TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN Docenie jak Pedri Ciebie doceni
0
@MirusAmisz No i co?
7
@gumaz Robert nazywający kogoś rogaczem to w sumie brzmi śmiesznie xd
2
Ładnie Flick ugotował, że ja po sezonie gdy wygrywamy drugi raz z rzędu La Lige, to zamiast się cieszyć czuję niedosyt po tym sezonie (bo wiem, że finał LM był luźno w zasięgu), ta LM jednak nam ciąży od tych 10 lat i trzeba ją wygrać jak najszybciej
1
@MateS jutro po robocie jakos
0
Trzeba by na jakie zakupki się wybrać
4
Nie wyobrażam sobie innego scenariusza
6
@Bernard777 Wiesz że potem przez 6 tygodni bedzie trwało uszkadzanie mózgu?
0
Estrogenowy Huijsen i Fran, szkoda że Yamalka nie ma
1
@EzioAuditoreDF Było już info że wraca i ma być ważnym zawodnikiem, zobaczymy czy tak się wydarzy
0
@JaneKOS Też piję max. kilka razy do roku, alko było jest i będzie trucizną.
8
Popiłem wczoraj whisky przy imprezie rodzinnej i dziś w lustro patrzę tak:
0
@FcPortoFan1999 Ale techniki użytkowej już tak.
0
@FcPortoFan1999 Będzie grał drewno jak zwykle
2
Oby jutro groźny Rekin w pierwszym a nie dziadzia.
0
@LeoMessiiBarcaPepa no bo to dziecko, u dorosłego który ma w miarę długie nogi i ma taką łydę to już tak, choć zwykle jak ktoś ma długą nogę to ma malutkie łydy
0
Jakiś mini Shaqiri mający łydę większą niż 90% dorosłych
0
@Muszynianka Oczywiście, że tak.
0
@Eklerek Pójdź i się zapytaj to się dowiesz.
1
@July_6_BcN Na pielgrzymkę się wybierz to poznasz
1
@MessiForeverTheBest Jakbyś chodził do Kościoła to byś znał ateuszu
0
Wszyscy ludzie klaszczą w dłonie cała ziemia śpiewa śpiewa
Wielka radość na Syjonie Król zstępuje z nieba z nieba
0
@Eklerek Wiem, że zazdrościsz
1
Jade na kebab
6
@Zoker
2
@PatrychoO A to ja nie mówie o konkretnie tym przypadku, bo wiem że ten chłop jest odklejony tylko ogólnie.
@Rastafarnianin bo nikt ich nie chce
6
Ładnie wypunktowana logika co poniektórych
1
@PatrychoO to po co se przypominasz?> napij sie wudki
10
@Zoker tylko pół roku? jak rok jadę na jednej przynajmniej
0
Siłeczka wjechała jak złoto, byłem po 15 po robocie to się bałem że będzie masakra, ale nawet dało się poćwiczyć