1

@Laminedependencia Oni na mecze z topem to się nie nadaja.

1

@ShawnC I Fatiego.

0

@ShawnC Tak można powiedzieć o każdym zawodniku przedniej formacji.
Bo i Ferran miał pewno liczb które dawały punkty. I Fermin miał takie.

5

@Laminedependencia Bernal ma najdalej do pierwszego składu. Po długiej kontuzji i jest ostatni w kolejce do grania na swojej pozycji, za Pedrim , De Jongiem i Casado a nawet Gavim.

0

Ale to tego Rashforda nie stać na skuter wodny czy o co chodzi?

0

@Kgorecki2500 A po co to komu potrzebne. A żeby oni poza pucharami byli.

1

Wałek niezły. Ale miałem na kuponie że obie strzela. Więc akurat mi pasuje.

1

@Marcelinho132 Niedawno dokonał tego wielki Erik Ten Hagg.
I tam rywale grali w 10 do końca przeciwko 11.

0

Chelsea XG na poziomie 0,09...
Także potężnie.

0

Ciekawe kim ma Chelsea to odrabiać. Jak tam na ławce już nikogo nie ma. A trener ma 1 zmianę tylko w przerwie.

0

@Encore Ja mówiłem przed sezonem że dla mnie Maresca wyleci jakoś pierwszy z ekip z topu.

2

@DariaFCB Bramkarz staranował napastnika przy czystej okazji i musiało się tak skończyć.

0

Przed chwilą wielka niepokonana Cheslea. Mistrz świata....

A tu wyśmiewane United po meczu 1 pkt mniej w lidze tylko.

2

@Gibbon_FCB To dla większego dobra.

0

@Eklerek Ale babol bramkarza.

2

Etta Eyong którym się interesowaliśmy przed sezonem i którym kosztował paczkę fajek. Już 3 gole w 3 asysty w tym sezonie.

Chyba dobra to by była inwestycja.

2

@Bolton No ale żeby w La Liga było więcej drużyn to właśnie to ffp musi się zmienić. Mogłaby być Sevilla, Villareal czy dawna Valencia. I byłoby to samo czyli więcej ekip bijących się o coś.

0

@HavertzKai Właśnie dziwne. Zamiast pojechac do Afryki i złapać w siatkę w jakiejś Etipoii paru biegaczy i może były by medale. No chyba że tak szybko biegają że nawet przed siatka uciekną.

0

@Safrani Mnie to nawet bardziej śmieszy, że ktoś chce zakończyć subskrubcje platformy do oglądania filmów i seriali. Z powodów politynczych. To jest dopiero dramat.

1

@FcPortoFan1999 Powtórzą ten słynny sezon?

0

@Ku84fcb Caicedo z Bayernem bardzo slabo.

0

@Zoker Pewnie nie znalazł się chętny inwestor. Bo to jednak nie tak łatwo przejąć taki ogromny % rynku.

0

@joloskyy Dla mnie np to najlepsza pora. Nigdy wszystkim nie dogodzisz.

1

@blakkudium Aby przeczekać może i dobra opcja za darmo.
Na dłuższą metę trochę drewniany i ciężko mu by się było odnaleźć pewnie w takim futbolu.

1

@Zoker Nie no są jakieś granice :) nie dziwi teraz to zachowanie.

3

@Ghandi Absurdem jest zakazywanie kupowania czegoś co jest ogólnodostępne. A po podniesieniu akcyzy państwo na tym zarabia jeszcze więcej.
Podnieść cenę izby wytrzeźwień. Mandatów dla pijaków i tyle.
A nie wprowadzać jakieś głupie zakazy dla wolnych ludzi.

28

@tbas Zakażmy też jeżdżenia samochodem po 23 i wtedy odsetek wypadków zmaleje. A nocnych wypadków to już rekordowo.

2

@TaughtMule Nawet do największego wroga pójdzie łajza. @FcPortoFan1999

0

@reloaded Nigyd nie byl ciekawy. To żaden autorytet kulinarny. Nie jest też chlop żadnym świetnym mówca czy kabareciazem.
Ale jak się zrobił Hype na niego to "trzeba" oglądać.
Korzysta z swoich 5 minut i zarabia hajs.

Gdyby teraz jakaś stacją chciała nakręcić- kebabowe rewolucję Książula, a ten by mówił gdzie czego za mało w kebabie itp to też by ludzie oglądali.

0

@bartulek98 To zależy co będzie z City. Ostatnio idzie im coraz słabiej. A Norweg wcale tak cierpliwy być nie musi. Jezeli ten sezon będzie podobny do poprzedniego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?