PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@SenseiFCB Historia z tych mówię Ci stary.
0
@adamek20151 Pewnie on się tam nie widzi.
A MLS i stany to coś co bardziej działa na wyobraźnię.
0
@partymaker Co konkretnie słabego zrobił?
11
@draxidox Nie udałoby się to bez rozmowy Sikorskiego z parkingowym z Waszyngtonu. I jego selfie które skupiło uwagę świata.
0
@esem91 Dla mnie normalne. Ti jest w naszym DNA. Czemu mieliby gdzieś jechać i nic sobie nie wypić? Komu to przeszkadza?
1
@gumaz Jakby Serena musiała grać paletka do ping-ponga. To szanse Igi by były.
0
@gumaz I takim sposobem ma obiad za darmo.
0
@Herato Trenowanie Polski zniszczyło go psychincznie. Już się po tym nie pozbiera.
2
@Aragorn33 @Mokaczino Widzisz jak to jest. Mówisz że gdyby pojechał Rafał to i tak winny byłby rząd.
A jednocześnie Nawrocki jest winny że pojechał i tak samo byłby winny gdyby nie pojechał :)
1
@Aragorn33 Przestań czytać statystyki i książki o żabach. Bo nie madrzejesz od tego.
1
@Ryoumen Już widzę te nagłówki i posty @Aragorn33 . Jak to Rafał namówił Włochy na dołączenie :)
Ale jednocześnie zgadzaj się że te kwestie które martwią Polaków. Będą rozwiązane.....w przyszłości :)
0
@Popitek12 W takich że czerwone się zapaliło. Ale wrażenie miałem że późne żółte.
0
@Pedryrodryges Jak mówimy o jakichś Interach i takich tam klubach to owszem.
Ale nie jak chodzi o Barce czy Real.
2
I to byłby świetny ruch. Dogadać się w zimie. I ściągnąć za "darmo".
Stoper na lata. Świetny fizycznie.
Dużo lepszy od jakichś Tahów....
0
@Aragorn33 A jakby pojechał Trzaskowski i mu się nie udało to był by sukces?
Czy lepiej żeby z nikim nie rozmawiać na ten temat?
1
@BulaKG Bo wtedy w dużego lotka główna wygrana musiałaby być za trafienie soboty.
6
Nie czytałem artykułu. Ale odpowiedź na pytanie tytułowe: to musiałby zacząć grać w piłkę jakby umiał to robić.
1
@Hektor16 500zl?
To w whisky zainwestuj. Wypijesz paroletnią i będzie to dobra inwestycja.
0
@Trojanek23 Dobrze ze mu nie podniesili za styl i napiętą koszulkę.
2
@Stinger_ @tbas Ogólnie treningi były ciężkie podczas presezonu. Co ma owocować później i świeżość ma przyjść później.
Kluby które miały MŚ nie miały treningów ciężkich wcale. Tylko regenerację aby zdążyć na sezon.
0
Koeman : kim ja mam grać tiki-take?
A nie czekaj....
1
I co ludzie małej wiary?
@FcPortoFan1999
0
Spokojnie jest plan. Nie idzie nic stworzyć z akcji do 60min. To wchodzi Buksa na drugiego napastnika. I laga , wrzutki z każdego miejsca w pole karne.
0
@TR3YWAY A przewidziała Twoja przyszłość w firmie na podstawie tego jakim zwierzęciem jesteś?
0
@Comentateiro No mówie to kolejny raz. Właśnie ważne osoby w Twoim państwie przyznały rację. Że trzeba zabrać socjal tym którzy tu nie pracują i nie płacą podatków.
Jeżeli uważasz że te 3% to nic. To takim myśleniem nic się nie zmieni.
Można dalej się zająć narzekaniem na PIS I Nawrockiego.
Tylko p oco było robić szopki o jakąś kasę na telewizję publiczna. Albo jakimiś milionami na wybory kopertowe, które się nie odbyły. To tylko ułamek całości więc szkoda gadać i coś robić.
A 800+ dla kazdego i tak nikt nie zabierze bo to by było samobójstwo.
1
@Chaoss Złote czasy naszej piłki w XXI wieku.
0
@Comentateiro 2mld, 2mld tam i masz spora sumę, która można sporzytkowac na rzeczy bardziej potrzebne.
Ja tu widzę bardzo dobra decyzje odnośnie właśnie tego "ułamku".
Więc jak mam oceniać taką postawę to tylko dobrze. Bez znaczenia kto to wymyślił i czy to podpisał Tusk lub Nawrocki.
Najbardziej mnie w tej całej polityce odpycha hipokryzja i brak przyznawania się do błędu.
A mam wrażenie, że u Nas zwolennicy danej partii muszą być z zasady przeciw jakiemuś dobremu rozwiązaniu drugich. I to oczywiście w obie strony.
1
@Chaoss Szkoda ze to będzie hat-trick wypitych win po meczu.
1
@NeroTFP1 Znany Polak Hipokryta? Kto to widział.....
1
@Comentateiro Gdyby stawiać sprawy uczciwie. To po co my się ogólnie przejmujemy jakimiś 2mln na TVP np.
3mln dla Ukraincow? A kogo to?
I tak dalej i tak dalej.