TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Popitek12 W jeden miesiąc wydam kilkaset zł a potem np przez pół roku nic
3
@Dzieniu Zakładając, że Balde może odejść to musisz mieć kogoś oprócz Cancelo.
4
Obóz, o którym @July_6_BcN marzyła, zapisuj się
13
Czyli jedyny sensowny wybór dla nas na LO się oddala. Szkoda
2
Kurde nie wyszło mi
0
@Karol145 Nie wiem co umarło wg Ciebie, mi dobra praca i tytuł mgr inż. na najlepszej uczelni technicznej w tym kraju wystarcza na dzień dzisiejszy.
Teraz Twoja kolej. Powodzenia z pracą. Wierzę, że sobie poradzisz. Bez odbioru. Dobranoc.
0
@Karol145 Dobrze, zadawaj dalej idiotyczne pytania to na pewno dostaniesz sensowne odpowiedzi. Albo mam propozycję, zadaj to pytanie bezpośrednio swojemu promotorowi.
Widzę, że nadal nie kumasz, no cóż. Może jak już Ci dadzą tego licencjata to trochę zmądrzejesz.
1
Komentarz usunięty
0
@Karol145 Dla mnie to normalne pytanie nie jest. A napisałem pracę inżynierską i magisterską. Tyle ode mnie, powodzenia.
3
@Karol145 To jest pytanie na poważnie czy baitujesz?
0
@dasouzar11 nie łapie sie do kadry
2
@graco14 Mnie najbardziej rozbrajają te na szyi lub np całe plecy od góry do dołu
0
@July_6_BcN Cóż...
0
Widzę, że coraz więcej młodych kobiet się tatuuje, ciężko nawet nieraz zobaczyć dziewczynę w wieku 20-30 lat bez tatuażu, jakie macie zdanie na ten temat?
Ja akurat zawsze byłem mocno sceptycznie nastawiony i nic się w tej materii nie zmieniło, wręcz się utwierdziłem w tym przekonaniu przez doświadczenie w moim życiu.
1
@Popitek12 znajdą się silniejsi, ja skromnie w cieniu robię swoje
0
Komentarz usunięty
0
Dobrze, że jutro piątek, bo we środę wolne :)
21
@Messibestplayerintheworld Na koncie: 2 miliony, spotify premium i argentyński kaktus
1
Siatki szkoda
0
@Encore Z Camavaginą, Kounde i Czuamenim i Theo daleko nie zajadą
1
@mrboom Jajo też kozak na kanapury, rano w pracy jadłem
1
@Messiah10 Zapisz na następny raz kolego
0
@gumaz Ten sterydzik może mi buty umyć co najwyżej
2
Świeżutkie pieczywo, warstwa masełka dobrego, wędlinka drobiowa z kurczaka, trochę Kieleckiego, pokrojona mozarella i na to świeży ogórek doprawiony solą
Super kolacyjka - wysokie białko, zdrowe i przede wszystkim pyszne
Uczcie się, jak się je i trenuje bo wiecznie żył nie będę
Na dobicie białka serek wiejski oraz jakiś łakoć na smaka
1
@Filipem dokładnie, nie na odwrót
nie można zostawiać dziadka
2
@blakkudium ohydne, okropne, obrzydliwe
0
@tomcias10 W tym momencie to już nie ma znaczenia, tak się stało i tego nie odkręcisz. Trzeba się przystosować, że będzie tylko gorzej.
1
@Luciano99 Tylko jeśli przyjdzie Grimaldo, sam Cancelo nie wystarczy
1
@Criss18Barca Wiem, dajmy jej jeszcze zapas czasowy
2
Pytanie do @July_6_BcN