TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@majkiii góra cała, już porobione
0
@Lisek Ja mam na wsi, niejedną, lepsze niż w mieście.
3
Jeszcze chwila i zaraz lecimy na siłkę widzowie, będzie dziś ogień
0
@Chimera lepszy rydz niż nic
0
Macie jakąś podwyżkę w tym roku w robocie? U mnie potężne 300 zł brutto +2% xD
2
@Frimpong Znalazły sobie zajęcie, w klubie xdemon
2
@FcPortoFan1999 Chłopak, nie ma takiej opcji
1
Jutro piątek, piąteczek piątunio i siłka wjeżdża, będzie ława robiona, czego chcieć więcej od życia?
0
@Arden bo nie będą inkubatorami, czego nie rozumiesz?
6
Czeskie meme najlepsze meme
1
@gumaz jej stawka godzinowa jest wyższa niż liczba adoratorów
0
@July_6_BcN Dla Ciebie znajdzie się jedno miejsce, ale nie wiem czy wpuszczą do klubu jak wyglądasz na 13 lat
1
@VegetaPolska A potem sie obudziłeś z kiślem w majtkach
0
@gumaz Nie, bo to p0lki
2
Trzeba powtórzyć imrezę z klubu Xdemon, ale dla panów i zaprosić stado Azjatek, Filipinek, Kolumbijek i Wenezuelek.
0
@Deathwing112 nie oddadzą
0
@maroon Witaj cuckoldzie
0
@clyde Nigdzie nie napisałem, że jest "szmatą". Nie łapiesz.
0
@clyde No trudno, miała dwa wyjścia; albo nie iść do klubu, albo iść ale nie gadać z mokebe przed aparatem, wyszło inaczej, więc teraz ma co ma.
1
@Kessie Niestety ale Polska to prawdziwy Cuckoldystan
2
@clyde Spokojnie, skoro przyszła z chłopakiem to chyba koleś widział co się działo, a co on zrobi z tym dalej to tylko jego sprawa.
1
@clyde Weszła na publiczne wydarzenie, więc normalne że mogli robić zdjęcia. Coś się nie zgadza?
2
@JimMorrisonFCB wiadomo normalna rzecz 21 wiek wiadomo bracie wiesz o co chodzi
2
@MirusAmisz szkoda tylko tego chłopca po prawej na zdjęciu
7
Mocne uniwersum
1
Pepula weź ty już spier** do domu
3
Chów klatkowy
https://x.com/krulbijedame/status/2031786139753804061
0
Ten karny dla Arsenalu imienia Realu Madryt
4
Arbeloa bierze dzisiejszy mecz na siebie, to jego wina
5
@Kamil.FCB10 W Hiszpanii, pozdrawiam