PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lambard No jak najbardziej tak. Nawet w Aston Villi zrobił 10pkt w kanadyjce.
Poszerzył by głębie składu, plus u Nas zdecydowanie więcej gramy atakując i tworząc okazję. Więc I o liczby łatwiej.
7
Nowe Camp Nou? Pamiętacie artykuły że Limak firma budujaca. Ma zapłacić za każdy dzień przekroczenia terminu 1mln Euro!
Pff, już możemy 6 Nico Williamsow kupić....
0
@Yoshi94 Uwielbiam Gaviego. Ale jeszcze bardziej uwielbiam Barcelone, więc tak.
0
@lambard Jeżeli miałoby to być wypożyczenie z opcją kupna to jak najbardziej na tak.
Może być uzależnione od rozegrania 50% minut jak kiedyś Atletico Nas z Griezmannem wyrolowało ;)
2
@Comentateiro @NeroTFP1 Odpowiedź Natalii jest bardzo mądra.
Problem polega na tym że niektóre kobiety grające w piłkę chciałyby zarabiać tyle co mężczyźni uprawiajacy ten sport. I stąd tyle złej energii na piłkarki. Oczywscie nie odpowiadają one za wszystkie. I sama chęć zarabinia większych pieniędzy też jest normalna. Tyle że ktoś ewidentnie nie wiedział co to różnice generuje.
0
@Kamiloza91 A jak ma wyglądać jak nikt nowy nie przyszedł?
0
@escarabajo Topowe kluby stać. A Napoli to żaden top.
1
@Faro A kogo widzisz na miejsce Gaviego z La Masii na już? Przecież my mamy wąska kadrę do grania na wszystkich frontach.
Chlop walczak, dający odpocząć kilku graczom z podstawy ma iść wzmocnić rywala i Nas osłabić? Przecież to debilizm.
0
@konrad1661 A jakie to są Januszowe biznesy?
0
@Pawlak1992 Śmiech na sali.
Plotki o tym że Messi chce iść do Europy aby się przygotować do mundialu.
A tu De Paul na emeryturę.
0
@DonCarletto No właśnie. Wie ja napisałem, że można ściągnąć zawodnika do rotacji. A @Transu96 że nie. Podczas gdy ściągnęła go taka Aston Villa.
0
@escarabajo To że strzela świadczy o nim bardzo dobrze.
Ale nie można go nazwać topowym napastnikiem. Kiedy nie gra w klubie z topu. I nikt się nim nie interesuje.
0
@BezglutenowyPedri No bo Modric wtedy akurat nie zasłużył. Dostal z kadrę gdzie nic z nią nie wygrał. A hylo wielu przed nim któryż zdobyli MŚ czy tryplet i ZP nie dostali.
0
@BezglutenowyPedri To daj przykład jak ktoś z naszych rezerw był porównywany do kogoś z innej drużyny, który wygrał krajowy tryplet i był gwiazda reprezentacji.
0
@Eklerek No to może on tylko 12h trzyma szpadel.
0
@escarabajo Może i kozacki. Tyle że to nie tak jest ze Oshimen wybiera Galate bo kasa j mu się w Turcji podoba. Tylko nikt inny za niego żadnej oferty nie złożył. I nie ma wyjścia za bardzo....
0
@Transu96 A Rashford? On nawet w Aston Villi nie miał pewnego placu. Wiec jak to nie można ściągnąć skrzydłowego aby zrobić głębie składu.
1
@Commando Pozwoli. Ale musimy ograniczyć używanie pomp do osuszania budynków. W ramach walko z klimatem tylko wiadra.
4
@clyde i zamiast piłki balon, a zamiast murawy kisiel .
0
Ja tego Joao Pedro to pamiętam z Watfordu hak debiutował w PL. Było widać technikę niezla. Ale brakowało siły bo chlop 50kg z butami ważył.
A rozwinął się niesamowicie.
0
@Laminedependencia w Getafe?
4
@Commando Ale to nie tak od razu. To ze 3 kadencję potrzeba.
0
@Keson Tyle że Czesiu by to wygrał.
0
@PatrychoO Ja tak mam przy każdym meczu kobiet.
0
@Laminedependencia Żeby nie było bana za obrażanie szympansów.
0
@Herato Odpada im 2 skrzydłowych. A i tak mają ich 2 razy więcej on Nas.
0
@directedbyfcb Szybko by zostali w LL wyjaśnieni. Polacy to sobie dobrze razdza tylko w Serie A. Gdzie można niszczyć, a nie trzeba tworzyć.
1
@michal26 No taka narracja musi iść z koalicji. Nie po to oni zlepili koalicję z różnych pokemonów. Żeby teraz ktoś miał czelności rozmawiać z kimś kto w niej nie jest.
0
@Lanosss No właśnie chodzi o to żeby tyle nie zagrał. Swoje lata ma. Do tego Garcia musi dać radę.
1
@Pawel13sz Chciałbym Lookmana. Ale chyba Deco o nim nie słyszał.