PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston @Kapitan hawk Ciekawe jak go zapytają kto jest najlepszy w historii...
Czy może mówić szczerze czy jednak ma wytyczne z góry :)
0
@Aragorn33 No jedni nie widze w tym nic złego i zakłamują rzeczywistosc.
A drudzy widzą w tym więcej niż jest na prawdę.
Prawda jest natomiast taka że nie wszystko z imigrantami ukraińskimi jest ok. Bo by tematu nie było i dyskusji.
0
@directedbyfcb Ale genialnie zagrał Zielu w tym finale.
0
@Encore Obstawiam go jako największego flopa następnego sezonu.
Świetny technik ale słaby fizycznie i wolny. Do tego będzie grał w lidze z większą intensywnością.
1
@macio_944 @Aragorn33 Ale tu nikt nie ma problemu z imigrantami którzy tu przyjeżdżają i pracują.
Problem jest brak weryfikacji i socjal dla wszystkich ukraincow nawet tych którzy tylko się zarejestrowali i wrócili do siebie. Problemem jest pierwszeństwo ukraincow w kolejce do lekarza. Problemem jest wprowadzania w naszych szkołach ich języka, czy usuwanie z historii faktów dla nich nieprzyjemnych. To jest skandal bo nigdzie na świecie dla Polaków czegoś takiego nie ma.....
0
@AlphaNumeric Tak. W ataku goście którzy razem w wielkim klubie zagrali 15 meczów. I to tylko dzięki Cuhni który był 4 napastnikiem w Atletico. Robi wrażenie.
0
@Borneo To jest mitomania.
I po co nam co CPK jak mamy lotnisko w Berlinie.
0
@matirix20 No śmiechy nie były raczej z wywiadu samego. Co kilku zdań na temat podejścia do piłki.
0
@Stinger_ Dla mnie w Bayernie bez wątpienia jest legenda. I na to Zapracował.
Ale lubiany tam szczególnie być nie musi. A duzi osób wyovera jednak z sympatii.
1
@Borneo A co miałby robić z lotniskiem? Skoro każdy chce CPK tylko Tusk spowalnia jak może.
0
@ViscaelBarca2007 @BORO_12 Dla mnie Chorwat nigdy nie był piłkarzem formatu na Barce. Walczak bez techniki. Ma swoje lata i nawet tej walki zostało mniej. LA Liga jest dużo lepsza od holenderskiej. Gdzie Luuk jest gwiazda i walczy o koronę króla strzelców. Gdzie w LL też był drewniany.
0
@kanver_ Zależy jaka była by opcja kontrkandydata. Myślę że lepszy byłby tylko Skorża z tych polskich.
Bo Urban czy Magiera to raczej sukcesów nie mieli ostatnio.
0
@Danny Gaucho @BorzyKrzys On strzela wszędzie gdzie gra.
Ale jeżeli chodzi o jego "lubienie" przez kolegów to tak średnio. Robert jest introwertykiem o czy mówił nie jeden. Jest mało towarzyski , unika imprez ,picia. Więc i przyjaźni mało.
Nawet Kuba z Piszczkiem się z nim nie trzymali w BVB.
I przez to jak się prowadzi. Jest świetnym piłkarzem i profesjonalistą. A niekoniecznie świetnym kumplem z szatni.
2
@Borneo A Prezydent to sam sobie wprowadza zmiany i może realizować obietnice?
0
@Kwiatek67 29 zaraz. To ostatni jego transfer do klubu z topu.
1
@VinDiesel Ja bym chyba dał Lewego. Póki nie skonczy kariery to niech będzie. Ta rola i tak jest przereklamowana.
2
@clyde Polecam krem z filtrem który działa jak się ma i jak się nie ma tatuażu.
0
Nowy trener ktokolwiek nim będzie powinien na kolejnym zgrupowaniu zrobić demokratyczne wybory kapitana. I nie było by kwasu i dyskusji. O ile Lewy wróci oczywiście.
0
@MadafakinGuy W sensie smaczne?
0
@PatrychoO Kogo obchodzi Altetico. Kolejny sezon bez trofeum się szykuje. 2-3 duże transfery i gra od której oczy bolą.
0
@MesQueUnClub_87 U Blaszcza był ten problem ze jak złamał na lewą to potem znów musiał szukać prawej nogi. Bo lewą od wsiadania do tramwaju była. Po za ta bramka co mu pilka zeszła na turnieju.
3
Kto z Portugalczyków jest wolny? Może Villas-Boas.
0
Teraz zatrudni Nawalke. Wróci Grosicki , Lewy. I jeszcze ściągnie Szczęsnego z Krychowiakiem. A Milik stworzy z Lewym atak marzeń.
3
@Luciano99 Na gołe klaty walka w kiślu. Waga lekko śmieszna
0
@jacobFCB Będzie nim pewnie Nawalka.
0
@ViscaelBarca2007 A mogliśmy brać Sane. Poziom trzyma i obskoczy oba skrzydła.
0
@escarabajo No nie. Ale to ze będzie 1 jakiś zakapior. Nie sprawi że my będziemy grali lepiej....
Ja bym chciał żeby przyszedł jakoś trener z zagranicy. Taki który nauczył grać w piłkę średnia reprezentację.
I żebyśmy umieli wymienić 10 podań na połowie przeciwnika i mieli kilka schematów ataku.
0
Trzeba zwolnić Proberza i wziąć tego Ojrzyńskiego. Albo Stokowca :)
@FcPortoFan1999
0
@Pedri16Future Bo Wojtek faulowal już rywala za pierwszym razem. :)
0
@Nazio_87 Z polskich trenerów tylko Maciek Skorza.
Ale zdecydowanie wolałbym zagranicznego. Jakiegoś selekcjonera z sukcesami jak ten z Szwajcari itp.