PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 Pytanie banalne. Igrzyska są nudne strasznie przy futbolu.
0
@BezglutenowyPedri Już specjalnie dla Ciebie przełożyli otwarcie nowego Camp Nou ,więc daj spokój.
2
@AduŚ07 z średniaka niemieckiego do średniaka angielskiego. Więc progres
3
@mekston Ta Brazylię to tylko @Comentateiro pamieta jakby to było wczoraj.
2
@ranger3120 Mi żona loda zrobiła. A od dziewczyn w robicie dostałem whisky. Więc fajne święto o którym nie pamiętałem.
0
Dla mnie mogą z każdym poważnym rywalem dostawać manite. I potem się rewanżować na paziach.
0
@michaleu Miłość nie zna Peselu. Czy jakoś tak...
0
@MichuZ44 Połowa to by ciężko w Brighton z graniem miała.
1
Normalnie bym z tego 11stki nie podyktował. Ale jak zobaczyłem facjatę Cebullosa to karny jednak.
0
Komentarz usunięty
0
@A4ron Nie no daj spokój. Na jakiej podstawie lekarz miałby to stwierdzić? Przy mikro urazie pleców czy czegokolwiek. Na podstawie badania temperatury? :)
I jak masz zmusić zawodnika do czegokolwiek? To niewolnicy są?
0
@mordini123 Futbol kobiecy widzę zaraz będą na Nickelodeon puszczać dla dzieci.
0
@Destroyer_of_Worlds Podałeś jeden przykład jakichś Jaśków i zadowolony.
A wyobrażasz sobie dzielić stadion z Espanyolem?
1
@partymaker Ale co Glasnera obchodzi Liverpool? Guehi ma ważny kontrakt który sam podpisał.
W tej sytuacji nie trzeba było nikogo do niczego zmuszać.
0
@bartekvisca Kolejki na NFZ będą 2 lata krótsze.
1
@sebasarna Nie odzywa się tygodniami? Złoto kobita.
0
@Eklerek Tam nic nie pomoże. Bo sklad tragiczny.
0
@Eto'o9 R10 Akurat kwota transferu ma uja wspólnego z rejestracja.
Ale też uważam że to farmazon. Typowa 9 zastępować gościem który nią nie jest. I odszedł z poprzedniego klubu bo byl zmiennikiem typowej 9.
0
@aVe Jak nie Haaland. To lepiej przeczekać z Ferranem albo jakimś tanim zastępstwem.
A nie wykładać taką kupę siana i byc bez typowej 9....
2
@partymaker No chlop zrobił w CP taki wynik że mógł sobie wymagać.
I jak widać na początku sezonu, nie osiadł na laurach. Właśnie między innymi dlatego że nie zgodził się na wyprzedaż.
3
@blakkudium Tam się niedługo trenerzy skończą.
1
Na następcę Roberta.
Zamiast typowej 9 ktora jest gwarantem goli i boje kolej lne rekordy strzeleckie.
Laporta wybrał gościa który był jego zmiennikiem i musial odejść. Oraz nie jest typowa 9.
Tak w skrócie.
0
@Comentateiro A kogo poważnego ogral ten Arsenal?
0
@Herato Godzinkę mam. Tylko chyba szkoda na materiał o cyganie.
1
@Jimmydeska Atletico w lidze potrafi ograc Real. Ale w pucharach tp zawsze w cymbał.
2
@Kessie Patrząc jakimi BMW jeżdżą u Nas Sebixy. To 2015-2021 to są nowiutkie bmw.
2
@Herato A kiedy miał grać jak chłopak ma 1 sezon rozegrany na poziomie Primera?
1
@gumaz Amator dał się na monitoring złapać.
0
@Bykunn No jak przychodził tutaj po Koemanie. To większość mówiła ze na tytuł poczekamy kilka lat.
0
@Bykunn Mistrzostwo w 2 lata United wzielo by w ciemno.