PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Się śmiali z tej Legii że zmęczona sezonem. A tu 2 mecze wygrane i spuszczony wpierdziel Lechowi na jego terenie.
Żeby inne polskie kluby były tak zmęczone w Europie.
0
@Faro Ja wymienię nawet więcej synów którzy prezentowali taki poziom jak Ci mniej znani bracia.
2
@Arkon A na tylnym siedzeniu?
0
@Safrani No nie jest to piłkarz potrzebny. Na jego pozycji mamy przesyt i to jak wyrzucenie pieniędzy w błoto.
A u siebie nie mamy nikogo kto może rywalizacjac na LS z Raphnia który typowym lewoskrzydłowym nie jest.
Virgil może mieć talent. Ale njwntakiego kalibru aby decydować o wynikach meczu.
0
Z jednej strony jakieś kalafiory Simonsy jako opcej na LS. A z drugiej jakieś informacje ze Flick ceni Virgila :)
Wszystko żeby usprawiedliwić fiasko w przypadku braku transferu.
0
@Ja124477yr4 Bo w presezonie Romeu był lepszy. I połowa Rambli się podniecała jaki to super transfer za grosze.
0
@Faro On jest Nam nie potrzebny bo z niego żaden skrzydłowy. A w soddku mamy przesyt i bez niego
3
@kpiarz A kto by chciał takiego kaszaniarza za Gaviego?
2
@ViscaelBarca2007 Z tych niechcianych to mnie też przekonuje tylko Rash.
Bo Lookman to raczej po za naszym zasięgiem zainteresowan i finansów.
0
@Mroziu No właśnie Fati był dobry. Ale nie był mega dobry i taka gwiazda jaka jest już Yamal. Chłopaka rozpatrują jako zdobywcę ZP. Wygrał trofea z kadra i Barca będąc jej kluczowym piłkarzem w decydującej fazie.
3
@Lionel_Messi10 @NeroTFP1 Kiedyś z podstawówce miałem takiego jednego z innej klasy z którym mi bylo nie po drodze. I tamten miql brata rok starszego i kilka razy szarpałem się na ich dwóch. Przychodzę w końcu do taty i mówię że mi dokuczają.
On wysłuchał i mówi że jak następnym razem tak będzie że ich dwóch. To mam wziąć cegłę i jednego piznac w łeb.
No i tak zrobiłem jak byli Kiedyś na rowerach. Wezwali moich rodziców do szkoły. Ich też. Ale od tego czasu jak mnie widzieli to omijali łukiem. Także złote rady taty ;)
0
Ja tam bym nie powiedział że to wzmocnienie.....
0
@Encore Messi w PRIME to xa ze 100 pewnie miał.
0
@Aragorn33 W sensie mamy im wysłać 4 tiry wideł do gnoju?
J
1
@Aragorn33 Turcja to by ich zmiotła z planszy.
0
@Nazio_87 Oni też nie wiedzą jak to zrobili i by tego nie powtórzyli. Pięknie wyszło, zagrali instynktownie.
0
@Stinger_ Nie uważam ze zrobi liczby jak Nikolic. Ale Legia potrafiła w napastników. Nikolic czy Prijovic dali kasy dużo. Druga sprawa że pewnie uważają że w razie czego odzyskają prawie pelne 3mln. Bo nie takie kalafiory z naszej ligi za tyle szły.
No i najważniejsze czyli kwestia preferencji trenera. Skoro trener woe co chce grać i go potrzebuje. To uważam że trzeba sprowadzić go za 3mln.
0
@Stinger_ Znaczy tak to każdego napastnika można podważyć.
Zobaczymy jak mu pójdzie. Nowy dyrektor jednak transfery potrafił robić.
0
@maroon U Arabów nie mógłby urządzać orgii z panienkami i karłami. Także odpada.
0
@Kondziubarca To akurat dobrze.
1
@maroon Tak samo tam jest Lidl. Jak była Matka Boska.
1
@Comentateiro Magika jakiegoś. Znam jednego co by gościom portfele zajumał.
0
My powinniśmy od siebie jakiegoś emeryta Milanowi wcisnąć
0
@Zoker @Danny Gaucho A skąd ona wie jakie były wymagania? Dostala formularz gdzie musiała wymiary wpisać i kolor włosów?
1
@Gronek W sensie prawie za rok ktoś będzie o tym pamiętał?
0
@tbas No on opcje na pewno ma zweryfikowane. Rashford i Diaz byli sondowani już w trakcie sezonu. Różnica polega na tym że nikt nie wiezial kiedy będzie 1:1 i co możemy komu zaoferować.
0
@tbas No opcją był Diaz tyle, że my pieniędzy nie mamy aby Grosickiego zarejestrować.
1
@PatrychoO Lewy miał wychodne do 22. Się zwinął zanim impreza się rozkręciła.
0
W PSG teraz radość że o Superpuchar Europy będą z Totenhamem grali.
0
@Encore Może na Lecha postawił.