3

@blakkudium To sobie Conte ekipę montuje na podbój CL. Genialną....

1

@mordini123 @FcPortoFan1999 Po prostu dziennikarza uja tenis interesuje

0

@Encore Jak to tak z nowym Rodrim...

0

@Barca_Big_Moment No była miazga...

0

@mekston A z kim finał wygrany będzie?

0

@Rastafarnianin Mancini sobie z kadra Włoch nie poradził. To gdzie do Polski...

0

@ViscaelBarca2007 No w Barcy B oczywiście. I zupełnie jakoś mi nic szczególnego u niego się nie spodobało.

0

@macio_944 Jakby Fati wiedząc o chęci ściągnięcia Nico czy Diaza. Powiedział że p ile mu wiadomo w klubie jest 2 lewoskrzydłowych. On i Raphinia...To by miał rację.

0

@ViscaelBarca2007 Widziałem go raptem w kilku spotkaniach. Ale no nie imponował niczym. Taki gość jako zapchajdziura do jakiegoś średniaka LL. Coś jak Demir.

1

@ViscaelBarca2007 Transfer świetny. Swoją cegiełkę do sukcesów dołożył.
Ale jednocześnie był symbolem upadku naszej linii pomocy.

0

@barteq Tak. Bawił się w tym czasie na imprezie z influencerami jakimiś.

2

@VegetaPolska Żeby tam było kim rotować. Jak tam 3 pomocników z czego dwóch to 14 innych pozycji musi obskoczyc.

0

@MichuZ44 I opalenizna będzie prima sort.

0

@Frimpong No United go chciało,:)

0

@fart @Lanosss Rozumiem emerytów którzy tam idą. Ale De Paul który w sumie niedawno zaczął grać w klubie z ścisłego topu. Ma w wieku 31lat iść na emeryturę?

0

@FcPortoFan1999 No ale Probierz to przegrywał i męczył się z takimi kalafiorami, które Brzęczek to na miękko ogrywal.

3

@esem91 Truskawka na torcie tego związku by to była :)

5

@blakkudium Bo teraz go kibice LFC nie chcą. Po tym co odwalił z pogrzebem Joty.

5

Zamiast w wieku 18 lat mieć żonę i trójkę dzieci, jakiegoś psa albo kota. To ten sobie orgie urządza.

0

@Kinginiesta Cyckow nigdy nie widzial. Na żywo....

5

@don'T.R.I.P.e Oby dawno temu. Bo kto by chciał materiał od tych oszołomów.

0

@pepo_barcarzadzi 14h? A to tyle można pracować...

2

@DonCarletto Przecież United praktycznie środka pola nie ma.

0

A to nie mogli mu powiedzieć wcześniej? Jak były oferty za niego.

1

@adamek20151 Eee tam. U Nas był by chwalony za walkę z niżem demograficznym.

0

@Criss18Barca U nich pomocy zero. Odszedł Kroos, jest 135 letni Modric.

I to tyle bo w obwodzie jest zapchajdziura Camavinga i drugi Touchmeni. Cebullos i gość który grał ogony.

0

@Eklerek Ale chociaż nie musi surogatek wynajmować.

5

@Adran360 Można? Można. A nie jakichś pseudo ekspertów Mirka z Cześkiem brać.

0

Bayern to musi zrobić transfery jeżeli chce się w ogóle liczyć w walce o cokolwiek po za Bundesliga.

0

@Bilon87 Świątek jest tak techniczną zawodniczką, że nawet sama sobie nie potrafi piłki podrzucić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?