TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Docinamy panowie
8
Trzeba zjeść kurczaka z patelsona po robocie
1
@kocuur Nie mówię do siłki nic
0
@Criss18Barca Nie możesz jej zmierzyć? xD
0
Komentarz usunięty
3
@fcbarcafan19 Isi Palazon lubi to
0
@dmcteam wymień samochód
pozdrawiam
0
@Hosh PietRuszewski
0
@July_6_BcN Czyli idziesz w ślady Ani, teraz znajdź sobie Hiszpana (pedri sie nie liczy)
0
@July_6_BcN Jaki trening wykonałaś? Opowiedz nam
1
@MateS Te też są w pyte
0
@July_6_BcN Ciężko trenuj Julian to raz na jakiś czas niezdrowe można zjeść
1
Prażynki solone z Przysnacki są kozak, świetne w swojej prostocie.
0
@xvcWinterSoldier Ja trenuje 3x w tyg., dwa treningu góra i jeden nogi, duża objętość, jak chcesz to podeślę.
1
@gumaz Jesteś moim najwierniejszym widzem, szanuje
0
Nogi dziś pięknie wjechały na siłce, a na dobicie jeszcze spacerek wjedzie dobrym tempem z 7-8 km, bo ładna pogoda
3
@Filipem Za dużo Hiszpanów mają w kadrze, trzeba trochę sprzedać i kupić jakichś pigmentododatnich, żeby zoo było w całości
0
@Borneo Lewy po prostu powinien się rozwieźć.
13
Gavi na randeczce sobie śmiga z młodą Hiszpanką, a Lewandowski musi znosić jak jego Ania się buja z beluso, detale
0
@marcin62 Finalissima się nie odbyła to na mundialu musi być, w finale wiadomo za Hiszpanią bo zawodnicy Barcy, a w Argentynie nie mamy żadnego już.
0
@Chimera Spoko, korkami na trawie jako junior też tak nie raz się przyjęło, nadal uważam że to przyjęcie z nagrania to nic specjalnego i pojedziesz na mecz okręgówki i takie przyjęcie obejrzysz.
3
Na Mundialu kibicuję tak:
1. Hiszpania
2. Argentyna (chciałbym finał Hiszpania-Argentyna)
3. Chorwacja (sentyment do tego kraju i ludzi)
4. Raphinha (nie Brazylia, sam Raphinha)
No może jeszcze Norwegia fajnie jakby coś namieszała, resztę mam głęboko.
0
@Chimera możesz dostać podanie górą z 40 metrów jak i z 10 metrów, chodziło o przyjęcie piłki podeszwą klejące ją do podłoża
1
Fajnie że Mundial nadchodzi bo jak to zwykle bywa pod koniec sezonu klubowego trochę sie piłeczka klubowa przejadła, tylko te godziny...
0
@urbipl nie no tak szczerze to nic nadzwyczajnego xd sam tak kleje na hali
0
croissant kakaowo-orzechowy z biedry to mój goat jak chodzi o słodkie pieczywo
0
Beluso gotowy by ćwiczyć
3
I ta morda Lengleta xDDDD
0
ja piero jak oni te karne biją xddd
1
@Pedri16Future widzisz możesz się naucyzc czegos