TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Na Mundialu kibicuję tak:
1. Hiszpania
2. Argentyna (chciałbym finał Hiszpania-Argentyna)
3. Chorwacja (sentyment do tego kraju i ludzi)
4. Raphinha (nie Brazylia, sam Raphinha)
No może jeszcze Norwegia fajnie jakby coś namieszała, resztę mam głęboko.
0
@Chimera możesz dostać podanie górą z 40 metrów jak i z 10 metrów, chodziło o przyjęcie piłki podeszwą klejące ją do podłoża
1
Fajnie że Mundial nadchodzi bo jak to zwykle bywa pod koniec sezonu klubowego trochę sie piłeczka klubowa przejadła, tylko te godziny...
0
@urbipl nie no tak szczerze to nic nadzwyczajnego xd sam tak kleje na hali
0
croissant kakaowo-orzechowy z biedry to mój goat jak chodzi o słodkie pieczywo
0
Beluso gotowy by ćwiczyć
3
I ta morda Lengleta xDDDD
0
ja piero jak oni te karne biją xddd
1
@Pedri16Future widzisz możesz się naucyzc czegos
1
Przechodze do analizy gry Le Normanda
0
Dawać te karne i do spania
1
@VamoSBarca88 nie wiem czy o dziwo, wg mnie najlepszy sędzia w Hiszpani obecnie, ale poprzeczka nie jest wysoko
@FcPortoFan1999 @addept dzięki
0
Ktoś ogląda finał PK od początku? Jak sędziuje Alberola Rojas?
0
Kuberski robi jednego i drugiego
0
@Danny Gaucho szału nie ma
0
Pawlak już przegrał w głowie, widać to
0
dadadada eto kavkaz
0
@Axoon Przyjdzie jak będzie miał 40 lat jak Lewy
1
Strzelił @July_6_BcN (n) Alvarez
0
@Litman Chłop se wygrywa walki bez spocenia się i zarabia gruby pitos, tak trzeba żyć, gość ma łeb na karku. Nie orobi się, a zarobi.
2
Kanapeczki z wędlinką i ogóreczkiem korniszonym top
0
@MirusAmisz Nie napisałeś tego bezpośrednio w tym poście, ale od wielu tygodni widzę Twoje komentarze na temat jednego i drugiego.
0
@MirusAmisz Przyszedł naczelny fanboy Lewego. Wiem, ciężko sie z tym pogodzić, że średniak Ferran jest w tym sezonie i na dzień dzisiejszy lepszy 2x od polskiego dziadka. Na szczęście wydaje się że to już koniec Robercika. Adios
0
@Luciano99 zawodnik repki pierwszego składu - na zamiane z rekinem wystarczy
5
Nie oszukujmy się, żadnych Haalandów, Alvarezów nie będzie.
Oyarzabal 28-letni wydaje się mega wręcz rozsądną propozycją. Hiszpan, zgrany z naszymi chłopakami, potrafi sieknąć zza pola karnego i umie grać kombinacyjnie.
0
@maroon A Aleksander Jabłonowski nie jest jabłonią
1
Kurde szkoda, że nie ma takiego jednego dobrego sklepu, żeby były wszystkie produkty. Fajne rzeczy ma Biedra, Lidl, Dino, Groszek, Żabka. Każdy ma coś do zaoferowania, żeby zrobić jak najbardziej optymalne i spersonalizowane pod siebie zakupy musiałbym jeździć po kolei do każdego z tych sklepów.
1
@Chimera dobry bait
1
@Chimera Dobry telefon mam Ip 16 pro
1
Powoli mój 14-letni komp pada i się zastanawiam, czy iść dalej w PC czy jednak w laptopa