TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@D10SLEO Z Beluso*
0
@Filipem Po prostu radość. Najwyższa pora, żeby płacić tyle emerytowi.
2
Oferta marzeń
0
Nie no jakby dziś była sobota to bym jeszcze to oglądnął, ale że jest środa, jutro do roboty to mecz o 21:30 i pietruszkę niestety skip
0
Robercik odchodzi przez kasę i idzie po kasę do Arabii, no kto by pomyślał
0
@Bogan Tak do wszystkiego, przegląd neta, jakiś film, gierka jakaś pewnie wleci (może CS), może też zainstaluje sobie jakiś program do rysowania typu AutoCAD
0
@Eklerek Do 5070 dopłace jak trzeba, jeszcze mam dylemat czy iść w Ryzena czy intela
1
@Kgorecki2500 prawidłowo
0
Jest tu jakiś kąkuterowiec? Składam powoli PC żeby kupić, pytanie czy brać Radeona RX 9060 XT 16GB GDDR6 czy GeForce'a RTX5060Ti 16GB GDDR7? Co z tej dwójki
3
@LukaszFan oby oby
0
@takisobiektos Opinia? 17-latek też może 17-latke siłą gdzieś zaciągnąć, wiek nie ma tu nic do rzeczy.
0
@addept Z jednej NASZEJ budowy na drugą NASZĄ budowę.
0
@JimMorrisonFCB Chodziło o budowę, nie deskę ale ok xD
0
@Batys Boli? Ma boleć
4
Makaron z kurą, papryką, pieczarkami i serem grana padano wjeżdża
0
@JimMorrisonFCB Nie mam budowy na razie to po chu mi deski
1
Dziś po robocie przewożenie desek z jednej budowy na drugą, szkoda że żadna nie moja xD
0
@JimMorrisonFCB Dziękuję za tę expercką internetową opinię.
1
@Ilka Ja sie nie chwale, ja mam talent
8
Mój fizjo mi powiedział, że dobrze by było zrobić jakąś przerwę od siłki.
Zrobiłem sobie przerwę od fizjo.
2
@macio_944 Odnoszę wrażenie, że nie przepadasz za Realem Madryt
2
@mrboom Nie mam 11% a około 15-16%, w ostatnich 8 miesiącach przymasowałem ok. 10kg więc siłą rzeczy trochę fatu się odłożyło. Niech każdy je co chce, rusza się i trenuje te 3 razy w tyg i już będzie dobrze :)
1
@tbas dawaj na siłke, ja już po
1
@Pedri16Future Nie no on myśli, że jedzą tylko kurczaka z ryżem i brokułami, plus ja nie jestem zawodowym sportowcem kulturystą z bf 5%
0
@Fake69 jem wszystko, zdrowo jak i niezdrowo
1
@gumaz Ta, zaraz popijam jeszcze kawą piernikową
0
ładnie dziś trening siadł, teraz trzeba pojeść, wleci pizka WK BBQ chicken
0
@Cochise Załapałem i dobrze o tym wiesz. Dowód to Ig Ani Lewandowskiej i Beluso.
0
@MirusAmisz Flick wystawił Rekina i zagrał świetnie, tyle
0
@Cochise odnośnie?