1

@D10SLEO Z Beluso*

0

@Filipem Po prostu radość. Najwyższa pora, żeby płacić tyle emerytowi.

2

Oferta marzeń


0

Nie no jakby dziś była sobota to bym jeszcze to oglądnął, ale że jest środa, jutro do roboty to mecz o 21:30 i pietruszkę niestety skip

0

Robercik odchodzi przez kasę i idzie po kasę do Arabii, no kto by pomyślał

0

@Bogan Tak do wszystkiego, przegląd neta, jakiś film, gierka jakaś pewnie wleci (może CS), może też zainstaluje sobie jakiś program do rysowania typu AutoCAD

0

@Eklerek Do 5070 dopłace jak trzeba, jeszcze mam dylemat czy iść w Ryzena czy intela

1

@Kgorecki2500 prawidłowo

0

Jest tu jakiś kąkuterowiec? Składam powoli PC żeby kupić, pytanie czy brać Radeona RX 9060 XT 16GB GDDR6 czy GeForce'a RTX5060Ti 16GB GDDR7? Co z tej dwójki

3

@LukaszFan oby oby

0

@takisobiektos Opinia? 17-latek też może 17-latke siłą gdzieś zaciągnąć, wiek nie ma tu nic do rzeczy.

0

@addept Z jednej NASZEJ budowy na drugą NASZĄ budowę.

0

@JimMorrisonFCB Chodziło o budowę, nie deskę ale ok xD

0

@Batys Boli? Ma boleć

4

Makaron z kurą, papryką, pieczarkami i serem grana padano wjeżdża

0

@JimMorrisonFCB Nie mam budowy na razie to po chu mi deski

1

Dziś po robocie przewożenie desek z jednej budowy na drugą, szkoda że żadna nie moja xD

0

@JimMorrisonFCB Dziękuję za tę expercką internetową opinię.

1

@Ilka Ja sie nie chwale, ja mam talent

8

Mój fizjo mi powiedział, że dobrze by było zrobić jakąś przerwę od siłki.

Zrobiłem sobie przerwę od fizjo.

2

@macio_944 Odnoszę wrażenie, że nie przepadasz za Realem Madryt

2

@mrboom Nie mam 11% a około 15-16%, w ostatnich 8 miesiącach przymasowałem ok. 10kg więc siłą rzeczy trochę fatu się odłożyło. Niech każdy je co chce, rusza się i trenuje te 3 razy w tyg i już będzie dobrze :)

1

@tbas dawaj na siłke, ja już po

1

@Pedri16Future Nie no on myśli, że jedzą tylko kurczaka z ryżem i brokułami, plus ja nie jestem zawodowym sportowcem kulturystą z bf 5%

0

@Fake69 jem wszystko, zdrowo jak i niezdrowo

1

@gumaz Ta, zaraz popijam jeszcze kawą piernikową

0

ładnie dziś trening siadł, teraz trzeba pojeść, wleci pizka WK BBQ chicken

0

@Cochise Załapałem i dobrze o tym wiesz. Dowód to Ig Ani Lewandowskiej i Beluso.

0

@MirusAmisz Flick wystawił Rekina i zagrał świetnie, tyle

0

@Cochise odnośnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?