- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1694 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1694 Culés
0
Messi > Yamal
Suarez > Lewy
Ronaldinho > Neymar
Pedri > Iniesta
Alves > Kounde
Alba > Balde
Pique > Araujo
Valdes > Ter Stegen
Miłego popołudnia wszystkim.
25
@gaucho104 kocham Pedriego, ale Cię trochę poniosło
4
@gaucho104 Wszystko zgoda. Prócz Pedri - Iniesta.
To bluźnierstwo. Pedri obecnie nie dał Barcelonie nawet ćwiartki tego do Andres. I nie chodzi tylko o puchary. A o liczby. I rozegrane mecze czy sezony.
Tak na prawdę poprzedni sezon był najlepszym w wykonaniu Pedriego.
2
@gaucho104 Pedri>Iniesta popłynąłeś
A Suarez chyba lepszy nie jest od Lewego
0
@gaucho104 Musiałbyś sobie jeszcze raz pooglądać mecze Iniesty na spokojnie.
1
@Pedri16Future Co do Suareza to zależy w jakim aspekcie gry ale też jeśli chodzi o samą karierę w Barcelonie to owszem Urugwajczyk jest lepszy. Na przestrzeni całej kariery - niekoniecznie.
0
@MesQueUnClub_87 oglądałem wszystkie mecze z Iniestą. :)
@KrwawiaceoczyVEB, @PatrykBarca dlaczego tak napisałem? Na Inieste patrzymy przez pryzmat posiadania w drużynie Neymara, Messiego, czy Xaviego, a Pedri sam na barkach ciągnie kreowanie akcji w o wiele słabszej Barcelonie. I co najważniejsze Pedri jest zdecydowanie lepszy od Andresa w defensywie i odbiorach. Ale może jeszcze za szybko na porównywanie ich. :)
0
@gaucho104 A to nie chodzi właśnie o to że Iniesta błyszczał mając koło siebie najlepszych zawodników na świecie, Pedriemu jest trochę łatwiej.
0
@KrwawiaceoczyVEB Mając obok siebie lepszych zawodników zawsze będziesz grał z większą pewnością wiedząc że jak się pomylisz to ktoś naprawi twój błąd a tracąc bramkę i tak strzelisz więcej. Jeżeli rozmawiamy o liczbach to takiemu Pedriemu również jest ciężej ponieważ jego możliwe asysty są marnowane przez kolegów. Iniesta z trio MSN nie miał takich problemów a i tak uważam że asyst miał mało jak na to co prezentował.
0
@gaucho104 Chyba Ty patrzysz na Inieste przez pryzmat Neymara :)
Adres był przed nim i po nim. Adres był jednym z kluczowych elementów największej Barcy w historii i największej kadry Hiszapnii w historii. Pieczetujac to wszystkimi możliwymi trofeami. Strzelając kluczowe gole jak. CHESLEA czy gola dającego MŚ.
Czasy MSN to nie jest żaden prime Iniesty. Bo wtedy właśnie środek pola był marginalizowany.