2

@Gaucho Fermin to jest ogromna wartość dodana. Sporo liczb, ważnych goli. Prawie zawsze impuls po wejściu z ławki. Do tego wychowanek z niska pensja I walczak. Właśnie takich ludzi tu trzeba.

0

@Jakchcesz On jest idiotą i jego odbiory są idiotami.

Ale tak samo ludzie przyklejający się do drogi czy pikietujący albo przerywający jakieś wydarzenia z powodu ratowania klimatu również są idiotami.
Zarzadzjacy UE wprowadzający regulacje z tego powodu, gdzie cała UE odpowiada za mały % tych zmian i praktycznie nie ma to żadnego wpływu na "ratowanie planety" gdy Chiny się z Nas śmieją. Również są idiotami.

0

@macio_944 PIS dopiero co rządził. Od 2 lat rządzi kto inny. I jakoś dla szarych obywateli to się dużo nie zmieniło...

0

@MOLESTA Na pewno miał pewno lewizny ma innych kontach. I też w coś powkładane.

0

@DonCarletto Da się. Tylko trzeba mieć odpowiedni plan. Mogli wziąć takiego Durana ktory chciał sie wyrwać z Arabi.
I jest jeszcze kilku lepszych niż Sesko, zwłaszcza za 70-80mln o których się mówi.

1

@Stinger_ Największy problem z alkoholem to jest wtedy. Jak chcesz dalej pić a go nie ma.

0

@betonito Powiedział by w mediach publicznie że się nim brzydzi. I że nie zagra on więcej w koszulce Napoli.

1

@RosjaninBut Będzie miał dyskomfort od siedzenia w szkatułce.

2

@Sinirsey Ale to po co mu Laporta przedłużył kontrakt?

0

@Comentateiro A jaka on miał misję? W sensie czego mial dokonać?

0

@Szreko No właśnie tam 40mln to tyle co frytki.

1

@tbas No i był uparty co do piłkarzy na których stawiał. Teraz widać go nie ma. A odpaleni przez niego dają radę.

0

@Karol145 @tbas Za Xaviego po presezonie Romeu był jednym z najlepszych DM na świecie.

0

@FcPortoFan1999 Nie zna języka to i w Portugali wywiadów nie będzie.

0

@Encore Jakby chciał do Barcy i Nas ylo stać. To by hylo gadanie że ambitny i z niewolnika nie ma pracownika.

0

@marcin62 Kobiety by tak nie zrobiły. Bo tam 3 razy wolniej jest wszystko.

14

Chłopy dopiero zaczynają okres przygotowawczy. Przed nimi najcięższy czas treningów mocno siłowych. Aby na ligę być w jak najlepszej formie.
A ludzie tu oceniają zawodników po 1 sparingu z jakimiś paziami. Jakby tu o wynik chodziło.

0

Najlepszym rozwiązaniem jest sprzedaż Christensena. Raz że z jego transferu claa kwota idziemdo Nas. Nie ma amortyzacji bo przychodził za darmo. To i Flick widać go nie potrzebuje, a chlop i tak co chwile ma dyskomfort.

0

@MichuZ44 Ciekawe czy ich złapali.

0

@Goldenretriever1899 Bardziej myślę za rok. Bo trzeba będzie 9 szukać.

A Isak czy Alvarez to marzenja ściętej głowy.

1

@escarabajo Ale Dembele też był. Może Hansi by go uratował. Ale to myślę i tak za rok.

1

Arsenal kupił Gyokeresa.

A ja bym chętnie przygarnął na 9 Gabriela Jesusa. Chłop talent ma duży, w idealnym wieku. Arsenal by się go chętnie pozbył. Tylko te kontuzje musiały by go omijać.

0

@Arkon Tak często jak się da. Ja nawet w post czy wigilię jem mięso.

I zawsze 2 razy tyle. Żeby ten jeden wegetarianin to myśli że ratuje planetę nie miał znaczenia.

3

@clyde Mezo by dzisiaj byl Goatem rapu dla młodzieży :)

3

Przesłuchałem właśnie dissu Tedego na Mesa. Aż się piękne stare czasy rapu przypomniały. Jak raperzy potrafili odpowiedzieć w taki właśnie sposób jak powinno się to robić. Te dzisiejsze rapowe pokemony to by diss nie dość że na autotune nagrały, to jeszcze z chatem gpt.

3

@FcPortoFan1999 Jak już to współprowadzącym.

0

@Commando Przecież to dyrdymały. Niczym nie poparte. Bez żadnych dowodów. Opowiedziana bajka bez szczegółów wymyślona na poczekaniu.

Chlop płakał nad konstytucją, a nie zgłosił służbom namawiania do zamachu stanu?

1

@Comentateiro Jak Ty na silowni pół godziny wsiadasz na rower

4

Holownia od Kukiza to się różni tylko tym że nie umie śpiewać.

1

@MOLESTA Chłop zagrał 1 sezon na świetnym poziomie. Wcześniej nie poraidzl sobie za młodu w BVB. Jak odchodził z Sociedad za taką kasę do PL to większość pukała się w czoło. Nikt nie pomyślałby o nim jako naszej pierwszej 9. A po dwóch latach u Arabow miałby nią zostać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?