TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MessiForeverTheBest Przykro mi stary, ale on nie był Ciebie wart
0
Na szeroką wodę zabiera nas wiatr
Niespokojne morze, tylko takie znam
Na szeroką wodę zabiera nas wiatr
Niespokojne morze, tylko takie znam
1
@macio_944 Ogarniemy taki sam z jakiejś Balenciagi albo prady
13
Nowy fit @Popitek12 na siłownie
1
@Pedri16Future @Encore tylko było gadane, że tyle wycisnał, żadnego filmiku czyli dowodu z tego nie ma, że tak się stało
1
@partymaker No dwie dyszki za mrożonkę to mało nie jest, ale makro ma spoko. Raz na jakiś czas może wjechać, np. po treningu
2
WK DZIK pizza proteinowa 60g białka recenzja
Capricciosa - mało kcal(mniej niż 500 bodajże), dużo białeczka, ale w smaku bardzo mało wyrazista, brak jakichś lepszych przypraw, nie przekonuje z 4/10
Kurczak BBQ - więcej kcal (800), białeczka też dużo, smakuje dużo lepiej niż ta wyżej, doprawiona i wyrazista w smaku, takie 7/10 na razie w porywach do 8/10
Na dniach została jeszcze do przetestowania Salami.
Capricciosa do kupienia w biedrze, Kurczak i Salami z Żabce.
Pozdrawiam
6
Absolutna cinema
4
Nie no już w tym sezonie się tak rusza
0
@Dari0G Chyba jednak tak, już po
0
@Dari0G Poinformowałem, że mnie spropsował kolega z roboty, hetereosexulany z żoną i dziećmi. Ale głodnemu chleb na myśli
0
@Chimera On, młodszy i lepszy.
3
Tego kocika w pierwszej kolejności bym kupił
0
@DonAndresFCB @Dari0G nie wiem jak Wam, ale mnie się chłopcy nie podobują
ale mogę Wam dać namiary ciepli koledzy
0
Zbieramy się i lecimy na siłkę widzowie
4
@Laminedependencia chyba hycla
1
@s0nar11 No raczej niezbyt, ma żone i dzieci
0
Tyle u nas zarobił, że w sumie Barce też by mógł kupić
0
@Faro Nie, może spropsować triceps po prostu...
0
@July_6_BcN Nieprawda, są też kobiety. Ale w sumie średnia ich wieku to z 40 lat xD
0
Gadam dziś w pracy z kolegą z innego działu o robocie i ten nagle pyta:
-"Chodzisz na siłownię?"
Ja się pytam: -"A czemu pytasz?"
A on: "Bo widać, triceps siedzi dobrze"
Szkoda, że tylko inne chłopy zauważają :(
1
@macio_944 Po paru golach i asystach byli tacy, którzy chcieli go wykupić i zrobić zawodnikiem pierwszego składu xd
Angol = nie dla drużyny z ligi hiszpańskiej, nawet Belligham powoli wpisuje się w tę zasadę
1
@gumaz ostatni był piątek
dziś jest czwartek, pierwszy w tym tyg i ostatni
2
Dziś wieczorkiem futsal grany a potem kebab, piękny wieczór
0
@marcin62 Ta kadra co jest już ma duży potencjał. Dobrać odpowiednich graczy na pojedyncze pozycje i można walczyć.
3
Kurde jak Flick nie wygra w Barcy LM to będzie mi go szkoda
7
A co tu taka atmosfera jakby Real odpadł z LM, nie walczył już o żaden tytuł i płakał o sędziów jak co mecz?
0
Nie udało się wczytać komentarzy.
0
Nieważne kto tu przejdzie, Kompany i Arbeloa to ogórki przy Lucho, PSG zmiecie jednych i drugich.
1
Slavko Vincić
xd