PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@CurryTheGoat30 Żebyś mógł o tym napisać tutaj.
2
@Adran360 Tutaj widać że sprzedany mecz za 5l wody i tamburyn.
5
Na zbliżające się MŚ najprawdopodobniej pojadą Wyspy Zielonego Przylądka. Obecnie mają 1 miejsce w grupie dające bezpośredni awans. A ostatni mecz graja u siebie z ostatnim w grupie Estwatini.
@escarabajo
0
@tomek8756 Bez przesady. Człowiek w spokoju chce mecz obejrzeć. A baba zamiast gary szorować siedzi na kanapie i nic nie robi?
0
@barteq On sam naprzeciwko husarii podobno.
0
@Karol145 Myślę że akurat oni czy trzeźwi czy nie. To bez różnicy.
2
@Kasy Temat zastępczy dla ważnych spraw czy afer.
To czy jakiś Polityk wypiję sobie lampkę wina do obiadu. Albo wieczorem piwo gdzie obok jest hotel poselski.
To nie są sprawy które cokolwiek zmienią.
A ludzie się oburzają jakby nie wiadomo co. Chodz jest tak od X lat. I było gdy rządzili i jedni i drudzy.
1
@Karol145 Uważam że mamy obecnie większe zmartwienia niż to że restauracja w Sejmie oferuje w ofercie alkohol.
A takie bzdety są zamydlaczem dla radcy dużo ważniejszych.
2
@macio_944 Zależy czyja.
1
@AssisMoreira A czemu nie Bangladesz?
Byś był twórca potęgi Nike np. Szyjąc piłki za miskę ryżu.
2
@blakkudium Gerrard za dużo innych opcji nie ma. Wiec pewnie weźmie co jest zamiast ligi Singapurskiej.
0
@Jakchcesz @Bykunn Chodzi o alkohol w sejmowej restauracji. Gdzie każdy może wypić piwo czy wino do obiadu np. Nie widzę w tym nic złego.
Jakoś pesez tyle lat nikomu to nie przeszkadzało. Nagle mistrzowie zakazów przyszli i o.
0
@tbas U Pepa ostatnio to nic nje wiadomo dlaczego...
Wygląda jakby się pogubil.
0
@mordini123 Oby się dogadali. Bo Polsat to dno straszne.
A weź kupuj 2 pakiety żeby obejrzeć sezon Barcy.
2
@wojopancer Pfff. Mieliśmy pełno sukcesów. Jak wygranie z Niemcami 2:0.
Wślizgnięcie się do ćwierćfinału ME. Strzelenie gola Grekom na Euro. Jako pierwsi potrafiliśmy odpaść z wielkiej imprezy. Czy goleady z kelnerami z San Marino.
2
Przyjechali delegaci FIFA do Kuleszy. Ten ich ugościł. Panienki wino I pianino.
I od razu jest w strukturach FIFA.
A tu pisali ze źle, że wstyd itp.
Tak trzeba żyć...
0
@gumaz Finalnie go złapali?
1
@tbas No nie przedłużyliśmy Christensena.
Myślisz że gdyby przyszedł Stones na takich samych zasadach jak wspomniany Dunczyk kiedyś to byłoby gorzej. Na niego i tak Flick nie stawia.
A jeżeli będzie kasa to Schlotterbeck wydaje się logicznym ruchem. Dużo bardziej niż Tah którym się interesowaliśmy.
1
@VeB 1899 @tbas A może Stones z City? Też za darmo.
Tyle lat u Pepa. Świetne mecze w CL choćby z Realem.
0
@gaucho104 Chyba Ty patrzysz na Inieste przez pryzmat Neymara :)
Adres był przed nim i po nim. Adres był jednym z kluczowych elementów największej Barcy w historii i największej kadry Hiszapnii w historii. Pieczetujac to wszystkimi możliwymi trofeami. Strzelając kluczowe gole jak. CHESLEA czy gola dającego MŚ.
Czasy MSN to nie jest żaden prime Iniesty. Bo wtedy właśnie środek pola był marginalizowany.
0
@fart No owszem zgadzam się że obcokrajowcy napędzają nasaa ligę. I większość Hiszpanów z 3ligi co potrafi piłkę przyjąć na raz błyszczy.
Ale zawsze paru chłopaków z Elstraklasy w kadrze jest. Z Legii również. Tam samo jak o sile kadry często decydowali piłkarze tam wyszkoleni.
1
@escarabajo @sergio5 Coś mi się nie che wierzyć. Żeby Bednarek przychodzac z PL tak mało zarabiał.
0
@fart @escarabajo Dziwne to być fanem ekipy z Ekstraklasy A piłki reprezentacyjnej nie oglądać. Bo tu na poziom nie można zrzucić.
A jeżeli chodzi o tą przerwę to akurat Nam potrzebna ( Barcy ) Bo powracają chłopaki po kontuzjach.
0
@escarabajo To ciekawe. Bo Andrij to się akurat od wysp odbił....
1
@blakkudium To ilu oni chcą mieć SO?
0
@Destroyer_of_Worlds Ja nie słyszałem żeby Monaco już wykupywało Fatiego - obecnie króla strzelców Ligue 1, albo podejmowało decyzje o wykupie za zawrotne 11mln
Za to słyszałem że Rashforda trzeba wykupić za 40 bo 2 razy fajnie uderzył z dystansu i raz głowę nadstawił
0
@pluszek Na osiedle cyganiaków. Głupie pytanie.
2
@KamQiX Ja nie mam pretensji do Flicka o styl. Ani o wysoka obronę. Mam pretensje o brak planu B , czy brak adaptacji do boiskowych wydarzeń.
Nie może być tak że grasz z Interem i jesteś kilka minut od finału, majac swój wynik. A Ty grasz tak w obronie, że machnął się Martin i piłkarz Interu miał hektary miejsca i spokojnie mógł sobie dośrodkować w pole karne gdzie też było 1 na 1. Jakby linia obrony była cofnięta i pomoc bliżej. To po kiksie Martina by 2 kolejnych ta piłkę wywaliło w kalafiory i po problemie. To jest amatorka właśnie. Bo każdy trener nawet imbecyl taktyczny może to wykorzystać.
4
@gaucho104 Wszystko zgoda. Prócz Pedri - Iniesta.
To bluźnierstwo. Pedri obecnie nie dał Barcelonie nawet ćwiartki tego do Andres. I nie chodzi tylko o puchary. A o liczby. I rozegrane mecze czy sezony.
Tak na prawdę poprzedni sezon był najlepszym w wykonaniu Pedriego.
3
@Lionel_Messi10 Przecież oni dopiero wzięli Arnolda. Nikt tam nawet nie myśli o Hakimim.