PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Baroo66 Po pierwsze to Rosja się nie boi Uni tylko NATO.
A po drugie to czytanie ze zrozumieniem się kłania.
10
@Marusek No każdy chyba wie że są korzyści. Problem polega na tym że UE idzie w tym kierunku i w ostatnich latach podejmuje takie idiotycze decyzje. Że te korzyści stają się coraz mniej korzystne.
0
@takisobiektos Albo tego z Bologny. Ma świetny sezon :)
0
@MesQueUnClub96 Warto wspomnieć że hetero miga być dumni przez 12 miesięcy.
2
@Gibbon_FCB Ja tam wymienię składy najlepszych ekip z CL. Ale no Ajaxu czy innych kalafiorow jak Juventus to nie. Bo tam połowa to kaszaniarze są.
0
@norbi77 Jeżeli na firmę Wojtka. Albo obrony ma wpływać to że ktoś coś.powiedzial to niech się zajmą graniem w kręgle.
0
@AlphaNumeric Bułka nie będzie rozważany nawet. To nie profil jakiego szukamy. On nogami grać nie umie.
0
@Mixtape U nich same pazie więc żaden problem..
0
@Herato Rodrygo kontuzja. A Edersona pamięta co odpierdzielał z jego Realem i wie że to kalafior.
1
@ViscaelBarca2007 Jako kibic Barcelony rozumiesz. Ale jako kibic jakiegoś polskiego klubu xzy typów kadry to decyzja nie do wytłumaczenia. Chłop po kontuzji, przed chwilą odpoczywał. W ostatnim meczu strzelił 2 gole. Ma teraz czas na regenerację.
0
@Lewangoooolsky Tu chodzi o 2 bramkarzy. Wklad Wojtka był w to znikomy. Bo spektakularnych interwencji miał mniej niż błędów.
0
@torondirn A skąd Ci się wziął Lewy? Mówię o dwóch emerytach w bramce. Którzy są obecnie średniakami. I nie porównuj ich do Buffona.
Zadne z nich nie gwarantuje tego że Ci obronią z 10pkt w sezonie.
5
Ale jak Ter Stegen ma odejść. Jak Szczęsny już powiedział że będzie jego zmiennikiem :)
2
Bez przesady, 2lata?
I będziemy się bujać z 2 emerytami.
0
@clyde Ale tu o gole chodzi. Gdzie on przy Mbappe tam goli nastrzela?
0
@LOPEZ16 Gavi to walczak. Chłop nie odstawia nogi i gra zawsze na maksa.
Cristiano przy nim to panienka bo młody on podmuchu wiatru nie upada....
Szacunku mu odmówić nie można bo powinno się doceniać zaangażowanie. Do tego chłopak w piłkę grać potrafi. To nie jest żaden typowy fizol albo przecinak.
1
@Szlag Ale Bednarek podobno świetny sezon. Aż dziwne ze do 11stki sezonu go nie wzięli.
0
@Toretto W naszym kraju premier brał udział w ustawkach. A byl tez przewodniczącym w Unii Europejskiej. :)
0
@Jakchcesz Ważne że Ty czuwasz nad ich Twitterem. Właśnie takich ludzi potrzebują.
0
@Stinger_ Raz że byli liderami i dostali z kelnerami gola w doliczonym. Teraz przegrali finał w 90+10. I w obu przypadkach z największym rywalem.
Tak są frajerami.
0
Myślicie ze Sorloth gdyby w tym sezonie był nasza pierwsza 9 to by strzelił więcej goli niż Lewy? I został by królem strzelców w LL?
Chlop był rezerwowym w Atletico a i tak huknął 20 goli.
3
Wszystko byłoby w porządku z tym piwem. Gdyby Trzaskowski soku malinowego nie chciał.
0
@tbas Właśnie u prezydenta to jest potrzebna gadka i prezencja. Za całą resztę odpowiadają inni ludzi przez niego nominowani. Specjaliści w swoich dziedzinach.
2
@ViscaelBarca2007 Ja to się dziwię City że odpuściło Wirtza....
1
@osa91 Hojlund to jest przeplacony kalafior. I nje ma potencjału na 9 w żadnym topowym klubie.
A Garnek z Antonym są za drodzy w utrzymaniu na rezerwowych. Bo na mici niego się nie nadają.
4
@tbas Bosak jest lepszy od wszystkich tych kandydatów.
A sam Zandberg miał tyle głupich pomysłów że daj spokój.
0
@mekston Teraz można gdybać. Ale kontuzji Kounde czy Balde mogłoby nie być. Byliśmy lepsza ekipa. Ale błędów popełniliśmy dużo.
0
@Mixtape Jakieś konkretne?
Bo jakby coś na niego było to właśnie jest moment aby to ujawnić.
Za przypuszczenia, albo zexktos coś słyszał od kogoś to nikogo się nie osadza.
1
@mekston Ale miala znaczenie przy rotacjach. Przy takiej przewadze moglibyśmy mieć mniej kontuzji. I na Inter wyjść świeżutcy.
0
Wielki triumf Conte i Napoli.
A za rok wpierdziel w Lidze Mistrzów. Szanse na tytuł pogrzebane w połowie sezonu i zwolnienie.