0

@Aragorn33 Kraj z gówna. A cala Europa potrzebuje USA bo sami uja mogą.

1

@FcPortoFan1999 Spełniony piłkarsko. Ale pieniążki się zawsze przydadzą.

7

@Eto'o9 R10 Z Las Palmas.

1

@FcPortoFan1999 To patrząc na jego inteligencję. Jest spełnionym piłkarzem.

0

@NeroTFP1 @Frimpong Ale to na pewno nie Totti napisał. Więc śmieszne jest potępiać piłkarza za głupich fanów. Jeszcze jakby człowiek miał wpływ na coś takiego.

0

@VegetaPolska Wilfredo jest takim obywatelem Polski, że jako nastolatek nie wiedział gdzie na mapie leży.

2

@fart On musi patrzyć przyszlosciowo. Como to jednak lepsze obecnie okno wystawowe na świat.

1

@RosjaninBut Ciekawe jakie w tej sprawie wyborcy KO zrobią fikołki.

0

@Encore Zaraz tam więcej obcokrajowców będzie niż w piłce kopanej...

2

@fart No to zależy. Italia jest lepsza liga dla bramkarzy. Styl Como może sprzyjać. No i nie wiemy kto mu coś zapewnia jeżeli chodzi o minuty.

0

@Transu96 Inigo to jedna szefował na boisku a nie konferencjach. Był liderem obrony. Potrafił ustawić linie spalonego.

A Gundo przychodził do ekipy z 2 pucharami. A odszedł z takiej bez żadnego.

1

@Hshdhrhdh Zawsze w takich przypadkach mnie dziwi że ktoś ten kontent ogląda i za to potrafi zapłacić.

Nie ma popytu to i sprzedaży nie ma.
A jak ktoś potrafi znaleźć łosi aby zarobić gruby hajs i potem do końca życia z tego żyć. To akurat trzeba korzystać.

0

@ViscaelBarca2007 I będziemy musieli płacić przez 2 lata pewnie :)

0

@Criss18Barca Nie chcą grać w Europie po tym sezonie widocznie.

0

Myślicie ze w tym sezonie też będzie brakowało Gundogana jak w poprzednim?

0

Później Ci wyjdzie taki Simeone na konferencję I powie ze ktoś tam chciał Lewego skrzydłowego, to mu kupili i dlatego przegrali.

0

@maroon W PL często. Nigdy jeszcze nie trafił do siatki.

1

@FCB_dimiC Liverpool to dopiero będzie weryfikowany. Oni od wpierdzielu od PSG w zeszłym sezonie, mje ograli nikogo mocnego.

2

@ViscaelBarca2007 Szybka decyzja. Bo partidazo w 1 kolejce.

0

@Zieliniak A i owszem zdarza się.
Nie było filmu po wałku z Celtą. Ani opini by ten sam sędzia trafił do zamrażarki. Nawet po tragikomedii z Almerią film był "wyproszony"...

0

@DonCarletto Technikę użytkową Vini miał zdecydowanie lepsza.

0

@gumaz Ja miałem. Znałem 20lat. I bym dzisiaj ręki nie miał. A taki kumpel był.

1

@SkN Często jego materiały są stronnicze albo zalatują hipokryzja.

0

@Faro Oborna jak jakiegoś średniaka ligowego.

0

@DonCarletto No tak średnio. Chlop nic nie wygrał. Liczby słabe. Inteligencji boiskowej brak.

Tylko odejście miał fajne na kilku materac i potrafił mijać rywali.
Ale nie zasłużył na taki Hype

Bardzo mi on przypomina tego Saint-Maxima czy jakoś tak co grał w PL.
Chodz jest nawet dużo słabszy.

0

@LeszekFCB Mi tam parawaniarze wcale nie przeszkadzają. Nie zakłóca to w żaden sposób mojego wypoczynku. Gorsi są ludzie nie umiejący zająć się swoimi dziećmi, czy jakieś krzykacze...

0

@Encore Są tacy którzy nie chcą tam grać.

0

@Encore @Eklerek Tylko przez naiwniaków był hypowany którzy zobaczyli kilka akcji jak mija przeciwników.
A że we Francji liczby miał słabe to nikt nie patrzył.

0

@Gaucho No właśnie o to chodzi. Jeseli nie masz na ławce gościa który wejdzie i da impuls + liczby. To możesz grać ale w pici-polo , a nie o puchary.

0

@Sulimo No właśnie nic skomplikowanego. Był by gwizdek to gola nie ma. Nie było gwizdka to gol jest.

Ame błąd sędziego jest. Bo impet uderzenia był. Piłka prosto w głowę. Więc według przepisów musi zatrzymać grę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?