2

Majóweczka zaczęta od dziś, do roboty dopiero 4 maja.

0

@July_6_BcN chodzi o białko w prochu xd

0

@Muszynianka u mnie na pompie ciężko łape podnieść do góry i utrzymać a już szczególnie powstrząsać dłużej

1

@Zoker Fajne masz doświadczenia z kolegami, ale podziękuję za radę.

0

Jeżeli po treningu masz problem, by dobrze wymieszać białko w shakerze to znaczy, że trening był dobry

12

Z moich obserwacji wynika, że Cancelo/Balde mógłby mieć delikatne problemy z zatrzymaniem Olise.

4

@Hosh Tak żem czuł, ale mam też wady.

5

Miałem w swoim życiu 4 kierowników. Pierwszym z nich była kobieta. Trzech kolejnych faceci. Tu już nawet nie mówię o mobbingu, bo nie doświadczyłem nigdy. Nie ma porównania. Większość kobiet nadaje się na stanowisko kierownicze, jak ja do baletu francuskiego. Brak trzymania nerwów na wodzy, brak stania mocno za zespołem. Kierowanie się emocjami przy podejmowaniu decyzji zamiast na podstawie analiz i suchych faktów (czyli jak w związku xD). Plotkowanie, obgadywanie za plecami koleżanek, a potem udawanie że największe koleżaneczki. U mnie to była norma w każdej pracy jakiej byłem. Jak ja się cieszę, że teraz mam zespół 8-osobowy i nie ma w niż żadnej kobiety.

Czekam na komentarze, że jestem rasistą, szowinistą, incelem, mizoginem no i tak dalej.


73

@AmigoBlancos Bellingham

A sory nie doczytałem

No to Vinicius

13

Ciężko o większe kanalie niż kelnerzy


1

@clyde tylko ludzie to..

5

@Comentateiro co Ty piszesz dziadu


0

@clyde nie no mi też się nie podoba bo wolę sylwetki naturalne co nie zmienia faktu że gość wygrał na loterii genetycznej plus zasuwa jak wściekły, by tak wyglądać (tak wiem bierze sterydy)

0

@Kozinho. no nie wiadomo

0

Jeżeli chłop ma ważyć 120 kg to tylko tak:


0

@majkiii sprawdź se w google, nie musisz na stronie ich

0

@Messibestplayerintheworld mam taką nadzieję od dłuższego czasu*

1

Kupiłem se swój pierwszy odkurzacz pionowy, co bo jak mi się białko lub kretyna wysypią można komfortowo i łatwo poodkurzać

5

@Frimpong mogli na Bastoniego dać chamy

1

@July_6_BcN ja jej kupiłem, do tego dostała białko i kreatyne

1

@VamoSBarca88 Jadłem wszystkie trzy, ze smakiem to bym nie przesadzał, da się zjeść, ale dobre makro ma.

0

@July_6_BcN wiem, że zazdrościsz, ale Dua to jest top liga

0

@July_6_BcN jest ze mną, robimy dupe, hip thrusty i zaraz przysiady, ja asekuruję jej dupcie

2

@BulaKG mefedron wali podobno codzień

3

no to we wtorek w koszulce WK ide na siłke

3

@Luciano99 albo mogli firme oddać

0

@blakkudium no i klasa, czas nadszedł najwyższy

0

@Giwera gorzej jak masz 165cm w kapeluszu xd

1

@gumaz Wnioski? Wypad na siłkę widzowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?