0

@Rifek Tak, w związku z toksyczną kobietą.

8

Niedziela, godzina 14:00, Rayo, Isi Palazon

Co może pójść nie tak?

2

@paulbruno strach przed oglądaniem wyczynów Lewego na żywo

1

@Comentateiro lepsze niż p0lki, ale Azjatki lepsze

@gumaz nogi jutro

0

Neapolitanka na kolacje by dziś wleciała chyba

3

@PatrychoO nie no zabawne to nie jest

8

Kusi żeby ją kupić


4

Flick na konfie do dziennikarzyny:


0

@lithotripter No i gdzie wady?

0

@Chimera Widać, że meczów w tym sezonie nie oglądasz to nie mamy o czym rozmawiać. Z czytaniem ze zrozumieniem też widzę ciężko. Bez odbioru.

1

@Chimera Taka jest różnica, że jak Rapha jest kapitanem, to czuje tą odpowiedzialność za cały zespół, widać że dodaje mu to powera, gra dużo lepiej niż jak opaski nie przywdziewa i widać, że cały zespół czuje się dużo pewniej z nim jako kapitanem, a nie Araujo czy de Jongiem. Chyba nie oglądałeś w tym sezonie wszystkich meczów dokładnie, oj nie.

0

Do której kategorii się zaliczasz?


0

@Chimera Sam sobie odpowiedziałeś.

1

Zobaczcie jaka jest różnica, gdy na boisko wyprowadza nas jako kapitan Raphinha i on przywdziewa opaskę w trakcie meczu, a nie pielgrzym Araujo czy dig Dong. Raphinha powinien być na stałe pierwszym kapitanem i bić wszystkie karne.

Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

0

@Peciak Najpierw białko wypite, potem pankejki z musem malinowym, teraz wpadną jakieś prażynki i na koniec jeszcze skyr waniliowy wleci na dobicie białeczka

0

@Chimera Po treningu się je kolego, w dodatku jeszcze spać nie idę.

1

Padam na morde ale siłka dziś wjechała porządnie, teraz trza sie najeść

2

Grzech byłoby odmówić takiej uczty


3

@NeroTFP1 chłop pociągiem musiał jechać bo bida w Barcy

1

7

@NeroTFP1 Jak ktoś się 5 razy rozwodzi to raczej w nim jest problem, a nie nie ma szczęścia. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn

0

@July_6_BcN U mnie co kwartał premia 10% około, na święta dodatki są, na wakacje co 2 lata też (więc w tym roku się załapie)

5

No i przedłużyłem umowę z aktualnym pracodawcą, podwyżka też wpadła to może być, jutro piątunio i humor gituwa, siłka wjedzie mocno

0

@July_6_BcN przećpała się podobno

0

@Frimpong za wielu chyba nie opłakuje

0

Jak ktoś zapyta kto to: przedstawicielka tzw. niebieskiej platformy


2

@Kgorecki2500 czteropak

0

@Pawel13sz Kotletico jeszcze na dziure dostanie

0

@joloskyy Strzelił sam na sam, wow ale kozak xddddd

1

Ferran Lopez nowy zawodnik Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?