TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chimera Widać, że meczów w tym sezonie nie oglądasz to nie mamy o czym rozmawiać. Z czytaniem ze zrozumieniem też widzę ciężko. Bez odbioru.
1
@Chimera Taka jest różnica, że jak Rapha jest kapitanem, to czuje tą odpowiedzialność za cały zespół, widać że dodaje mu to powera, gra dużo lepiej niż jak opaski nie przywdziewa i widać, że cały zespół czuje się dużo pewniej z nim jako kapitanem, a nie Araujo czy de Jongiem. Chyba nie oglądałeś w tym sezonie wszystkich meczów dokładnie, oj nie.
0
Do której kategorii się zaliczasz?
0
@Chimera Sam sobie odpowiedziałeś.
1
Zobaczcie jaka jest różnica, gdy na boisko wyprowadza nas jako kapitan Raphinha i on przywdziewa opaskę w trakcie meczu, a nie pielgrzym Araujo czy dig Dong. Raphinha powinien być na stałe pierwszym kapitanem i bić wszystkie karne.
Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
0
@Peciak Najpierw białko wypite, potem pankejki z musem malinowym, teraz wpadną jakieś prażynki i na koniec jeszcze skyr waniliowy wleci na dobicie białeczka
0
@Chimera Po treningu się je kolego, w dodatku jeszcze spać nie idę.
1
Padam na morde ale siłka dziś wjechała porządnie, teraz trza sie najeść
2
Grzech byłoby odmówić takiej uczty
3
@NeroTFP1 chłop pociągiem musiał jechać bo bida w Barcy
1
@MateS @szczena13 pewnie
7
@NeroTFP1 Jak ktoś się 5 razy rozwodzi to raczej w nim jest problem, a nie nie ma szczęścia. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn
0
@July_6_BcN U mnie co kwartał premia 10% około, na święta dodatki są, na wakacje co 2 lata też (więc w tym roku się załapie)
5
No i przedłużyłem umowę z aktualnym pracodawcą, podwyżka też wpadła to może być, jutro piątunio i humor gituwa, siłka wjedzie mocno
0
@July_6_BcN przećpała się podobno
0
@Frimpong za wielu chyba nie opłakuje
0
Jak ktoś zapyta kto to: przedstawicielka tzw. niebieskiej platformy
2
@Kgorecki2500 czteropak
0
@Pawel13sz Kotletico jeszcze na dziure dostanie
0
@joloskyy Strzelił sam na sam, wow ale kozak xddddd
1
Ferran Lopez nowy zawodnik Barcy
0
@joloskyy Praktycznie to gra srake
0
Lewandowski - drewno na tartak
Fermin - nie dorasta do pięt Olmo, do bazy
Yamal - nie umie strzelać karnych, tylko dzięki temu że na bramce jakiś pachoł stoi to wpadło, tylko Raphinha powinien strzelać
Araujo - wiatr w tym pustym łbie hula prawo lewo
Garcia - chyba zesrany, nie wie czy ma stać w bramce czy wychodzić
Awans sprawa otwarta, 50/50 bo jedni i drudzy błędy jak w A-klasie
0
Brak Olmo w wyjściowej '11' dzisiaj przeciwko Newcastle to będzie parodia, gość powinien być pierwszym wyborem zarówno na '9' jak i przed Ferminem.
1
@MessiForeverTheBest no mówiłem
2
@Frimpong ten Pep do czego?
0
Ukrainiec wchodzi bo ma doświadczenie w bronieniu...
1
Siti odrobi? oby
0
@Gaucho rozumiesz po włosku?
0
BodO spuchłO? aj