0

@July_6_BcN Docenie jak Pedri Ciebie doceni

0

@MirusAmisz No i co?

7

@gumaz Robert nazywający kogoś rogaczem to w sumie brzmi śmiesznie xd

2

Ładnie Flick ugotował, że ja po sezonie gdy wygrywamy drugi raz z rzędu La Lige, to zamiast się cieszyć czuję niedosyt po tym sezonie (bo wiem, że finał LM był luźno w zasięgu), ta LM jednak nam ciąży od tych 10 lat i trzeba ją wygrać jak najszybciej

1

@MateS jutro po robocie jakos

0

Trzeba by na jakie zakupki się wybrać

4

Nie wyobrażam sobie innego scenariusza


6

@Bernard777 Wiesz że potem przez 6 tygodni bedzie trwało uszkadzanie mózgu?

0

Estrogenowy Huijsen i Fran, szkoda że Yamalka nie ma

1

@EzioAuditoreDF Było już info że wraca i ma być ważnym zawodnikiem, zobaczymy czy tak się wydarzy

0

@JaneKOS Też piję max. kilka razy do roku, alko było jest i będzie trucizną.

8

Popiłem wczoraj whisky przy imprezie rodzinnej i dziś w lustro patrzę tak:


0

@FcPortoFan1999 Ale techniki użytkowej już tak.

0

@FcPortoFan1999 Będzie grał drewno jak zwykle

2

Oby jutro groźny Rekin w pierwszym a nie dziadzia.

0

@LeoMessiiBarcaPepa no bo to dziecko, u dorosłego który ma w miarę długie nogi i ma taką łydę to już tak, choć zwykle jak ktoś ma długą nogę to ma malutkie łydy

0

Jakiś mini Shaqiri mający łydę większą niż 90% dorosłych


0

@Muszynianka Oczywiście, że tak.

0

@Eklerek Pójdź i się zapytaj to się dowiesz.

1

@July_6_BcN Na pielgrzymkę się wybierz to poznasz


1

@MessiForeverTheBest Jakbyś chodził do Kościoła to byś znał ateuszu

0

Wszyscy ludzie klaszczą w dłonie cała ziemia śpiewa śpiewa

Wielka radość na Syjonie Król zstępuje z nieba z nieba

0

@Eklerek Wiem, że zazdrościsz

1

Jade na kebab


6

2

@PatrychoO A to ja nie mówie o konkretnie tym przypadku, bo wiem że ten chłop jest odklejony tylko ogólnie.

@Rastafarnianin bo nikt ich nie chce

6

Ładnie wypunktowana logika co poniektórych


1

@PatrychoO to po co se przypominasz?> napij sie wudki

10

@Zoker tylko pół roku? jak rok jadę na jednej przynajmniej

0

Siłeczka wjechała jak złoto, byłem po 15 po robocie to się bałem że będzie masakra, ale nawet dało się poćwiczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?