PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Criss18Barca Zdecydowanie Stegen gra lepiej nogami.
0
@norbi77 Jednocześnie to on dał prawdziwa szanse Balde. Postawił na Yamala chodz miał na tym skrzydle Dembele i Raphinie. To samo Cubarsiego. To on zatrzymał Fermina i zrobił z niego gracza. Więc ten tego...
1
@insp1re Za dzisiaj trzeba go chwalić.
0
@Cule1234 Tak myślałem że połowie sezonu że CL nie dowiozą. Za wąska kadra. I dużo szczęścia. Musiało to się kiedyś skończyć.
0
@michal26 Bardzo prosto. Jeden błąd prowadzący do gola. I jedna wybroniona sytuacja. Powoduje że zupełnie nie zrobił nic ekstra. A właśnie po tym poznaje się klasowego bramkarza. Że pomaga i dorzuca coś od siebie.
0
@Kgorecki2500 Kiedyś chciałem kupić i mi się pomyliło i wziąłem jakiś muś owocowy. Powinni zabronić tych musów bo to oszustwo i łatwo można się pomylić.
0
@RosjaninBut Polak to był chwalony na wyrost. Chłop więcej karnych sprokurował w pół roku, niż Ter Stegen w 3 lata.
Miał kilka meczy bardzo dobrych. Kilka świetnych interwencji. Ale stosunek tego do błędów jest na jego niekorzyść.
1
@blakkudium Zgadzam się. I LS i na 9.
Trzeba wzmocnić tą pozycję. Ale i parę innych. Więc jak funduszy nie starczy na kilka. To właśnie takie opcje trzeba brać.
1
@tbas @blakkudium Żeby to był LS to można by się zastanawiać, czy nie warto zainwestować. Ale tak to nie ma miejsca.
0
@Derean No to kwestia finansów. Nico to 60mln. A tu masz gościa za darmo, który robi liczby lepsze od Nico , jest w dobrym wieku i był wiodącą postacią w 2 silnych ligach. Jako gość do rotacji idealny.
0
@Szmulek No wiem że dwójka. Ale 2 lata dla emeryta. Do tego nie pewny Ter Stegen który też ma swoje lata. Ni ciężko widzieć przyszłość na tej pozycji.
0
@BorzyKrzys No zdecydowanie lepszy ten Joan Garcia którego obserwuja. 24 lata, lepszy profil i dużo miejsca na rozwój
0
@blakkudium Składać mu ofertę. Idealny aby obskoczyc u Nas oba skrzydła.
0
Szczęsny na kolejne 2 lata?
Z całym szacunkiem ale gość ma swoje lata. Nie daje żadnej perspektywy długoterminowej. Nie ma profilu potrzebnego w klubie. I co najważniejsze nie daje nic ekstra. Ilość jego spektakularnych interwencji ratującej od gola jest mniejsza od ilości błędów!
Fajnie ze kolejny Polak i robi "atmosfere" Ale to nie kadra Polski gdzie się gości dla atmosfery powołuje.
1
@PatrychoO Garcia przykrywa Martina czapką. Chłop dawał radę na 3 pozycjach.
3
Pewnie przykre uczucie kiedy sędzia robi co może. Stara się jak może w pocie czoła.
Ale nie daje to nic....
0
@Wojciech123 Nie no nawet jak dostanie kolejny raz Real w cymbał. To przez to Feio nie wyrzuca.
2
@norbi77 No tak to przy obecnej taktyce jest. Że jak nie ma skuteczności z przodu. To przegrywasz przez kaszane z tyłu.
0
@Barca_Big_Moment Akurat porównanie Busequetsa do De Jonga jest śmieszne. Holender mógłby mu bidon nosić.
Ale sam komentarz oczywiście blazenada.
1
@Starrk Ale ze nie puścił. To się nazywa wytrwalosc.
5
@norbi77 Przesądy to tylko przesądy. Tak jak też że musisz być tryplet w tym sezonie bo ogralismy Bayern itp....
0
@maroon No podczas kampanii zauważył że to się nie opłaca. Jak nawet Trzaskowski gadał ze są 2 płcie i oddał tęczowa flagę. Co nie znaczy że w okresie gdy wyborów nie ma. To robią rzeczy zupełnie bez sensu.
0
@FcPortoFan1999 Ja wiem ze oni do ostatniej kolejki będą walczyli o CL. Dlatego ważne byśmy my dzisiaj nie przegrali.
0
Dzisiaj Bilbao gra z będącym tuż nad kreska Alaves. Goście ostatnio w dobrej formie. Leganes wygra więc mają tylko 1 pkt przewagi nad nimi.
A Athletic po porażce z United włączyć o CL w przyszlym sezonie bez 3 najlepszych skrzydłowych braci Williams i Berenguera. Zobaczymy jak Ernesto sobie poradzi bo Betis będzie naciskał.
1
@Swistus172 Ten mecz pokaże. Bo na razie to dyrdymały dziennikarskie.
0
@Gall W obronie przy stałych fragmentach to nawet lepiej ;)
0
@kuz Ciężko im będzie z tym terminarzem skończyć w CL.
3
@jedrek7000 Ja tam nigdy nie jaram się ją tym etapie zawodnikami. Bo często nie potrafią przeskoczyć jednak z juniora do seniora. A dwa że statystyki na tym etapie mogą zależeć od różnicy fizycznej zawodników. Przykładem taki Mukoko z BVB.
0
@maroon No działa. Wymyśla nowe płcie i takie tam.
0
@norbi77 Mi absolutnie nie. Uważam że osiągnął maxa że swoimi umiejętnościami. Bez dryblingu i z taką głową.