16

To wzmocnienie akurat

5

@mordini123 Manuel emeryt ,ale kawał chlopa jednak.

0

@directedbyfcb Iniesta to miękka klucha w szatni chyba.

0

@Kgorecki2500 Ale zestrzeliliśmy tylko 4 z 19. To może to były oszczędności :)

0

@Republikanin Chociaż wiadomo że lubi być......w dupe.

0

@RosjaninBut Problem polega na tym że kto by nie wygrał wyborów rok temu. I rządził nawet samodzielnie.

To sytuacja byłaby dzisiaj identyczna.

2

@JaneKOS Już w zeszłym sezonie rywale próbowali tak grać. W tak zwane drugie tempo. I też straciliśmy tak kilka goli.

0

@Colon Taktyk...

0

@Dari0G Zaczął by śpiewać i sami by uciekli.

0

@BulaKG No tak. Ale Adam się skarżył że garów pełno nie pozmywanych. Podłogi się kleiły.

Chodz i tak chciał zamiast Ewki quada.

0

@buddy Na mecz z Valencia to biletów tyle co do sali kinowej na film.

0

@4drian0 Eriksena w Wolfsburgu.

0

@Czyhrynski Dmytro ja pamiętam jak by to było wczoraj jak Ciebie Pep do klubu ściągnął.

0

@Andi18 Jeszcze trzeba awansować

0

Mógłby Fabian wrócić do Ekstraklasy. Zamiast podawać bidony jako 3 bramkarz.

0

@Stinger_ Tropem Grabary. Po co miałby jechać na MŚ piłki nosić.

0

@bartulek98 United to by chciało dostarczać takiego kontentu jak my.
Bo najpierw jest sport. A potem reszta.

4

@blakkudium Bułka jednak miał szczęście. L4 a na konto wpadają miliony , zamiast "groszy" z Nicei.

0

@Stinger_ No wystarczy ograc Izrael I Z Włochami mogą przegrać.

1

@blakkudium A "Oułowski" już przed tą bramką obwieścił smutne pożegnanie z koszulkami z tego spotkania.

0

Pokupowali już tiry makaronu i papieru?
Czy garaz zawalony jeszcze płynami dezynfekującymi po Covidzie?

0

@Rupert_Haubica U Nas wapnem jeszcze....

0

@partymaker Biden to by go ustawił raz dwa do pionu.

1

@Eto'o9 R10 No jest to zwykły mecz I musi być traktowany tak samo jak każdy inny. Z jakiego powodu jakaś federacja miałaby coś robić pod jakieś kluby zagraniczne?

0

@APTAPT Fakty są takie że mieliśmy.
Szczęsny, Bednarek, Beres, Cash, Krycha, Zielu, Linetty, Frankowski, Lewy czy Piątek.

I to są zawodnicy którzy grali w pierwszym składzie w ligach top5.

0

@Criss18Barca No dziwią się bo samo posiadanie zawodników w ligach top5 niczego nie gwarantuje.
My też mieliśmy ponad połowę składu w ligach top5 i od gry przy bolały.

0

@Comentateiro Żadne szczęście. Szczęście to może mieć ktoś kto w lotto wygrał.
Tutaj to jest ogrom pracy że szkółka i ludzi związanych z klubem.

Nikt nie broni Bayernowi stawiać na szkółkę. Zamiast skupować wszystkich z Bundesligi od rywali

4

@FcPortoFan1999 Szkoda ze tylko miesiąc.

7

Ja bym te holenderskie kalafiory z daleka omijał.

0

Norwegowie pokazali ze te wymęczone zwycięstwo Włochów na nic się zda.


A Francja u siebie traci Lidera grupy z Islandią :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?