0

@RinooniR gdzie byłeś?

3

Skoro taki cienki Real tak ograł cienkie City, a to samo City ograło Arsenal to jak słaby jest Arsenal?

3

3 bardzo udane treningi, dobry tydzień w robocie, nowa umowa i fajna podwyżka. Dobry tydzień, lecimy w kolejny żeby był równie dobry

3

City wygrywa prestiżowy Carbonara Cup

1

@kubix05 Cycki se usmaż!

25

Chłop ma trzydziestkę, ale jeszcze ze 2-3 lata pogra na dobrym poziomie, od Balde jest 10 razy lepszy, dawać go za 15 melonów.

0

@Laminedependencia A bedzie taniej? Chyba jak paliwo za Tuska

2

@blakkudium Mało

5

Mark-Gaz z rigczem


0

@Rifek Dlatego trzeba ich zmienić, Roony i Olmo/Rasford

0

@kamiVeB 3 razy

0

Kawke dopijamy i lecimy na siłke widzowie, katujemy dziś nogi

0

@marcin62 A podobno psy są mądre.

1

@RinooniR nie biegam, tylko siłka

1

Trzeba iść spać, żeby dobrze wypocząć bo jutro ciężki dzień nóg.

0

"- A kto to jest Rambo?
- Nie twoja sprawa, bambo."


Najlepsza wymiana słowna w historii polskiej kinematografii.

0

@Who_you_mam KOŁO chu** mi lata Twoje zdanie

1

Serek wiejski tylko z piątnicy

0

@Eklerek Maldini jak sie patrzy bo on tak by zrobił max pół metra

2

@blakkudium Dawać go z Julkiem i robimy ambasadę argentyńską w Barcy

3

@agaFCB A to jak już własną wagę i wiecej to spoko

2

@Chimera Lubię psy jak ich nie ma dookoła mnie.

1

@agaFCB A ile ważysz? Wtedy ocenimy czy to dużo czy mało

1

0

@bartekvisca ja mam z 15

1

@LeoMessiiBarcaPepa @jowita ale to jakby walec przejechał

1

0

Wjechała pinsa z sosem pomidorowym i mozarellą jak złoto

0

@Rifek Niech se pierdzielą formułki. Jak ktoś na własnej skórze nie przeżył to gówno na ten temat wie.

0

@Rifek Tak, w związku z toksyczną kobietą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?