries? NIE
Konate? NIE
Bernardo? NIE
Cucurella? NIE
Grimaldo? NIE

Salinas? TAAAAAAAAAAAAAAK

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?