PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Po przeczytaniu aż ciężko uwierzyć że to Grabara. On jak się wypowiada to rzadko z sensem.
1
Jeszcze przed chwila @arasz1819 się śmiał z United i Amorima.
A tu Ten Haag zwolniony z Leverkusen po 2 kolejkach...
A chilwe temu Leverkusen wbijało szpile przy losowaniu CL.
3
Pep pomyslal że jak graja tak tragicznie. To chociaż kupi Donnarume żeby mniej z tyłu wpadało. Sprytne.
5
@fart Głos rozsądku. Do tego ciężkie treningi i forma ma przyjść dopiero.
I nikt jeszcze mistrzostwa we wrześniu nie zdobył.
3
Nico Gonzlaez wzmacnia Atletico za 33mln. Teraz to maszyna ruszy. Ten kalafior był brakującym elementem maszyny Simeone.
0
@Gomess Ekitike to kalafior nikt go za tyle by nie chciał.
0
Ciężko się to oglądało głównie ze względu na zupełny brak kontroli. Boisko nie pomagało. Ale to wyglądało na mecz Ekstraklasy. Dużo długich piłek i niedokładnych zagrań.
0
@Frimpong Ale to nie kanapka z szarpaną wołowina. Tylko mecz na szczycie PL.
0
@beter2 W A-klasie na nie takiej się tiki takę grało.
0
@tbas Miał lata gdzie był zdrowy. I statystyka nie drgnęła.
0
@sokot Cubarsi od końcówki zeszlego roku. To zalicza pełno błędów. I jest to związane z tym że ma pewny plan między innymi. Bardzo często to Inigo ratował go, a nie odwrotnie.
0
@tbas Z tą średnią 1 gola na rok? Dziękuję.
0
@JohnKennedy Pewnie mało wiarygodne. Ale już Radek Sikorski na wszelki wypadek pisze przeprosiny za te akty nienawiści.
0
@tbas Chłop jest znany również z tego że potrafi spartolic najprostsza sytuacje.
Żadne to wzmocnienie. A przy Davidzie i Vlaho to on pogra ale w warcaby chyba....
0
@FcPortoFan1999 Może warto spać z ligi Atalanta , aby ograc kilka nowych twarzy do reprezentacji :)
0
@FcPortoFan1999 Nasciagal byś piłkarzy z Ekstraklasy? :)
0
@tbas Mnie to bardziej od zachowania tego cymbała. To szokuje ze tak szybko go zidentyfikowali.
A jak ktoś nie umie w internety, to potem tak jest.
1
@Roobo No trenera zmienili. Skład też ogórkowy. Więc nie ma się co dziwić.
0
@APTAPT No graja dramat od lat. Kadra wzmacniana A gra się nie zmienia.
Ale no po 3 kolejkach to nikt nigdy tytułu nie przegrał
0
@Kengo Jak dla mnie to oni odczują dopiero odejście Salaha. Które zaraz nadejdzie. Chłop jest piłkarzem dekady u nich. I jego liczb nikt tak łatwo nie zastąpi.
0
@Arkon Działa to tak samo jak kiedyś typy od JP na 100%. Pełno tego łaziło w bluzach itp. A jak widzieli radiowóz. To nikogo nie było nagle.
0
@Pedri16Future Bo zatrudnili w miejsce Alonso , Ten Haaga. I ten nasprowadzal wynalazków.
Plus osłabili się strasznie i mają kadrę z g.... lepioną.
0
Wybierajcie najbardziej frajerskie zespoły w ligach top5.
Serie A - Milan
LL - Atletico
PL - United deklasuje rywali.
Bundesliga - Leverkusen
Ligue 1 - Lyon
0
@partymaker Chłop w końcu może coś pogra. Bo byl głębokim rezerwowym.
0
Atletico? Cenny punkt wywalczony na trudnym terenie. Dobrze robią, tak trzymać chłopaki.
1
@NeroTFP1 Ten Haag nie takie cuda potrafi.
0
@DawidekFCB Już po ptakach. Chelsea kupiła jakiegoś kalafiora z PL.
0
@Walpiano No skoro został zwolniony z MU, czyli jakiś powód zwolnienia był. Chciał się odbudować w mniejszym klubie. I zaliczył tam wtopę. To jakim sposobem miałby wrócić po kolejnym niepowodzeniu tam gdzie już raz go zwolnili?
To tak jakby teraz Mourinho miał objąć wielki klub po porażkach w Romie i Fenerbahce.
1
@Walpiano No świetna robotę Ole wykonał w Besiktasie.
0
@JimMorrisonFCB Tyle grał, ze miał czas się zrobić na mahoń.