3

Właśnie czytam na pewnej stronie, że to nic dziwnego, że mamy majstra bo mamy lepszego trenera i uwaga: lepszą kadrę xd a przed sezonem jak mekambe i inny ogurras przychodzili to oni mieli kadrę na LM

1

@Azazel_Pazuzu de jong leosia?

2

@Adran360 Z Twoją siostrą

0

@July_6_BcN nie psuje, jest ok

1

Pinsa z przyprawami, sosem pomidorowym, serem mozarella, kukurydzą i salami na oliwie z oliwek, topka

0

@Aragorn33 Wymową "r"

0

Grill dziś wleciał jak złoto, kiełba, boczek, piwko zero. Teraz spacerek, żeby trochę kalorii spalić i przewietrzyć się w tę piękną pogode

0

@Aragorn33 Do logopedy z nim

0

@mekston @Filipem Opinia jest taka, że pedofilów należy łapać jak najbardziej.

5

Z Gundoganem nie spodziewałem się i nie chciałem, żeby odszedł, z Inigo tak samo i mam obawy że z Raphinhą będzie tak samo.

Obym się mylił.

7

@messi564 Ci którzy chcą sprzedać Raphe, to ci sami którzy będą płakać, że znowu w LM nie wyszło, bo brak prawdziwych walczaków do gry, którzy oddają za ten herb wszystko co mają

0

@BezglutenowyPedri Wszyscy pewnie polecą Garmina, to ja polecę Suunto Vertical 2. Multisportowy, do wszystkiego

edit/jednak trochę ponad 2k jest cena

0

@Encore Na kolanach do Częstochowy ma iść, żeby odpokutować

1

Kierowniku dejże 2 dolary


1

@draxidox nie no za tyle to nie

1

@YeastMoss Dzięki za komentarz, od tej strony nikt tego jeszcze nie analizował tutaj.

0

@Oster273727 jutro podobno będzie, koło południa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mrboom Ja dziś na B-klasie byłem i było meczycho, 2-2.

0

@gumaz byczku jaki sylwester, idź się wyspać i na siłkę lepiej jutro od rana

0

@Lukikiki Ja mam 27 i do 16 nie podchodzę, ale nikomu nie zakazuję. Reszty nie komentuję, bo szkoda cokolwiek napisać. Pozdro

0

@Karol145 Karolek nie ma sensu ta dyskusja, bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że wiek zgody oznacza dojrzałość biologiczną. Do szkoły na lekcje czytania ze zrozumieniem. Na już. Bez odbioru.

0

@Karol145 No i napisałeś o wieku zgody, który przypada na 15 rok życia. Sam wyjaśniłeś.

"Nie, to dalej nie jest osoba dojrzała." - biologicznie jest, mentalnie nie jest, ale żadne prawo nie zabrania takiego związku.

4

@Kgorecki2500 Z ziemniaków.

0

@Karol145 Mylisz pojęcia, nie wiesz czym jest dojrzałość. To że rozwój kończy się ok. 25 roku życia nie oznacza, że dojrzałości nie osiąga się wcześniej. Wróć do szkoły.

Tak wiem, że 16-lat to to osoba niepełnoletnia i co z tego? 17-latka to też osoba niepełnoletnia i może być z pełnoletnim 18-latkiem, tak samo 16-latka z 23-latkiem.
Ja skończyłem po studiach z bardzo dobrą pracą, życzę Ci tego samego.

0

@Karol145 W wieku 25 lat kończą rozwój fizyczny, co nie zmienia faktu że dojrzałość biologiczną osiągają w wieku ok. 16 lat. Nie myl pojęć.

Idź tam pisz prace dyplomową, bo masz duże problemy z rozumowaniem plus promotor może się pogniewać wedle Twoich obaw.

0

@Karol145 Wpisz w google i nie pisz głupot karolku

Dojrzałość biologiczną (płciową) kobiety osiągają zazwyczaj w wieku 15–17 lat, choć proces dojrzewania rozpoczyna się znacznie wcześniej.

1

@clyde W poście jest o związkach, a nie o seksie.

Tylko jedno Ci w głowie babo.

2

@Gwyn Jakby zsumować wszystkie konta to pewnie z 15 lat około

0

@Frimpong 18 latek nie może się spotykać z 11-latką, bo to niezgodne z prawem. Z 16 latką 23-latek może, żadne prawo tego nie zakazuje.

16-latka zwykle jest już dojrzałą kobietą z punktu widzenia biologii. 11-latka nie. Mam nadzieję, że widzisz różnicę, jeśli nie to nie mamy o czym rozmawiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?