1

@MirusAmisz @Gibbon_FCB Pięknie to będzie jak zagra dobry mecz , a najważniejsze by wygrany.

0

@Konradowskyy Nie no jaki potencjał. Przecież oni mają mega wąska kadrę. I żadnych topowych zawodników.
Tam Mingueza się rozwinął bo on razu grał pierwsze skrzypce mimo że biegać prosto nie potrafił.

21

@Lionel_Messi10 Słuchaj Rodri nie pojechaliśmy na galę gdzie zdobyłeś ZP. Ale bardzo Cię szanujemy i lubimy.

0

@BulaKG Barca w szkółce to nawet 9 nie ma....
My nie umiemy szkolić 9

2

@Faro Słaby to Ty jesteś. Tytuł LL trzeba szanować.

1

@Jonyx Tam jest więcej reklam niż aktywnych użytkowników.

0

@Lionel_Messi10 Juz po meczu z Realem. Dla mnie Atletico może co tydzień grać na jakimś wypizdpwiu mecz towarzyski.

1

@Ojciec5tkidzieci Ludzie nie doceniają prawdziwego kina na faktach.

1

@arasz1819 Oj też miałem koszulke Kluiverta. Co prawda z rynku. Ale jedna z pierwszych Barcy.

0

@TR3YWAY Gundogan to nje dojechał by fizycznie. Chłop w City był głębokim rezerwowym. Jego człapanie w Flicka pressingu to byłby zart.

1

@Encore @ViscaelBarca2007 Pamiętam jak chcieli go zwalniać w pierwszym sezonie.

0

@Matheu12 Ta Hiszpania bez 9 i ogolnie z tymi samymi piłkarzami przed nim. To miała się nie liczyć w walce o cokolwiek.

0

@Konradowskyy Ba. Niektórych to nawet słusznie.

0

@Szklaner W Barcelonie zupełnie nie zpelnil oczekiwań. Mimo goli często wyglądał na ciało obce. I jakby wszystko było dla niego za szybko.

0

@mekston Obecną Hiszpania ma taką średnia wieku że "to parę lat" może by dekadą

1

@Bykunn A to gdzie byś uciekał że Ci paszport potrzebny? Do Hondurasu?

1

@Faro Różnica taka że jeden zostaje królem strzelców CL I kest jednym z najlepszych strzelców w LL. A drugi strzelił 3 gole w lidze farmerów. Trochę za wcześnie by oceniać.

0

@Dankho94isback Mogło wydać i 500mln. To nie znaczy że Pacho i Zabarny to są jakieś uznane marki w świecie futbolu a tym bardziej gwiazdy.

0

@lucca87 Średnia drużyna. Nikt poważny nie bierze tego klubu jako 1 wyboru.

1

@Roobo Też nie oglądałem ale znając Augustyniaka lajka daje w ciemno.

1

@Kgorecki2500 Tak to jest jak się facet nie ogoli. A to Cię wezmą za dzika albo wiewiorke...

1

@Pomimo27 A Psg jakie miało gwiazdy w obronie? Środek to jakichś 2 z lapanki gosci.

0

@michal26 Siara wyjść rezerwowym składem w europejskich pucharach?

Raczej szacunek i pokazanie charakteru.

1

@escarabajo Utrecht w cymbał. No szansa Feyenordu. Ale nie wiem czy 0:0 uratuje honor.

2

@Maker0 Żaden bramkarz ręczny nie zaistniał był w piłce nożnej. Bo to zupełnie inny sport.

10

Legia nie wyszła żadnymi rezerwami. Oni mają bardzo szeroki sklad i zmiennikow. Którzy są tak sami słabi jak Ci z wyjściowej 11stki.

1

Akurat co do taktyki to Henry nie jest żadnym autorytetem aby się wypowiadać. Trenerem był mizernym.

7

Blamazu Holenderskich klubów w Europie ciąg dalszy. AZ przegrywa 1:0 i gra w 10.

5

@Eklerek Dokładnie. Dlatego powinien wylecieć po 2 żółtych kartkach po faulach na nim.

1

@Lucyffffer1922 Palma to Odpalmił :) dopiero co. Chłop nawet 10 dobrych meczów nie ma w Lechu zagranych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?