PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Gaucho Fermin to jest ogromna wartość dodana. Sporo liczb, ważnych goli. Prawie zawsze impuls po wejściu z ławki. Do tego wychowanek z niska pensja I walczak. Właśnie takich ludzi tu trzeba.
0
@Jakchcesz On jest idiotą i jego odbiory są idiotami.
Ale tak samo ludzie przyklejający się do drogi czy pikietujący albo przerywający jakieś wydarzenia z powodu ratowania klimatu również są idiotami.
Zarzadzjacy UE wprowadzający regulacje z tego powodu, gdzie cała UE odpowiada za mały % tych zmian i praktycznie nie ma to żadnego wpływu na "ratowanie planety" gdy Chiny się z Nas śmieją. Również są idiotami.
0
@macio_944 PIS dopiero co rządził. Od 2 lat rządzi kto inny. I jakoś dla szarych obywateli to się dużo nie zmieniło...
0
@MOLESTA Na pewno miał pewno lewizny ma innych kontach. I też w coś powkładane.
0
@DonCarletto Da się. Tylko trzeba mieć odpowiedni plan. Mogli wziąć takiego Durana ktory chciał sie wyrwać z Arabi.
I jest jeszcze kilku lepszych niż Sesko, zwłaszcza za 70-80mln o których się mówi.
1
@Stinger_ Największy problem z alkoholem to jest wtedy. Jak chcesz dalej pić a go nie ma.
0
@betonito Powiedział by w mediach publicznie że się nim brzydzi. I że nie zagra on więcej w koszulce Napoli.
1
@RosjaninBut Będzie miał dyskomfort od siedzenia w szkatułce.
2
@Sinirsey Ale to po co mu Laporta przedłużył kontrakt?
0
@Comentateiro A jaka on miał misję? W sensie czego mial dokonać?
0
@Szreko No właśnie tam 40mln to tyle co frytki.
1
@tbas No i był uparty co do piłkarzy na których stawiał. Teraz widać go nie ma. A odpaleni przez niego dają radę.
0
@Karol145 @tbas Za Xaviego po presezonie Romeu był jednym z najlepszych DM na świecie.
0
@FcPortoFan1999 Nie zna języka to i w Portugali wywiadów nie będzie.
0
@Encore Jakby chciał do Barcy i Nas ylo stać. To by hylo gadanie że ambitny i z niewolnika nie ma pracownika.
0
@marcin62 Kobiety by tak nie zrobiły. Bo tam 3 razy wolniej jest wszystko.
14
Chłopy dopiero zaczynają okres przygotowawczy. Przed nimi najcięższy czas treningów mocno siłowych. Aby na ligę być w jak najlepszej formie.
A ludzie tu oceniają zawodników po 1 sparingu z jakimiś paziami. Jakby tu o wynik chodziło.
0
Najlepszym rozwiązaniem jest sprzedaż Christensena. Raz że z jego transferu claa kwota idziemdo Nas. Nie ma amortyzacji bo przychodził za darmo. To i Flick widać go nie potrzebuje, a chlop i tak co chwile ma dyskomfort.
0
@MichuZ44 Ciekawe czy ich złapali.
0
@Goldenretriever1899 Bardziej myślę za rok. Bo trzeba będzie 9 szukać.
A Isak czy Alvarez to marzenja ściętej głowy.
1
@escarabajo Ale Dembele też był. Może Hansi by go uratował. Ale to myślę i tak za rok.
1
Arsenal kupił Gyokeresa.
A ja bym chętnie przygarnął na 9 Gabriela Jesusa. Chłop talent ma duży, w idealnym wieku. Arsenal by się go chętnie pozbył. Tylko te kontuzje musiały by go omijać.
0
@Arkon Tak często jak się da. Ja nawet w post czy wigilię jem mięso.
I zawsze 2 razy tyle. Żeby ten jeden wegetarianin to myśli że ratuje planetę nie miał znaczenia.
3
@clyde Mezo by dzisiaj byl Goatem rapu dla młodzieży :)
3
Przesłuchałem właśnie dissu Tedego na Mesa. Aż się piękne stare czasy rapu przypomniały. Jak raperzy potrafili odpowiedzieć w taki właśnie sposób jak powinno się to robić. Te dzisiejsze rapowe pokemony to by diss nie dość że na autotune nagrały, to jeszcze z chatem gpt.
3
@FcPortoFan1999 Jak już to współprowadzącym.
0
@Commando Przecież to dyrdymały. Niczym nie poparte. Bez żadnych dowodów. Opowiedziana bajka bez szczegółów wymyślona na poczekaniu.
Chlop płakał nad konstytucją, a nie zgłosił służbom namawiania do zamachu stanu?
1
@Comentateiro Jak Ty na silowni pół godziny wsiadasz na rower
4
Holownia od Kukiza to się różni tylko tym że nie umie śpiewać.
1
@MOLESTA Chłop zagrał 1 sezon na świetnym poziomie. Wcześniej nie poraidzl sobie za młodu w BVB. Jak odchodził z Sociedad za taką kasę do PL to większość pukała się w czoło. Nikt nie pomyślałby o nim jako naszej pierwszej 9. A po dwóch latach u Arabow miałby nią zostać?