1

@MessiForeverTheBest Przykro mi stary, ale on nie był Ciebie wart

0

Na szeroką wodę zabiera nas wiatr

Niespokojne morze, tylko takie znam

Na szeroką wodę zabiera nas wiatr

Niespokojne morze, tylko takie znam

1

@macio_944 Ogarniemy taki sam z jakiejś Balenciagi albo prady

13

Nowy fit @Popitek12 na siłownie


1

@Pedri16Future @Encore tylko było gadane, że tyle wycisnał, żadnego filmiku czyli dowodu z tego nie ma, że tak się stało

1

@partymaker No dwie dyszki za mrożonkę to mało nie jest, ale makro ma spoko. Raz na jakiś czas może wjechać, np. po treningu

2

WK DZIK pizza proteinowa 60g białka recenzja

Capricciosa - mało kcal(mniej niż 500 bodajże), dużo białeczka, ale w smaku bardzo mało wyrazista, brak jakichś lepszych przypraw, nie przekonuje z 4/10

Kurczak BBQ - więcej kcal (800), białeczka też dużo, smakuje dużo lepiej niż ta wyżej, doprawiona i wyrazista w smaku, takie 7/10 na razie w porywach do 8/10

Na dniach została jeszcze do przetestowania Salami.

Capricciosa do kupienia w biedrze, Kurczak i Salami z Żabce.

Pozdrawiam

6

Absolutna cinema


4

Nie no już w tym sezonie się tak rusza


0

@Dari0G Chyba jednak tak, już po

0

@Dari0G Poinformowałem, że mnie spropsował kolega z roboty, hetereosexulany z żoną i dziećmi. Ale głodnemu chleb na myśli

0

@Chimera On, młodszy i lepszy.

3

Tego kocika w pierwszej kolejności bym kupił


0

@DonAndresFCB @Dari0G nie wiem jak Wam, ale mnie się chłopcy nie podobują

ale mogę Wam dać namiary ciepli koledzy

0

Zbieramy się i lecimy na siłkę widzowie

4

@Laminedependencia chyba hycla

1

@s0nar11 No raczej niezbyt, ma żone i dzieci

0

Tyle u nas zarobił, że w sumie Barce też by mógł kupić

0

@Faro Nie, może spropsować triceps po prostu...

0

@July_6_BcN Nieprawda, są też kobiety. Ale w sumie średnia ich wieku to z 40 lat xD

0

Gadam dziś w pracy z kolegą z innego działu o robocie i ten nagle pyta:
-"Chodzisz na siłownię?"
Ja się pytam: -"A czemu pytasz?"
A on: "Bo widać, triceps siedzi dobrze"

Szkoda, że tylko inne chłopy zauważają :(

1

@macio_944 Po paru golach i asystach byli tacy, którzy chcieli go wykupić i zrobić zawodnikiem pierwszego składu xd

Angol = nie dla drużyny z ligi hiszpańskiej, nawet Belligham powoli wpisuje się w tę zasadę

1

@gumaz ostatni był piątek
dziś jest czwartek, pierwszy w tym tyg i ostatni

2

Dziś wieczorkiem futsal grany a potem kebab, piękny wieczór

0

@marcin62 Ta kadra co jest już ma duży potencjał. Dobrać odpowiednich graczy na pojedyncze pozycje i można walczyć.

3

Kurde jak Flick nie wygra w Barcy LM to będzie mi go szkoda

7

A co tu taka atmosfera jakby Real odpadł z LM, nie walczył już o żaden tytuł i płakał o sędziów jak co mecz?

0

Nie udało się wczytać komentarzy.

0

Nieważne kto tu przejdzie, Kompany i Arbeloa to ogórki przy Lucho, PSG zmiecie jednych i drugich.

1

Slavko Vincić


xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?