0

@MichuZ44 Ona miała 17 on 22, 5 lat różnicy. Właśnie obchodzą drugą rocznicę ślubu i budują dom.

I nie, nie manipulował jej.

0

@marcin62 No właśnie. Czyli nie można zakazywać, piętnować z góry danego przypadku, bo każdy jest inny. Dziękuję za potwierdzenie, chyba dotarło.

Miłej majówki.

0

@Filipem Jest to kwestia sporna, dla Ciebie nie będzie normalne, dla innego będzie, kwestia moralna i tego jakie kto ma zamiary względem drugiej osoby. Zrozum, że nie każdy myśli wg Twoich schematów. Gdyby tak było, to pewnie mój brat nie obchodziłby teraz ze swoją żoną drugiej rocznicy ślubu i nie budowaliby wspólnego domu.

0

@Filipem Nie. nie planuję.

A podałem Ci przykład z życia, argumenty i już jedyne co potrafisz to wyzywać, bo nie masz argumentów. Żegnam.

0

@marcin62 No nie ma to jak porównać różnicę wieku 7 lat do 25 lat.

A odniesiesz się do przypadku o którym napisałem wyżej? Mój brat to wg Was groomer tak? Bo spotykał się z uczennicą samemu pracując i studiując?

1

@MichuZ44 Oczywiście że widzę, ale to nie zmienia faktu że osoba studiująca czy pracująca może dogadać się z osobą uczącą się.

Podam przykład z życia, mój brat poznał się ze swoją żoną jak on pracował i studiował, a ona się uczyła w liceum. 5 lat różnicy w wieku

Czy to znaczy, że jest pdfem, groomerem, bo po pracy pomagał jej w przygotowaniu do matury? xD

@marcin62
@Filipem

0

@marcin62 A to jak weźmiemy pod uwagę np. nie 16 a 18 lat to już git bo jest dorosła? Dorosła tylko w świetle prawa, cała reszta pozostaje bez zmian, nadal się uczy, nadal na utrzymaniu, nadal podatna na manipulacje jak to piszecie?

0

@Filipem 22-latka mieszkająca z rodzicami i studiująca też jest na utrzymaniu rodziców, Twoje argumenty są z dupy gościu i nie przekonują mnie w żadnym stopniu. Logiki zero

0

@Batys Tak, ale wtedy jak sam miałem 16.

Teraz to tylko teoretycznie przyglądając się z boku rynkowi matrymonialnemu.

1

@Filipem Twój argument nie ma żadnego sensu. 22 latka za to też może mieć mental dziecka, mieszkać z rodzicami i np. studiować, a chłop w wieku 29 lat może mieszkać sam i pracować, też zupełnie inne poziomy. Ten sam case co 16 i 23, gdzie np ona się uczy w szkole, a on studiuje.

@MichuZ44 up
@marcin62

1

@Eklerek A 22 latka jest na takim samym etapie życia co 29-latek? no niekoniecznie

0

Ktoś mi wytłumaczy logikę starych bab:
16 latka z 23 latkiem - nie okej (7 lat różnicy)
22 latka z 29 latkiem - ok (też 7 lat różnicy)

3

Dziś trening na czczo od rana, a siła na ławie była solidna, coraz bardziej się przekonuje do treningu bez jedzenia

0

Jak Barca nie weźmie Bernardo to będzie bardzo zła decyzja klubu

1

@FcPortoFan1999 pewnie że tak Oski

4

Jutro pasuje się wybrać na rozgrywki 8 Ligi Mistrzów, B-klasa w majówkę to może być coś pięknego, może i drużyna z mojej miejscowości ma ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów i bilansem bramkowym 23-72, ale zawsze daje wielkie emocje, piękne gole (dla rywala), ostre faule, kartki (zwykle czerwone), wyzywanie sędziego no i spaść i tak się nie da, bo C-klasy nie ma. Będzie meczycho

0

@gumaz bardziej teść mnie interesuje

0

Jaki macie cholesterol, ile mmol/l / mg/dl ?

3

@blakkudium brudnopis

0

@Zoker czasami tak

2

To ja jutro po siłce w południe


2

@Arden Ale tylko imigrant w Paryżu

3

@BojanKriKicz żadne

21

@Popitek12 w złotych tarasach, ale ześ się popisał


6

Normalna pogoda, w nocy -2, w dzień 21 #majówka

0

@Jakchcesz zdrowa dwója nie jest zła

1

Kawusia wjeżdża

0

@Sinirsey kurtke nosisz tylko w zimie? na jesień, wiosnę, chłodniejsze wieczory w lecie

1

@panczo produkcyjna

0

@Chimera Dzisiaj mi krew pobierali, nie mogę dziś ćwiczyć, wczoraj była i jutro będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?