PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@blakkudium To sobie Conte ekipę montuje na podbój CL. Genialną....
1
@mordini123 @FcPortoFan1999 Po prostu dziennikarza uja tenis interesuje
0
@Encore Jak to tak z nowym Rodrim...
0
@Barca_Big_Moment No była miazga...
0
@mekston A z kim finał wygrany będzie?
0
@Rastafarnianin Mancini sobie z kadra Włoch nie poradził. To gdzie do Polski...
0
@ViscaelBarca2007 No w Barcy B oczywiście. I zupełnie jakoś mi nic szczególnego u niego się nie spodobało.
0
@macio_944 Jakby Fati wiedząc o chęci ściągnięcia Nico czy Diaza. Powiedział że p ile mu wiadomo w klubie jest 2 lewoskrzydłowych. On i Raphinia...To by miał rację.
0
@ViscaelBarca2007 Widziałem go raptem w kilku spotkaniach. Ale no nie imponował niczym. Taki gość jako zapchajdziura do jakiegoś średniaka LL. Coś jak Demir.
1
@ViscaelBarca2007 Transfer świetny. Swoją cegiełkę do sukcesów dołożył.
Ale jednocześnie był symbolem upadku naszej linii pomocy.
0
@barteq Tak. Bawił się w tym czasie na imprezie z influencerami jakimiś.
2
@VegetaPolska Żeby tam było kim rotować. Jak tam 3 pomocników z czego dwóch to 14 innych pozycji musi obskoczyc.
0
@MichuZ44 I opalenizna będzie prima sort.
0
@Frimpong No United go chciało,:)
0
@fart @Lanosss Rozumiem emerytów którzy tam idą. Ale De Paul który w sumie niedawno zaczął grać w klubie z ścisłego topu. Ma w wieku 31lat iść na emeryturę?
0
@FcPortoFan1999 No ale Probierz to przegrywał i męczył się z takimi kalafiorami, które Brzęczek to na miękko ogrywal.
3
@esem91 Truskawka na torcie tego związku by to była :)
5
@blakkudium Bo teraz go kibice LFC nie chcą. Po tym co odwalił z pogrzebem Joty.
5
Zamiast w wieku 18 lat mieć żonę i trójkę dzieci, jakiegoś psa albo kota. To ten sobie orgie urządza.
0
@Kinginiesta Cyckow nigdy nie widzial. Na żywo....
5
@don'T.R.I.P.e Oby dawno temu. Bo kto by chciał materiał od tych oszołomów.
0
@pepo_barcarzadzi 14h? A to tyle można pracować...
2
@DonCarletto Przecież United praktycznie środka pola nie ma.
0
A to nie mogli mu powiedzieć wcześniej? Jak były oferty za niego.
1
@adamek20151 Eee tam. U Nas był by chwalony za walkę z niżem demograficznym.
0
@Criss18Barca U nich pomocy zero. Odszedł Kroos, jest 135 letni Modric.
I to tyle bo w obwodzie jest zapchajdziura Camavinga i drugi Touchmeni. Cebullos i gość który grał ogony.
0
@Eklerek Ale chociaż nie musi surogatek wynajmować.
5
@Adran360 Można? Można. A nie jakichś pseudo ekspertów Mirka z Cześkiem brać.
0
Bayern to musi zrobić transfery jeżeli chce się w ogóle liczyć w walce o cokolwiek po za Bundesliga.
0
@Bilon87 Świątek jest tak techniczną zawodniczką, że nawet sama sobie nie potrafi piłki podrzucić.