0

@Seledynowy Dokładnie. Nie skoordynowany pressing. Dziura na kilkadziesiąt metrów w środku pola. I w obronie 1na1 gdy 2 minuty do końca.

0

@maroon Że gość udaje mądrego i dobrze wypada w debatach. A potem przez kilka lat go nie ma.

0

@Criss18Barca Oni są zmęczeni pucharami.

2

Simeone stawiał cały sezon na Alvareza I Griezmana. A Sorloth będąc rezerwowym, strzelił więcej goli w lidze niż jeden i drugi.....

1

@blakkudium I to uczciwa cena jest.

0

@Yoshi94 @Zieliniak W tym przypadku to śmieszyć powinna kara za gwałt. Po czym "resocjalizacja" taka że chlop wychodzi i gwałci kolejny raz...

0

@Azi No jak nie ma kogo to musi. Nie można samymi 17latkami grać.

0

@Transu96 Niby dużo grał. Ale często przed najważniejszymi meczami miał sraczke albo dyskomfort.

0

@Azi Wróżenie z fusów nie. Natomiast gdy masz gościa który 2 lata z rzędu robił błąd przez ltody odpadasz z CL to nie jest przypadek. Tak samo jak przez tyle lat nikt nie nauczl De Jonga walki do końca bez odpuszczania zawodnika.
No jeżeli coś się zdarza kilka, kilka naście razy. To naiwana jest dopiero wiara że tym razem będzie inaczej.

0

@Azi Ale to nie oznacza od poszczególnych zawodników wyciągać konsekwencji wobec błędów indywidualnych? Jak ktoś jest słabszy i odstaje od grupy to mimo wszystko ma grać?
To chyba normalne że zawodnika rozliczać się z zaan boiskowych. My ich nie znamy. Ale jestem pewien że żaden nie ma w zadaniach truchtania i odpuszczania krycia.

0

@kanver_ Lewy ladowal tyle bramek ale sam Bayern mial lepszego trenera. Kluczowi gracze byli dużo młodsi.
No i Lewy był w pełni zaaklimatyzowany. Znał język i miał status w klubie.
Kane w pierwszym sezonie pokazał że potrafi strzelać tyle co Lewy.

0

@GTBTP A który trener w Realu dostal wolna rękę w transferach? :)

Dostanie Ale w cymbał co najwyżej. To jest gość który złapał szanse i będzie robił co mu każą. Się nie zdziwię jak za pół roku będzie mówił o sędziach jak Ancelotti

0

@olejtm Xavi zdobył więcej niż obecną ekipa Flicka.

1

@MesQueUnClub_87 Mnie to śmieszą te tezy o niepoczytalności. Przez naście, dwadzieścia czy trzydzieści lat są poczytalni. Po czym zabija kogos. Wezmą na adwokata gościa który się w tym specjalizuje. I nagle są niepoczytalni i siedzą w zakładzie dla mądrych inaczej. Po czym potrafią wyjść po latach na wolność.
@Hosh

0

@MaŁolat To zależy czego chce Flick. Bo Dunczyk kontrakt w lecie może przedłużyć. I masz obsadzona pozycję SO. A jednocześnie wzmacniasz inne.

0

@MaŁolat Tyle że 5/10 mln naszej sytuacji na rynku nie poprawi.

Za Araujo można wziąć 60. I to wystarczy aby wzmocnić LS albo boki obrony.

1

@Filipem No jednak żeby Dembele strzelił tyle goli. I z takiej pomocy z paziami jak Fabian Ruiz też trzeba umieć coś zrobić.

1

@Roobo Czyli tylko sam się do walizki schował. Wielkie rzeczy.

0

Sprzedać jednego z 2 Araujo/ Christensen i wziąć Taha.
Do tego Sane jest dostępny za darmo. A obskoczy oba skrzydła. Gorszy od Rashforda nie jest.
Obaj nie będą mieli problemu z komunikacją i taktyka Flicka.
Obaj mają 29lat więc kilka przed nimi.

0

@Kapitan hawk Ja to wręcz uważam. Że za słabe występy krytyka jest wskazana, a za dobre się chwali.

0

@escarabajo Ma czas. Tyle że nie wiem czy starczy go aby wszystko poprawić. Bo on poza zadziornością to jest słaby w każdym aspekcie piłkarskim. Technika, drybling czy gra na małej przestrzeni leży.....

3

@CLS63AMG Raz że nie ustrzegl się błędów. 2 że każda stykową sytuacja 50/50 była na korzyść Interu. I to wkurza na boisku.

0

@Szymemdymek To zależy czy sprzedamy kogos z SO. Za Araujo musi wpłynąć klauzula. Christensen może dostać szanse u Flicka ,albo zostać sprzedany właśnie.

7

@Wossi61FCB Lepszy od Raphini. Chodz to akurat trudne nie jest.

0

@Pnog37 Balde za 120? Ja bym się nie zastanawiał.

6

Ten strzał który dzisiaj wyjął Donnaruma , to wyjął bu pewno i Tibo i Sommer. Natomiast Ter Stegen po wpuszczeniu byłby ręcznikiem. A Wojtek tłumaczony ze obrońcy mu zasłonili.

0

@Gibbon_FCB Salah to nie ma najmniejszych szans. Bo gość nie miał gola ani asysty w żadnym meczu fazy pucharowej CL.
GOLE z paziami są zawsze golami. Ale to Haaland kial sezon gdzie strzelił więcej. A nikt mu ZP nie dawal.

1

@ViscaelBarca2007 Ju tłumaczę. Jakbyśmy się cofnęli niżej i grali bliżej formacjami to tasytuacja nie miałaby miejsca. Bo Dumfries nawet jakby przepchał tego Martina to w gąszczu bo mu ta piłkę 2 kolejnych wybiło.

My powtórzyliśmy to samo co z Atletico jak prowadziliśmy 4:2. Dziury między liniami i zdziwienie że udało im się strzelić.

0

@MesQueUnClub_87 W pierwszej połowie chcieliśmy zagrać pragmatycznie. Licząc że uda się coś wcisnąć malym/średnim nakładem sił. W drugiej połowie nie było już kalkulacji bo i wynik był jaki był.
Ale ciężko by było tak dominować przez 90 minut. To jest niemożliwe...

1

@Andi18 Trzeba było kupić. Nigdy nie zdarzyło mi się żałować że mam browara w lodówce. A kilka razy żałowałem że nie mam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?