0

@Maker0 I w przyszłym sezonie będę grali w CL. A nie Pucharze Myszki Mickey. Wiec tym bardziej dziwne przy tej kadrze osłabienie prawego skrzydła.

0

@directedbyfcb Kendry i Estavao to kalafiory co w 1 sezonie murawę będą w tv oglądać.

Gittens to piłkarz słabszy i lubiacy grać z lewej. A Neto przegrywał już rywalizację z Madueke.
@escarabajo
Może być taki plan. Tyle że James to częściej kontuzjowany niż zdrowy.
A Nkunku to żaden prawy napastnik.

1

@Roobo W sam raz na pierwszą linie frontu dla Januszy bez przygotowania. Szkolenie 5minut w namiocie i ogień.

0

@Comentateiro W sensie ze świeżo po przebytej chorobie ma mniej sił i odczuwa zmęczenie plus brak apetytu? Niesłychane co za okropne choroby teraz....

0

@Starrk Po Covidzie? To ile lat miałeś ten Covid?

0

@Lionel_Messi10 Coraz głupsze te plotki.

0

@marcin62 Zamiast się wziąć za coś na ich poziomie z repertuaru Zenka czy Skolima. To takie coś.

1

@Zoker No zgadza się. Na pewno Saka to inny kaliber. Ale też zdarzały mu się kontuzje. Więc pewnie swoje zagra + w rotacji.

Tak czy siak. Nie rozumiem tu Chelsea.

0

@AlexDark00 Wydziedziczy wszystkich. :)

2

@turhiay No Madueke liczby jako takie miał. Ale też to jest chłopak który ma 23lata. Więc przy Sterlingu i cenie w PL, to jest dobry deal.

3

@turhiay Jego zadowolenie to powinno być głównym celem naszej polityki.

3

Chelsea która ma 148 piłkarzy w kadrze. Sprzedaje Madueke, swojego prawego atakującego do swojego rywala Arsenalu.
Zostając w kadrze z jednym prawym atakującym Neto, który był jego zmiennikiem. I grając tam Nkunku którego chcieli sprzedać ale nikt się nie zgłosił. Genialna strategia transferowa u nich pod każdym względem.

0

Wystarczy że Rashford pofarbuje włosy na blond. Wtedy na pewno tu przyjdzie.

0

@MessiForeverTheBest No u Nas w kraju by go kochali za walkę z niżem demofraficznym.

0

@Gaucho Wystarczy sam Lookman.

0

@Aragorn33 Do tego Mendy wystawiony na sprzedaż. I Alaba który siedzi w szpitalu więcej niż gra.

1

@July_6_BcN Zapomnial kupić farby w Rossmanie i wielkie halo.

2

Pamiętajcie że to nic nie ważny turniej.
Guler jest najlepszym rozgrywającym na świecie.
Garcia będzie walczył z Mbappe o 1 sklad.
Asencio to starter reprezentacji Hiszpanii na następnych 48lat, tylko jeszcze nie zadebiutował.

0

Mi się gra Realu podobała w pierwszej połowie. Lubię taki Real oglądać. Tak trzymać.

0

@tbas Premier zarobiony? Przecież on dopiero po 1,5 roku wziął się Di pracy. Znaczy tak mówił.

0

@Safrani Ja uważam że więcej piwnno być ludzi którzy nie potrzebują stołka aby się utrzymać. I nie będą robili wszystkiego aby się na tym stołu utrzymać głosując jak im ktoś karze.

0

@ProMILs No nie jest słaba. Ale futbolu na tak nie graja.
Plus on nie był starterem. Więc nie widzę ryzyka aby go wypożyczyć i poszerzyć nasze możliwości.

0

@Safrani No jak widać posłem jest. Sam się nie wybierał.
Może trzeba zmienić prawo. Aby trzeba było uzyskać jakiś minimum % głosowań. Bo od narzekania na tako stan rzeczy nic się nie zmieni.

0

@Eto'o9 R10 Patrząc na tych co głosowali często i chcą realnie coś zmieniać. To wolałbym aby ich tam więcej nie było.

4

@Safrani Kogo to obchodzi? Chłop jakby glosowal to ten głos nic by nie zmienił.
A do tego nie bierze pensji za to.

0

@Rastafarnianin Do tego maszyny rolnicze maja po kilka milionów. A chcą podwyki za zbiory 5gr. I że ledwo ciągną.

2

@RozowaPantera Szkoda bo by Nam za darmo zbudowali.

0

@MessiForeverTheBest Niemożliwe to jest. Laporta ma wszystko pod kontrolą. On jest przygotowamy na 148 scenariuszy.

0

@lambard No jak najbardziej tak. Nawet w Aston Villi zrobił 10pkt w kanadyjce.
Poszerzył by głębie składu, plus u Nas zdecydowanie więcej gramy atakując i tworząc okazję. Więc I o liczby łatwiej.

7

Nowe Camp Nou? Pamiętacie artykuły że Limak firma budujaca. Ma zapłacić za każdy dzień przekroczenia terminu 1mln Euro!
Pff, już możemy 6 Nico Williamsow kupić....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?