PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore No właśnie to może United?
0
I to są emocje. A nie jakies Premier Ligi....:)
2
Szczerze to powinna być druga czerwona. Noga tak wysoko, trafiony bramkarz.
1
@macio_944 Dla mnie mogą już kończyć. Dograć bez kontuzji w tym upale i na tym kartoflisku. I do domu z 3pkt.
1
Fauluje rozpędzonego piłkarza który go mija, bez szansy na zagranie piłki. Przecież to książkowa żółta kartka.
0
@GeraltzKatalonii Po to jest sędzia żeby przerwać grę kiedy trzeba. Nikt nie powinien wybijać sobie piłki od tak. Bo to spowalnia grę. Arbiter przy urazie głowy musi użyć gwizdka. Nie zrobił tego i gol prawidłowy.
A obrońca nawet nie potrzebował lekarzy i nie zszedł z murawy.
1
@PatrychoO Jurek Brzęczek?
0
@RomanGroza Błąd tylko i wyłącznie arbitra. Przy urazie głowy zawsze sędzia musi przerwać grę.
Nas to nie interesuje, bo my nic nie zrobiliśmy. Bramka prawidłowa, ale błąd sędziego.
4
Arbiter już w pierwszym meczu sezonu pracuje na wysoką notę.
0
@Arkon Dojrzewanie to mnie tak zmuliło że daj spokój. To dopiero był przereklamowany serial.
Po za tym to inne gatunki.
Z dobrych na Netflixie to Dzikość.
0
@Faro Bardziej chodzi o wachlarz możliwości. Bez niego mamy jedno zestawienie ataku.
A czy zagra on czy Ferran. To Flicka decyzja podjęta po tym jak się prezentowali na treningach i sparingach. Pewnie są blisko.
1
@4drian0 Ale on w zeszłym sezonie było dobry jako zastępca Kounde. A nie jako środkowy obrońca.
1
@Ku84fcb Znienawidzony to za dużo powiedziane. Brak sympatii dla United, Bayernu i całej Serie A.
1
@TR3YWAY @4drian0 No przecież już w sparingach było widać że Flick widzi go raczej w pierwszym składzie.
0
@LeszekFCB Olmo ławka. Zdecydowanie Fermin Albo Gavi za niego po presezonie.
0
@Arkon No ale wymieniłeś stare seriale które każdy widział. To normalne że jest pełni lepszych produkcji. Ale ta jest "świeża" więc stąd zainteresowanie bo nie wszyscy widzieli.
Też bym dał 8/10. Postacie nie przerysowane. Fajny klimat i nic na siłę.
2
@blakkudium Jak on będzie jeszcze dyrektorem sportowym. To mogą się do pucharow nie załapać.
1
@BulaKG I im strasze tym dłużej w powinicy powinny leżeć.
0
@tbas No Bidena to Rosja i Chiny szanowały strasznie :)
0
@Lanosss W zamian będziemy musieli kupić o niego jakieś 2 kasztany.
0
Przesłuchałem właśnie dissu Mesa na Tede...
Ten Typ po 3 tygodniach wypuscil takiego gniota? Dramat.
Kompromitacja jak diss Fokusa na Palucha prawie.
0
@MiloszFCB1899 Ja TV mam i oglądam. Ale co to jest za marka hinense to nie wiem...
0
@Kgorecki2500 Szacun. Chociaż powinien wiedzieć że istnieją gumki.
0
@Faro On pewnie nawet nigdy oferty na stole nie mial.
0
@Faro On to akurat potrzebny nie jest.
0
@marcin62 Kurde. A brzmiało legitnie z tym Interpolem.
0
@KacperVEB Czemu najgorsza? Skoro gra w LE a nie Lidze Konferencji?
0
@D10SLEO Wiadomo czemu slabo idzie.
1
@adamek20151 W worku chyba.
0
Za drogi w utrzymaniu na parkingowego.