1

@LeoMessiiBarcaPepa @mekston Dla mnie tam jest tylko atak. Im dalej w tył tym gorzej. Pomoc to kompletny tartak. Oborna szkoda gadać.

0

@Lanosss @tbas To peryferia futbolu. Fajnie ze Polak świeci tam sukcesy. Ale nikt poważny go nie zatrudni. Bo to liga jak właśnie nasza Ekstrakalsa.

1

@Azazel_Pazuzu Brak 9, boczni obrońcy najsłabsi od lat. Brak Rodriego. Skrzydłowi którzy są talentami pokoleniowymi ale bez liczb dla topowych skrzydłowych.

4

@Azazel_Pazuzu Gosc wygrał Euro w każdej kategorii będąc trenerem Repki. A tu Ci wyjdzie jakiś gość. I będzie mu zespół układał. Jeszcze w momencie kiedy kadra ma takie braki. Gdzie przed Euro to kibice myśleli że będą lata posuchy....

@Coutinho007

0

@Lanosss Piszesz jakby liga japońska to była jakaś poważna liga dla trenera.

2

@Rastafarnianin A widziałeś żeby komuś przeszkadzało że ktoś jest biedny?


1

@LeoMessiiBarcaPepa Ta Francja to odważnie biorąc pod uwagę ostatni turniej. I to co graja.

1

@MateS Powinno to się robić pół na pół". To znaczy wracać w tempie akcji i jednocześnie zamykać linie podania.

1

@aspr1me 100mln wlepek Fc Barca chyba.

1

@jacobFCB U mnie normalnie to jest do 23. W każde święto do 21.

0

@directedbyfcb On ma swój pomysł, swoja wizję. I ja realizuje w każdym miejscu w którym jest. A że za tym ida trofea. To może tak robić az mu się samemu znudzi.

0

@krzywy To częste u Pepa. Ale czasem jest skuteczne. Jak widać po trofeach. Z tym że ten pomysł wymaga często perfekcji bo jeden błąd albo brak skuteczności i po Tobie.

0

@Stinger_ Tak, tylko na odkurzaczach się ściągają.

0

@krzywy Skrzydłowi idą szeroko. A boczni zamykają rywala tworząc "zamek" I tak klepią dla klepania.

0

Co gadał Ter Stegen to jedno. Ale Wojtek mówił że będzie jego zmiennikiem. Na trybunach będzie mu krzesła pilnował?

0

@Katalończyk 99 Jak kalafiora policzyli.

0

@Sulimo U Lecha w pucharach to niczego nie można w ciemno zakładać...

1

@blakkudium Arteta wydał tyle pieniędzy. Że 100mln to mu nie powinno różnicy robić ;)

1

@Czajka90 Jak Wy chcecie wygrać PL z Sesko na 9? To wieksza szansa jest w lotto 6 trafić.

0

@AnsuLamine Ale grali coś w profesjonalnym futbolu? Czy na skrzypcach na razie?

0

Ale co tu krytykować? Yamal może aspirować do ZP. Może "dźwigać" na barkach Barce. Ale nie może puknąć 29latki?

4

@blakkudium Takie czasy że za byle kalafiora co piłkę kopnie w poważnej lidze takie pieniądze krzyczą.

1

U tych Włochów U21 to są jakieś talenty co graja w poważnym klubie w pierwszej drużynie? Nazwisk nie kojarzę zupełnie...

1

A w ME U19 Niemcy prowadzili z Anglia 5:1 by w 10 minut było 5:5

0

@Debfc Ten sam którego nie ma bo został wymyślony.

0

@FcPortoFan1999 No jak mają biegać czarnoskórzy dla samego biegania. To lepiej och po browary wysłać. A nie do grania w kadrze.

1

@KanapkaFCB Razem oba zespoły wygenerowały 0,36 XG . Więc poziom podobny.

0

@FcPortoFan1999 A kiedy czarnoskóra reprezentacja wygrała coś poważnego?

0

@626 A po co wtedy Chorwat? Żeby bidony nosił?

1

@Croocers Możliwe bo oni mają 14stu stoperów ale 90% kontuzjowanych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?