PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LeoMessiiBarcaPepa @mekston Dla mnie tam jest tylko atak. Im dalej w tył tym gorzej. Pomoc to kompletny tartak. Oborna szkoda gadać.
0
@Lanosss @tbas To peryferia futbolu. Fajnie ze Polak świeci tam sukcesy. Ale nikt poważny go nie zatrudni. Bo to liga jak właśnie nasza Ekstrakalsa.
1
@Azazel_Pazuzu Brak 9, boczni obrońcy najsłabsi od lat. Brak Rodriego. Skrzydłowi którzy są talentami pokoleniowymi ale bez liczb dla topowych skrzydłowych.
4
@Azazel_Pazuzu Gosc wygrał Euro w każdej kategorii będąc trenerem Repki. A tu Ci wyjdzie jakiś gość. I będzie mu zespół układał. Jeszcze w momencie kiedy kadra ma takie braki. Gdzie przed Euro to kibice myśleli że będą lata posuchy....
@Coutinho007
0
@Lanosss Piszesz jakby liga japońska to była jakaś poważna liga dla trenera.
2
@Rastafarnianin A widziałeś żeby komuś przeszkadzało że ktoś jest biedny?
1
@LeoMessiiBarcaPepa Ta Francja to odważnie biorąc pod uwagę ostatni turniej. I to co graja.
1
@MateS Powinno to się robić pół na pół". To znaczy wracać w tempie akcji i jednocześnie zamykać linie podania.
1
@aspr1me 100mln wlepek Fc Barca chyba.
1
@jacobFCB U mnie normalnie to jest do 23. W każde święto do 21.
0
@directedbyfcb On ma swój pomysł, swoja wizję. I ja realizuje w każdym miejscu w którym jest. A że za tym ida trofea. To może tak robić az mu się samemu znudzi.
0
@krzywy To częste u Pepa. Ale czasem jest skuteczne. Jak widać po trofeach. Z tym że ten pomysł wymaga często perfekcji bo jeden błąd albo brak skuteczności i po Tobie.
0
@Stinger_ Tak, tylko na odkurzaczach się ściągają.
0
@krzywy Skrzydłowi idą szeroko. A boczni zamykają rywala tworząc "zamek" I tak klepią dla klepania.
0
Co gadał Ter Stegen to jedno. Ale Wojtek mówił że będzie jego zmiennikiem. Na trybunach będzie mu krzesła pilnował?
0
@Katalończyk 99 Jak kalafiora policzyli.
0
@Sulimo U Lecha w pucharach to niczego nie można w ciemno zakładać...
1
@blakkudium Arteta wydał tyle pieniędzy. Że 100mln to mu nie powinno różnicy robić ;)
1
@Czajka90 Jak Wy chcecie wygrać PL z Sesko na 9? To wieksza szansa jest w lotto 6 trafić.
0
@AnsuLamine Ale grali coś w profesjonalnym futbolu? Czy na skrzypcach na razie?
0
Ale co tu krytykować? Yamal może aspirować do ZP. Może "dźwigać" na barkach Barce. Ale nie może puknąć 29latki?
4
@blakkudium Takie czasy że za byle kalafiora co piłkę kopnie w poważnej lidze takie pieniądze krzyczą.
1
U tych Włochów U21 to są jakieś talenty co graja w poważnym klubie w pierwszej drużynie? Nazwisk nie kojarzę zupełnie...
1
A w ME U19 Niemcy prowadzili z Anglia 5:1 by w 10 minut było 5:5
0
@Debfc Ten sam którego nie ma bo został wymyślony.
0
@FcPortoFan1999 No jak mają biegać czarnoskórzy dla samego biegania. To lepiej och po browary wysłać. A nie do grania w kadrze.
1
@KanapkaFCB Razem oba zespoły wygenerowały 0,36 XG . Więc poziom podobny.
0
@FcPortoFan1999 A kiedy czarnoskóra reprezentacja wygrała coś poważnego?
0
@626 A po co wtedy Chorwat? Żeby bidony nosił?
1
@Croocers Możliwe bo oni mają 14stu stoperów ale 90% kontuzjowanych.