PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
To wzmocnienie akurat
5
@mordini123 Manuel emeryt ,ale kawał chlopa jednak.
0
@directedbyfcb Iniesta to miękka klucha w szatni chyba.
0
@Kgorecki2500 Ale zestrzeliliśmy tylko 4 z 19. To może to były oszczędności :)
0
@Republikanin Chociaż wiadomo że lubi być......w dupe.
0
@RosjaninBut Problem polega na tym że kto by nie wygrał wyborów rok temu. I rządził nawet samodzielnie.
To sytuacja byłaby dzisiaj identyczna.
2
@JaneKOS Już w zeszłym sezonie rywale próbowali tak grać. W tak zwane drugie tempo. I też straciliśmy tak kilka goli.
0
@Colon Taktyk...
0
@Dari0G Zaczął by śpiewać i sami by uciekli.
0
@BulaKG No tak. Ale Adam się skarżył że garów pełno nie pozmywanych. Podłogi się kleiły.
Chodz i tak chciał zamiast Ewki quada.
0
@buddy Na mecz z Valencia to biletów tyle co do sali kinowej na film.
0
@4drian0 Eriksena w Wolfsburgu.
0
@Czyhrynski Dmytro ja pamiętam jak by to było wczoraj jak Ciebie Pep do klubu ściągnął.
0
@Andi18 Jeszcze trzeba awansować
0
Mógłby Fabian wrócić do Ekstraklasy. Zamiast podawać bidony jako 3 bramkarz.
0
@Stinger_ Tropem Grabary. Po co miałby jechać na MŚ piłki nosić.
0
@bartulek98 United to by chciało dostarczać takiego kontentu jak my.
Bo najpierw jest sport. A potem reszta.
4
@blakkudium Bułka jednak miał szczęście. L4 a na konto wpadają miliony , zamiast "groszy" z Nicei.
0
@Stinger_ No wystarczy ograc Izrael I Z Włochami mogą przegrać.
1
@blakkudium A "Oułowski" już przed tą bramką obwieścił smutne pożegnanie z koszulkami z tego spotkania.
0
Pokupowali już tiry makaronu i papieru?
Czy garaz zawalony jeszcze płynami dezynfekującymi po Covidzie?
0
@Rupert_Haubica U Nas wapnem jeszcze....
0
@partymaker Biden to by go ustawił raz dwa do pionu.
1
@Eto'o9 R10 No jest to zwykły mecz I musi być traktowany tak samo jak każdy inny. Z jakiego powodu jakaś federacja miałaby coś robić pod jakieś kluby zagraniczne?
0
@APTAPT Fakty są takie że mieliśmy.
Szczęsny, Bednarek, Beres, Cash, Krycha, Zielu, Linetty, Frankowski, Lewy czy Piątek.
I to są zawodnicy którzy grali w pierwszym składzie w ligach top5.
0
@Criss18Barca No dziwią się bo samo posiadanie zawodników w ligach top5 niczego nie gwarantuje.
My też mieliśmy ponad połowę składu w ligach top5 i od gry przy bolały.
0
@Comentateiro Żadne szczęście. Szczęście to może mieć ktoś kto w lotto wygrał.
Tutaj to jest ogrom pracy że szkółka i ludzi związanych z klubem.
Nikt nie broni Bayernowi stawiać na szkółkę. Zamiast skupować wszystkich z Bundesligi od rywali
4
@FcPortoFan1999 Szkoda ze tylko miesiąc.
7
Ja bym te holenderskie kalafiory z daleka omijał.
0
Norwegowie pokazali ze te wymęczone zwycięstwo Włochów na nic się zda.
A Francja u siebie traci Lidera grupy z Islandią :)