0

Docinamy panowie

8

Trzeba zjeść kurczaka z patelsona po robocie

1

@kocuur Nie mówię do siłki nic

0

@Criss18Barca Nie możesz jej zmierzyć? xD

0

Komentarz usunięty

3

@fcbarcafan19 Isi Palazon lubi to

0

@dmcteam wymień samochód

pozdrawiam

0

@Hosh PietRuszewski

0

@July_6_BcN Czyli idziesz w ślady Ani, teraz znajdź sobie Hiszpana (pedri sie nie liczy)

0

@July_6_BcN Jaki trening wykonałaś? Opowiedz nam

1

@MateS Te też są w pyte

0

@July_6_BcN Ciężko trenuj Julian to raz na jakiś czas niezdrowe można zjeść

1

Prażynki solone z Przysnacki są kozak, świetne w swojej prostocie.

0

@xvcWinterSoldier Ja trenuje 3x w tyg., dwa treningu góra i jeden nogi, duża objętość, jak chcesz to podeślę.

1

@gumaz Jesteś moim najwierniejszym widzem, szanuje

0

Nogi dziś pięknie wjechały na siłce, a na dobicie jeszcze spacerek wjedzie dobrym tempem z 7-8 km, bo ładna pogoda

3

@Filipem Za dużo Hiszpanów mają w kadrze, trzeba trochę sprzedać i kupić jakichś pigmentododatnich, żeby zoo było w całości

0

@Borneo Lewy po prostu powinien się rozwieźć.

13

Gavi na randeczce sobie śmiga z młodą Hiszpanką, a Lewandowski musi znosić jak jego Ania się buja z beluso, detale


0

@marcin62 Finalissima się nie odbyła to na mundialu musi być, w finale wiadomo za Hiszpanią bo zawodnicy Barcy, a w Argentynie nie mamy żadnego już.

0

@Chimera Spoko, korkami na trawie jako junior też tak nie raz się przyjęło, nadal uważam że to przyjęcie z nagrania to nic specjalnego i pojedziesz na mecz okręgówki i takie przyjęcie obejrzysz.

3

Na Mundialu kibicuję tak:

1. Hiszpania
2. Argentyna (chciałbym finał Hiszpania-Argentyna)
3. Chorwacja (sentyment do tego kraju i ludzi)
4. Raphinha (nie Brazylia, sam Raphinha)

No może jeszcze Norwegia fajnie jakby coś namieszała, resztę mam głęboko.

0

@Chimera możesz dostać podanie górą z 40 metrów jak i z 10 metrów, chodziło o przyjęcie piłki podeszwą klejące ją do podłoża

1

Fajnie że Mundial nadchodzi bo jak to zwykle bywa pod koniec sezonu klubowego trochę sie piłeczka klubowa przejadła, tylko te godziny...

0

@urbipl nie no tak szczerze to nic nadzwyczajnego xd sam tak kleje na hali

0

croissant kakaowo-orzechowy z biedry to mój goat jak chodzi o słodkie pieczywo

0

Beluso gotowy by ćwiczyć


3

I ta morda Lengleta xDDDD

0

ja piero jak oni te karne biją xddd

1

@Pedri16Future widzisz możesz się naucyzc czegos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?