1

@gumaz Wnioski? Wypad na siłkę widzowie

0

Wg prognoz do 2030 roku jedna na dwie osoby będzie otyła, a jedna na cztery będzie skrajnie otyła.

0

@tbas czerwona powinna być od złamania otwartego.

0

@Filipem wypraszam sobie, wcale nie cały czas siedzę na siłce, wręcz bym powiedział że mało czasu tam spędzam, 3x w tygodniu po 1,5-2h

0

@gumaz dzięki widzu

@Katalończyk 99 opowiadasz, dla mnie 30 to i znośne

#JUK

5

19:30 i jeszcze full jasno. Będzie 20-25 stopni i będzie pięknie widzowie

0

@July_6_BcN Twoim asystentem? pff

możesz mi wodę nosić na siłce kotuś

0

@Aequlibre 70% rozwodów w tym kraju inicjują kobity

2

@July_6_BcN wiadomo julek


6

Ślub to najczęstsza przyczyna rozwodu

0

@Eklerek zaraz ją biorę na siłke, bedzie robić przysiad a ja bede ją asekurował

0

@Danny Gaucho tyle to my mógł co godzine codziennie dawać

1

@tomek8756 ale kongo ty

0

@FcPortoFan1999 gdzie napisałem że są głupi

1

@FcPortoFan1999 no tak, są przyjaciółmi

5

@MsBarca i tusk do kaczora

0

Ile Lewy wpłacił?

3

@Pedri16Future znam grega, łyknąłeś jak pelikan i tyle xd

1

@gumaz wiadomo widzowie
@July_6_BcN latwogang powinien streamowac moj trening

0

Sernik zjedzony i zaraz na siłke lecimy

0

@Guess nie znam

1

@Gibbon_FCB chłop jak beczka a mówią że schudł xd

1

Meczyk odhaczony, to teraz sesja rozciągania a potem na wieczór zakupki na cały tydzień.

1

@Popitek12 elegancko popitku

0

@Popitek12 na 100 mln Arbeloa mówi, że to wina jego piłkarzy

2

@NeroTFP1 No i to dla nas dalej jest niedosyt, bo LM.
Idzie to w dobrą stronę, przeciwnie niż w stolicy Hiszpanii.

1

@Encore on to wgl jest jakiś dziwny typ

5

W Madrycie wszystko się posypało, gdy sędziowie przestali im gwizdać karnego z czapy co mecz. Factos

2

Gdzie są ci, którzy brali remis w ciemno, halo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?