PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maker0 I w przyszłym sezonie będę grali w CL. A nie Pucharze Myszki Mickey. Wiec tym bardziej dziwne przy tej kadrze osłabienie prawego skrzydła.
0
@directedbyfcb Kendry i Estavao to kalafiory co w 1 sezonie murawę będą w tv oglądać.
Gittens to piłkarz słabszy i lubiacy grać z lewej. A Neto przegrywał już rywalizację z Madueke.
@escarabajo
Może być taki plan. Tyle że James to częściej kontuzjowany niż zdrowy.
A Nkunku to żaden prawy napastnik.
1
@Roobo W sam raz na pierwszą linie frontu dla Januszy bez przygotowania. Szkolenie 5minut w namiocie i ogień.
0
@Comentateiro W sensie ze świeżo po przebytej chorobie ma mniej sił i odczuwa zmęczenie plus brak apetytu? Niesłychane co za okropne choroby teraz....
0
@Starrk Po Covidzie? To ile lat miałeś ten Covid?
0
@Lionel_Messi10 Coraz głupsze te plotki.
0
@marcin62 Zamiast się wziąć za coś na ich poziomie z repertuaru Zenka czy Skolima. To takie coś.
1
@Zoker No zgadza się. Na pewno Saka to inny kaliber. Ale też zdarzały mu się kontuzje. Więc pewnie swoje zagra + w rotacji.
Tak czy siak. Nie rozumiem tu Chelsea.
0
@AlexDark00 Wydziedziczy wszystkich. :)
2
@turhiay No Madueke liczby jako takie miał. Ale też to jest chłopak który ma 23lata. Więc przy Sterlingu i cenie w PL, to jest dobry deal.
3
@turhiay Jego zadowolenie to powinno być głównym celem naszej polityki.
3
Chelsea która ma 148 piłkarzy w kadrze. Sprzedaje Madueke, swojego prawego atakującego do swojego rywala Arsenalu.
Zostając w kadrze z jednym prawym atakującym Neto, który był jego zmiennikiem. I grając tam Nkunku którego chcieli sprzedać ale nikt się nie zgłosił. Genialna strategia transferowa u nich pod każdym względem.
0
Wystarczy że Rashford pofarbuje włosy na blond. Wtedy na pewno tu przyjdzie.
0
@MessiForeverTheBest No u Nas w kraju by go kochali za walkę z niżem demofraficznym.
0
@Gaucho Wystarczy sam Lookman.
0
@Aragorn33 Do tego Mendy wystawiony na sprzedaż. I Alaba który siedzi w szpitalu więcej niż gra.
1
@July_6_BcN Zapomnial kupić farby w Rossmanie i wielkie halo.
2
Pamiętajcie że to nic nie ważny turniej.
Guler jest najlepszym rozgrywającym na świecie.
Garcia będzie walczył z Mbappe o 1 sklad.
Asencio to starter reprezentacji Hiszpanii na następnych 48lat, tylko jeszcze nie zadebiutował.
0
Mi się gra Realu podobała w pierwszej połowie. Lubię taki Real oglądać. Tak trzymać.
0
@tbas Premier zarobiony? Przecież on dopiero po 1,5 roku wziął się Di pracy. Znaczy tak mówił.
0
@Safrani Ja uważam że więcej piwnno być ludzi którzy nie potrzebują stołka aby się utrzymać. I nie będą robili wszystkiego aby się na tym stołu utrzymać głosując jak im ktoś karze.
0
@ProMILs No nie jest słaba. Ale futbolu na tak nie graja.
Plus on nie był starterem. Więc nie widzę ryzyka aby go wypożyczyć i poszerzyć nasze możliwości.
0
@Safrani No jak widać posłem jest. Sam się nie wybierał.
Może trzeba zmienić prawo. Aby trzeba było uzyskać jakiś minimum % głosowań. Bo od narzekania na tako stan rzeczy nic się nie zmieni.
0
@Eto'o9 R10 Patrząc na tych co głosowali często i chcą realnie coś zmieniać. To wolałbym aby ich tam więcej nie było.
4
@Safrani Kogo to obchodzi? Chłop jakby glosowal to ten głos nic by nie zmienił.
A do tego nie bierze pensji za to.
0
@Rastafarnianin Do tego maszyny rolnicze maja po kilka milionów. A chcą podwyki za zbiory 5gr. I że ledwo ciągną.
2
@RozowaPantera Szkoda bo by Nam za darmo zbudowali.
0
@MessiForeverTheBest Niemożliwe to jest. Laporta ma wszystko pod kontrolą. On jest przygotowamy na 148 scenariuszy.
0
@lambard No jak najbardziej tak. Nawet w Aston Villi zrobił 10pkt w kanadyjce.
Poszerzył by głębie składu, plus u Nas zdecydowanie więcej gramy atakując i tworząc okazję. Więc I o liczby łatwiej.
7
Nowe Camp Nou? Pamiętacie artykuły że Limak firma budujaca. Ma zapłacić za każdy dzień przekroczenia terminu 1mln Euro!
Pff, już możemy 6 Nico Williamsow kupić....