TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kazragore Badania:
https://www.ajpmonline.org/article/s0749-3797(12)00146-8/fulltext
1
@gumaz Wnioski? Wypad na siłkę widzowie
0
Wg prognoz do 2030 roku jedna na dwie osoby będzie otyła, a jedna na cztery będzie skrajnie otyła.
0
@tbas czerwona powinna być od złamania otwartego.
0
@Filipem wypraszam sobie, wcale nie cały czas siedzę na siłce, wręcz bym powiedział że mało czasu tam spędzam, 3x w tygodniu po 1,5-2h
0
@gumaz dzięki widzu
@Katalończyk 99 opowiadasz, dla mnie 30 to i znośne
#JUK
5
19:30 i jeszcze full jasno. Będzie 20-25 stopni i będzie pięknie widzowie
0
@July_6_BcN Twoim asystentem? pff
możesz mi wodę nosić na siłce kotuś
0
@Aequlibre 70% rozwodów w tym kraju inicjują kobity
2
@July_6_BcN wiadomo julek
6
Ślub to najczęstsza przyczyna rozwodu
0
@Eklerek zaraz ją biorę na siłke, bedzie robić przysiad a ja bede ją asekurował
0
@Danny Gaucho tyle to my mógł co godzine codziennie dawać
1
@tomek8756 ale kongo ty
0
@FcPortoFan1999 gdzie napisałem że są głupi
1
@FcPortoFan1999 no tak, są przyjaciółmi
5
@MsBarca i tusk do kaczora
0
Ile Lewy wpłacił?
3
@Pedri16Future znam grega, łyknąłeś jak pelikan i tyle xd
1
@gumaz wiadomo widzowie
@July_6_BcN latwogang powinien streamowac moj trening
0
Sernik zjedzony i zaraz na siłke lecimy
0
@Guess nie znam
1
@Gibbon_FCB chłop jak beczka a mówią że schudł xd
1
Meczyk odhaczony, to teraz sesja rozciągania a potem na wieczór zakupki na cały tydzień.
1
@Popitek12 elegancko popitku
0
@Popitek12 na 100 mln Arbeloa mówi, że to wina jego piłkarzy
2
@NeroTFP1 No i to dla nas dalej jest niedosyt, bo LM.
Idzie to w dobrą stronę, przeciwnie niż w stolicy Hiszpanii.
1
@Encore on to wgl jest jakiś dziwny typ
5
W Madrycie wszystko się posypało, gdy sędziowie przestali im gwizdać karnego z czapy co mecz. Factos
2
Gdzie są ci, którzy brali remis w ciemno, halo