TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcaa12 nowoczesność
0
Witebski, ksiądz Maciej i Duda
3
@MessiForeverTheBest Gdyby moja potencjalna żona nie chciałaby wziąć mojego nazwiska, wtedy odwołałbym ślub. Kto ma wiedzieć, ten wie.
0
@partymaker U mnie PPE, 7%
2
@Roobo Z menelem w zestawie czy bez?
0
@Roobo Nie no tyle to nie, za drogo
Daje 45 zł
1
@gumaz Biedak jestem, mogę mieć przy sobie ze 20 zł najwyżej.
6
W lipcu delegacja się szykuje 3-4 dni w Krakowie, do Krakowa mam 1h drogi.
Pracodawca proponuje, kto nie chce dojeżdżać to może ogarnąć hotel. No i klasa, zamiast wstawać rano i dojeżdżać codziennie, biorę se hotel na miejscu, posiedzę se w Krk jak za lat studenckich, pozwiedzam miasto.
To mi się podoba.
0
@gumaz komary w zimnie
12
Wczoraj pisałem, że mój szef ma problemy zdrowotne syna i nie ma go w pracy, przez co mam więcej roboty, bo muszę go zastępować.
Dziś się dowiedziałem, że zarówno syn szefa jak i bezpośrednio mój szef dostali niezbyt optymistyczne diagnozy odnośnie ich zdrowia, a jak to określiła jego żona dziś trafił pod nóż i go "kroili". Nie mam pojęcia, co mu dolega konkretnie.
Wiem, że długo go nie będzie, ale to już nie ma znaczenia, mam nadzieję, że zarówno on jak i jego syn wyjdą z tego, cokolwiek im dolega. W końcu młody chłop 50 lat, a syn 17.
Będzie dobrze, wierzę, zdrówka szefie dla Ciebie i młodego
11
Tymczasem moja mama wychowująca czwórkę dzieci, gdy tata był dwa lata na delegacji w USA
0
@Nazio_87 Kibicuję, ładne wyniki już
0
@BorzyKrzys Żaden biznesmen, jestem skromnym inżynierem i pod nieobecność szefa jego zastępcą
0
@Karol145 za ciężkie
0
@Nazio_87 Kiedyś wszystkie będą moje
2
@Mario96w Akurat pod nieobecność szefa 105-osobowym wydziałem produkcyjnym, ale wolałbym siłkę tak szczerze
@Konradowskyy i kto bedzie robił xD
0
Jutro znowu do roboty zarządzać tym ponad 100-osobowym pierdolnikiem
Przydałby się urlop
0
Zwykle jak szefa nie ma to się cieszę. Ale jak się dowiadujesz, że zamiast 3 dni nie będzie go prawie 2 tygodnie, bo jego syn ma poważne problemy zdrowotne to przykro. Najgorzej jak dzieci chorują.
0
@Karol145 Mimo wszystko wierzę, że dorośniesz.
0
@Karol145 Dorośniesz Karolku, to zrozumiesz pewne rzeczy. Na razie nie masz pojęcia o życiu. Ale spokojnie, życie zweryfikuje, nabierzesz doświadczenia i wtedy pojmiesz pewnie kwestie.
0
@partymaker tylko nie ta pała borek
0
@Karol145 Nie muszę się zastanawiać, bo wiem dlaczego nie chcą mieć dzieci.
Żyję dłużej na tym świecie od Ciebie.
Nie jestem w związku, bo nie chcę w nim być.
I tak mam większe doświadczenia w związku z dorosłą kobietą, niż Ci się wydaje.
Mówisz, że ja coś spłycam, a Ty robisz dokładnie to samo, nie mając o tym pojęcia.
1
@Karol145 Sprawdź sobie statystyki odnośnie tego ile młodych kobiet w tym kraju chce, a ile nie chce mieć dzieci a potem wróć i napisz, czy coś spłycam.
3
Polki już tak nienawidzą dzieci i rodzicielstwa, że hejtują za odsłonięty brzuch ciążowy
4
Piękne xd
0
@clyde Dzięki, ale już dziś machałem.
A pytasz to odpowiadam
0
@malicinho już po ptokach
8
Jak myślicie Matthijas de Bór z Mielcarskim też w przerwie tak sobie pykają?
0
@clyde Myślałaś nad grą zwaną rodzina, mąż, dzieci?
1
Dumfries? NIE
Konate? NIE
Bernardo? NIE
Cucurella? NIE
Grimaldo? NIE
Salinas? TAAAAAAAAAAAAAAK