La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

0

Sprzedać jednego z 2 Araujo/ Christensen i wziąć Taha.
Do tego Sane jest dostępny za darmo. A obskoczy oba skrzydła. Gorszy od Rashforda nie jest.
Obaj nie będą mieli problemu z komunikacją i taktyka Flicka.
Obaj mają 29lat więc kilka przed nimi.

0

@PatrykBarca Sane przedłuży kontrakt.

3

@Messibestplayerintheworld właśnie niby było ok, a teraz jakiś zgrzyt podobno. Sam jego fanem nie jestem choć jako wolny zawodnik i tak będzie dużo lepszy niż Pau Victor i Fati.


0

@ViscaelBarca2007 no pewnie, bez cienia wątpliwości.

0

@PatrykBarca Z tej 2 jednak wolałbym sprzedać Christensena. Wiele osób powie że lepiej opchnąć Araujo z tym że Duńczykowi kończy się za rok kontrakt więc lepiej wziąć za niego nawet te 5-10M niż nie dostać nic. Jeśli mielibyśmy sprzedać obu to jednak trzeba byłoby kupić jeszcze kogoś oprócz Taha.

0

@MaŁolat Tyle że 5/10 mln naszej sytuacji na rynku nie poprawi.

Za Araujo można wziąć 60. I to wystarczy aby wzmocnić LS albo boki obrony.

0

@PatrykBarca Takim tokiem myślenia to nigdy nie byłoby pieniędzy na jakiekolwiek wzmocnienia. No właśnie te 5 czy 10M więcej zawsze lepiej mieć niż nie mieć a jak będą oddawać piłkarzy za free to nic z tego nie będzie.

0

@MaŁolat To zależy czego chce Flick. Bo Dunczyk kontrakt w lecie może przedłużyć. I masz obsadzona pozycję SO. A jednocześnie wzmacniasz inne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?