3

Ten Haaga nie wezmą. On stworzy potwora.

1

@wojopancer Bedi? Świetny zawodnik. Technika i wyprowadzenie piłki na światowym poziomie. Do tego łapanie na spalonego ma w małym palcu. Do tego świetnie zgrany z Wojtkiem.

0

@Stinger_ Pewnie do wloskiej by się nie zalapal.

1

To widać gołym okiem bez statystyk.
Każdy by tam grał z Barca. Wystarczy trener który wyłączy Pedriego. Będzie asekurowal Yamala i podwajał. I po naszej grze.

1

@tbas Już w poprzednim sezonie mieliśmy kupę szczęścia. Nikt mi nie wmówi że chcieliśmy Mbappe na 2cm spalonego złapać np.

Teraz każdy już wie jak gramy. Do tego brakuje wykonawców. I każdy trener nawet impotent taktyczny może to wykorzystać.

1

@kubix05 Zwłaszcza 1:1.

20

@severius Każdy na treningu żyje podobno tym z kim się Yamal spotyka i gdzie balował.

1

@Pomimo27 No chlop też już jednak byl w tym wieku. Że ulgi dla emerytów w autobusach miał.

1

@Forza_Juve To podwójnie niezadowolony musi być. Raz że 0:0. A drugi że tyle sytuacji było pod bramka.

0

Aktualizowałeś już ranking % wykorzystanych karnych? @Danny Gaucho

0

Allegri w tym meczu byl trenerem obu drużyn? Że 0:0 i obie mają zawrotna liczbę 9 goli strzelonych.

1

@Bykunn A straszne z kolei to że Real grajac taki paździerz by to wygrał.

2

@blakkudium W końcu mógł pooglądać Messiego ma treningach.

0

@Matheu12 Sklad mamy bardzo porównywalny do zeszłego sezonu, albo nawet lepszy. Na pewno Bramkarz bo w zeszłym Wojtek zaczął późno. Obrońcy każdy pisze tutaj o Martinezie. Ale na początku zeszłego sezonu Inigo był w Barcy nikim. Chłop więcej kontuzjowany był niż grał. Mieliśmy kultum kontuzji i musiał grać Casado.
Eric Garcia tak chwalony dzisiaj przez pierwsze pół roku praktycznie nie istniał w rotacji.
Ferran nie ograny na 9.


To wszytko powinno wyglądać duzo lepiej. Patrząc że nie było Nas na KMŚ i mieliśmy cały okres przygotowawczy.

1

@Gibbon_FCB I jednak pięknie nie było....

4

Prawda jest taka ,że nasza obecna gra z taką linią obrony. Takimi wykonawcami. To sabotaż.

Każdy to już wie. I nawet trener imbecyl taktyczny może to wykorzystać.

4

Fati to by chociaż karnego strzelił.

0

@Dawid95 Nie musimy teraz decydować. Początek ma fajny
Ale kto wie co będzie dalej.

1

Cubarsi, Martin i De Jong do bazy.

Christensen, Balde i Casado do boju.
Nie ma na co czekać. Tu trzeba próbować.

0

@Pomimo27 Gość jest szybkosciowcem. I jest bardziej narażony na urazy. Stąd i wprowadzanie delikatne.

0

@Dankho94isback Za rozmowę z sędzia gdy nie jestes kapitanem jest żółta kartka. Tak samo jak za pokazywanie gestów arbitrowi aby ją pokazał.

Więc nie. Nie powinno się biegać jak maply za sędzia.

1

@MirusAmisz @Gibbon_FCB Pięknie to będzie jak zagra dobry mecz , a najważniejsze by wygrany.

0

@Konradowskyy Nie no jaki potencjał. Przecież oni mają mega wąska kadrę. I żadnych topowych zawodników.
Tam Mingueza się rozwinął bo on razu grał pierwsze skrzypce mimo że biegać prosto nie potrafił.

21

@Lionel_Messi10 Słuchaj Rodri nie pojechaliśmy na galę gdzie zdobyłeś ZP. Ale bardzo Cię szanujemy i lubimy.

0

@BulaKG Barca w szkółce to nawet 9 nie ma....
My nie umiemy szkolić 9

2

@Faro Słaby to Ty jesteś. Tytuł LL trzeba szanować.

1

@Jonyx Tam jest więcej reklam niż aktywnych użytkowników.

0

@Lionel_Messi10 Juz po meczu z Realem. Dla mnie Atletico może co tydzień grać na jakimś wypizdpwiu mecz towarzyski.

1

@Ojciec5tkidzieci Ludzie nie doceniają prawdziwego kina na faktach.

1

@arasz1819 Oj też miałem koszulke Kluiverta. Co prawda z rynku. Ale jedna z pierwszych Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?