PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 Kraj z gówna. A cala Europa potrzebuje USA bo sami uja mogą.
1
@FcPortoFan1999 Spełniony piłkarsko. Ale pieniążki się zawsze przydadzą.
7
@Eto'o9 R10 Z Las Palmas.
1
@FcPortoFan1999 To patrząc na jego inteligencję. Jest spełnionym piłkarzem.
0
@NeroTFP1 @Frimpong Ale to na pewno nie Totti napisał. Więc śmieszne jest potępiać piłkarza za głupich fanów. Jeszcze jakby człowiek miał wpływ na coś takiego.
0
@VegetaPolska Wilfredo jest takim obywatelem Polski, że jako nastolatek nie wiedział gdzie na mapie leży.
2
@fart On musi patrzyć przyszlosciowo. Como to jednak lepsze obecnie okno wystawowe na świat.
1
@RosjaninBut Ciekawe jakie w tej sprawie wyborcy KO zrobią fikołki.
0
@Encore Zaraz tam więcej obcokrajowców będzie niż w piłce kopanej...
2
@fart No to zależy. Italia jest lepsza liga dla bramkarzy. Styl Como może sprzyjać. No i nie wiemy kto mu coś zapewnia jeżeli chodzi o minuty.
0
@Transu96 Inigo to jedna szefował na boisku a nie konferencjach. Był liderem obrony. Potrafił ustawić linie spalonego.
A Gundo przychodził do ekipy z 2 pucharami. A odszedł z takiej bez żadnego.
1
@Hshdhrhdh Zawsze w takich przypadkach mnie dziwi że ktoś ten kontent ogląda i za to potrafi zapłacić.
Nie ma popytu to i sprzedaży nie ma.
A jak ktoś potrafi znaleźć łosi aby zarobić gruby hajs i potem do końca życia z tego żyć. To akurat trzeba korzystać.
0
@ViscaelBarca2007 I będziemy musieli płacić przez 2 lata pewnie :)
0
@Criss18Barca Nie chcą grać w Europie po tym sezonie widocznie.
0
Myślicie ze w tym sezonie też będzie brakowało Gundogana jak w poprzednim?
0
Później Ci wyjdzie taki Simeone na konferencję I powie ze ktoś tam chciał Lewego skrzydłowego, to mu kupili i dlatego przegrali.
0
@maroon W PL często. Nigdy jeszcze nie trafił do siatki.
1
@FCB_dimiC Liverpool to dopiero będzie weryfikowany. Oni od wpierdzielu od PSG w zeszłym sezonie, mje ograli nikogo mocnego.
2
@ViscaelBarca2007 Szybka decyzja. Bo partidazo w 1 kolejce.
0
@Zieliniak A i owszem zdarza się.
Nie było filmu po wałku z Celtą. Ani opini by ten sam sędzia trafił do zamrażarki. Nawet po tragikomedii z Almerią film był "wyproszony"...
0
@DonCarletto Technikę użytkową Vini miał zdecydowanie lepsza.
0
@gumaz Ja miałem. Znałem 20lat. I bym dzisiaj ręki nie miał. A taki kumpel był.
1
@SkN Często jego materiały są stronnicze albo zalatują hipokryzja.
0
@Faro Oborna jak jakiegoś średniaka ligowego.
0
@DonCarletto No tak średnio. Chlop nic nie wygrał. Liczby słabe. Inteligencji boiskowej brak.
Tylko odejście miał fajne na kilku materac i potrafił mijać rywali.
Ale nie zasłużył na taki Hype
Bardzo mi on przypomina tego Saint-Maxima czy jakoś tak co grał w PL.
Chodz jest nawet dużo słabszy.
0
@LeszekFCB Mi tam parawaniarze wcale nie przeszkadzają. Nie zakłóca to w żaden sposób mojego wypoczynku. Gorsi są ludzie nie umiejący zająć się swoimi dziećmi, czy jakieś krzykacze...
0
@Encore Są tacy którzy nie chcą tam grać.
0
@Encore @Eklerek Tylko przez naiwniaków był hypowany którzy zobaczyli kilka akcji jak mija przeciwników.
A że we Francji liczby miał słabe to nikt nie patrzył.
0
@Gaucho No właśnie o to chodzi. Jeseli nie masz na ławce gościa który wejdzie i da impuls + liczby. To możesz grać ale w pici-polo , a nie o puchary.
0
@Sulimo No właśnie nic skomplikowanego. Był by gwizdek to gola nie ma. Nie było gwizdka to gol jest.
Ame błąd sędziego jest. Bo impet uderzenia był. Piłka prosto w głowę. Więc według przepisów musi zatrzymać grę.