3

Się śmiali z tej Legii że zmęczona sezonem. A tu 2 mecze wygrane i spuszczony wpierdziel Lechowi na jego terenie.

Żeby inne polskie kluby były tak zmęczone w Europie.

0

@Faro Ja wymienię nawet więcej synów którzy prezentowali taki poziom jak Ci mniej znani bracia.

2

@Arkon A na tylnym siedzeniu?

0

@Safrani No nie jest to piłkarz potrzebny. Na jego pozycji mamy przesyt i to jak wyrzucenie pieniędzy w błoto.
A u siebie nie mamy nikogo kto może rywalizacjac na LS z Raphnia który typowym lewoskrzydłowym nie jest.
Virgil może mieć talent. Ale njwntakiego kalibru aby decydować o wynikach meczu.

0

Z jednej strony jakieś kalafiory Simonsy jako opcej na LS. A z drugiej jakieś informacje ze Flick ceni Virgila :)

Wszystko żeby usprawiedliwić fiasko w przypadku braku transferu.

0

@Ja124477yr4 Bo w presezonie Romeu był lepszy. I połowa Rambli się podniecała jaki to super transfer za grosze.

0

@Faro On jest Nam nie potrzebny bo z niego żaden skrzydłowy. A w soddku mamy przesyt i bez niego

3

@kpiarz A kto by chciał takiego kaszaniarza za Gaviego?

2

@ViscaelBarca2007 Z tych niechcianych to mnie też przekonuje tylko Rash.

Bo Lookman to raczej po za naszym zasięgiem zainteresowan i finansów.

0

@Mroziu No właśnie Fati był dobry. Ale nie był mega dobry i taka gwiazda jaka jest już Yamal. Chłopaka rozpatrują jako zdobywcę ZP. Wygrał trofea z kadra i Barca będąc jej kluczowym piłkarzem w decydującej fazie.

3

@Lionel_Messi10 @NeroTFP1 Kiedyś z podstawówce miałem takiego jednego z innej klasy z którym mi bylo nie po drodze. I tamten miql brata rok starszego i kilka razy szarpałem się na ich dwóch. Przychodzę w końcu do taty i mówię że mi dokuczają.
On wysłuchał i mówi że jak następnym razem tak będzie że ich dwóch. To mam wziąć cegłę i jednego piznac w łeb.
No i tak zrobiłem jak byli Kiedyś na rowerach. Wezwali moich rodziców do szkoły. Ich też. Ale od tego czasu jak mnie widzieli to omijali łukiem. Także złote rady taty ;)

0

Ja tam bym nie powiedział że to wzmocnienie.....

0

@Encore Messi w PRIME to xa ze 100 pewnie miał.

0

@Aragorn33 W sensie mamy im wysłać 4 tiry wideł do gnoju?
J

1

@Aragorn33 Turcja to by ich zmiotła z planszy.

0

@Nazio_87 Oni też nie wiedzą jak to zrobili i by tego nie powtórzyli. Pięknie wyszło, zagrali instynktownie.

0

@Stinger_ Nie uważam ze zrobi liczby jak Nikolic. Ale Legia potrafiła w napastników. Nikolic czy Prijovic dali kasy dużo. Druga sprawa że pewnie uważają że w razie czego odzyskają prawie pelne 3mln. Bo nie takie kalafiory z naszej ligi za tyle szły.
No i najważniejsze czyli kwestia preferencji trenera. Skoro trener woe co chce grać i go potrzebuje. To uważam że trzeba sprowadzić go za 3mln.

0

@Stinger_ Znaczy tak to każdego napastnika można podważyć.
Zobaczymy jak mu pójdzie. Nowy dyrektor jednak transfery potrafił robić.

0

@maroon U Arabów nie mógłby urządzać orgii z panienkami i karłami. Także odpada.

0

@Kondziubarca To akurat dobrze.

1

@maroon Tak samo tam jest Lidl. Jak była Matka Boska.

1

@Comentateiro Magika jakiegoś. Znam jednego co by gościom portfele zajumał.

0

My powinniśmy od siebie jakiegoś emeryta Milanowi wcisnąć

0

@Zoker @Danny Gaucho A skąd ona wie jakie były wymagania? Dostala formularz gdzie musiała wymiary wpisać i kolor włosów?

1

@Gronek W sensie prawie za rok ktoś będzie o tym pamiętał?

0

@tbas No on opcje na pewno ma zweryfikowane. Rashford i Diaz byli sondowani już w trakcie sezonu. Różnica polega na tym że nikt nie wiezial kiedy będzie 1:1 i co możemy komu zaoferować.

0

@tbas No opcją był Diaz tyle, że my pieniędzy nie mamy aby Grosickiego zarejestrować.

1

@PatrychoO Lewy miał wychodne do 22. Się zwinął zanim impreza się rozkręciła.

0

W PSG teraz radość że o Superpuchar Europy będą z Totenhamem grali.

0

@Encore Może na Lecha postawił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?