0

@tbas A Bosak startował? To jak ma przekazać poparcie?
Powiedzial za kim będzie i tyle. To chyba różnica niż namawianie na głosowanie na Rafała przez Holownie. Który jak zwykle nabrał ludzi w balona.

0

@tbas Jak Ty nie widziałeś to co ja na to poradzę. Było to właśnie w czasie gdy Mentzen miał wygrać z Nawrockim. Siła rzeczy z matematyki wynika, że wtedy gdy 2 się bije tam trzeci korzysta.

1

@escarabajo Tak samo czerwone dla Inzaghiego i Baroniego.

1

Ale co przewidywania Rambli się prawie sprawdziły.
Trzaskowski bardzo duża przewaga w 1 turze. Mentezen mijanka z Nawrockim.
Nawrocki wymieniony na innego.
Holownia przeganiający Mentzena.
Biejat może namieszać....


0

Nikt nie chce byc mistrzem Włoch i nikt nie chce być mistrzem Polski.
Dlatego Polacy tak często szturmują Serie A, bo czują się tam jak ryba w wodzie.

6

Jeszcze ze 2 czerwone i może Real coś wcisnie.

0

@Gaucho Ja to bym chciał w końcu. 9 której piłka przy nodze nie przeszkadza. Isak czy Alvarez po za zasięgiem finansowym. Ale taki Jesus np.

0

@Limaker A co on teraz będzie robił?

2

@Rewolucja123 Kojarzę gościa. Żal tylko ze ten świński ryj go nie trafił.

0

@Cule1234 No widziałem też o United. Tam akurat może by się przydał. Oni lubią wydawać kasę bez sensu.

1

@FCB_dimiC Ja jeździłem takim gokartem jak Kubica.

6

Skąd te plotki o Emiliano Martinezie w Barcy? Przecież chlop ma kontrakt do 2029. Do tego w tym roku 33lata. Bliżej mu do Arabii niż takiego klubu.

0

@QQL5 No więc sam sobie odpowiedziałeś.

1

@NeroTFP1 A wystarczyło żeby Szpaku był kobietą z brodą. A on zrobił odwrotnie i tak wyszło.

0

Mi się średnio podoba opcją że Szczęsnym jako 2 bramkarzem w kolejnym sezonie.
Sam Wojtek gada że będzie dwójka. To co to za rywalizacja? Nie dość że dwaj emeryci. To żaden nie jest bramkarzem najwyższej klasy. To już lepiej wziąć tego Bramkarza z Espanyolu , który jest tani i dobry. Oraz perspektywy są na przyszłość.

0

@Encore Tak wiadomo. Jeden słabszy sezon I już pełno głosów że się skonczyli. Nawet były takie że to koniec Pepa....

A taki Arsenal czy United, Chelsea wydając nawet więcej miały dużo słabsze sezony

0

@takisobiektos Idealny moment wybrał.

0

@Lionel_Messi10 No i nie wsadzili.

0

@mekston @Lionel_Messi10 Albo się nadzieja ją kontrę i po zawodach będzie.

1

@Rewolucja123 Szczęsny to akurat co drugi strzał wpuszcza.

0

@FcPortoFan1999 Dziękuje serdecznie dobry człowieku.

0

@adamek20151 A widzisz. A ja szukam po Elevenach, Canal plusach czy Viaply i już myślałem że wymyślili jakiś kanał z czapy.

0

Na jakim kanale leci City z Palace?

0

@FcPortoFan1999 Mi nie siadł Villareal z którym gramy jutro. Obstawiałem że to oni będą 4 siła. Ze względu na brak pucharów. Niby szanse mają. Ale wątpię.

1

@tbas Mecz tak ważny, że mogą na kacu być jak w B-klasie.

1

@maroon No jednak różnica jest i w świat poszło że są rasistami. A oni tylko głupka od głupków wyzwali.

2

@sendesara Dla mnie Pedri.

0

@FcPortoFan1999 No słyszałem że mieli plan wszystko przegrać. Aby zwolnić Calro, osłabić Barce i uspokoić Viniciusa.

4

Chciałbym z tego miejsca pogratulować Madryciakom że nic nie wygrali. Wielkie brawa ,do zobaczenia przy kolejnym wpierdzielu. Pozdrawiam serdecznie.
Dobre wariaty z Was, tak trzymać dobrze robicie.

7

@KamQiX Piekny to będzie dzień. Nawet mimo pogody.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?