TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@PatrykBarca jakiś Madryl
8
@KamQiX @July_6_BcN chłopa Ci wyzywa
2
Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty
0
Yamal ma wczutke z tą fryzurą na Neymara, oby nie poszedł do PSG za 200 melonów
6
@Popitek12 dziewczyny na osiedlu mówiły, że i tak Ci nie stawał, więc żadna różnica
0
@Toretto A to już inna para kaloszy. Ale jest tak jak piszesz. Nic z tym nie poradzimy. Trzeba się z tym pogodzić.
2
@PaPo no to skoro wygląda jak Twoja ex to znaczy, że jest w Twoim guście i musi Ci się podobać
4
Co drugi na La Rambli to milioner, może któryś się skusi na pilotkę?
2
@NeroTFP1 Zgadzam się z Tobą. Jednak wielu młodych myśli, że pójdzie na byle jakie studia, ukończy je a potem może rzucać wymaganiami 10k na początek bo to mu się należy. Potem przychodzi zderzenie z rzeczywistością.
8
Taki setup, żeby nauczyć się na kolosa z jakiegoś gówno kierunku po którym i tak będzie płakać na twitterze, że nigdzie nie ma pracy i skończy w żabce za minimalną xD
0
@Dari0G @APTAPT poziom głupoty ten sam
9
Faul Araujo na Fodenie - bez komentarza. Co to jest za łeb, ten sam poziom co Rudiger.
0
@robsesh tymczasem Alaba:
3
Wróciłem z siłki i takie info. Bez Raphy nasze szanse na dobre rezultaty w tym sezonie drastycznie spadają. Trzeba jednak wierzyć w jakieś cuda na kiju
0
@gumaz suple przed spaniem zwykle
0
Lecimy na siłkę widzowie
7
@FCB_dimiC Dr Oetker będzie go badał
Ale to i tak lepiej niż lekarze Realu
3
@Bolton Myślę, że takich jak ona to masz do wyboru setki
1
@gumaz Żadnych spadków, masa to masa
1
@Giwera kebab już wjechał, zaraz do meczu chipsy i zerówka
0
@Faro Dziecko to dziecko, nieważne ile rodzic ma zer na koncie.
2
@malypuzon A co myslałeś, że to drugi Guardiola albo Flick?
0
@Danny Gaucho haha no tak, bo nie ma info publicznie że ojciec nie leje a matka nie zaniedbuje to już oznacza, że mają sielskie życie. Chyba mało jeszcze przeżyłeś, albo mało o życiu wiesz. To że z zewnątrz wygląda wszystko w porządku nie oznacza, że tak jest.
1
@Danny Gaucho Pieniądze to nie wszystko.
6
@Kgorecki2500 ruda wrona białego orła nie pokona
1
@Danny Gaucho Szkoda mi tych dzieci. Tak po ludzku
4
Jak Lewy jest na kadrze, ona jest wiadomo gdzie wiadomo z kim i wiadomo po co to gdzie są ich dzieci i z kim?
0
@gumaz nogi co niedziela są robione
3
Przestańcie, jego syn może to czytać