0

@tbas To może bardziej sport jest nudny? No bo takie zasady to i wykorzystuja.

W boksie się łapią za tyłki

1

@Jakchcesz No oferta dla bananowych Z. Którzy nie pracują ale mają najnowsze Iphony.

2

@Czajka90 Gyoko to może Haalandowi buty wyszorować. A obaj mogą Messiemu.

3

@partymaker Martin wygląda bardzo dobrze w tym sezonie.

Christensen za Flicka nie wyglądał dobrze nigdy. W zeszlym sezonie wklad znikomy.

2

@tbas Martin się rozwija i to szybko.
Christensen lepszy nie będzie. A ciężko żeby kogos przekonał jak ma co 3 dzień dyskomfort.

2

@partymaker Ja uwazam że on wyciągnął maksa w tej kategorii wagowej.

0

@blakkudium To chyba normalne. Chłop ma 35lat. On schodzi ze sceny, a nie jest w swoim Prime żeby kombinować i szukać innej wagi.

3

@Sysia11 Za drogi na parkingowego.

2

@Kasy Ja piłem kiedyś nawet wódkę gazowana. Stock Sparkilng chyba.

0

Komentarz usunięty

4

Tymczasem w El MŚ Ameryki Północnej.

Curacao ogralo 2:0 Jamajkę i są liderem grupy....
@escarabajo

2

@maroon Tak na prawdę sytuacja ich zmusiła. Oshee było sprzedawane przy kasie w różnych sklepach typu Pepco.
I te sklepy wola zrezygnować z och produktu w ofercie. Bo to tylko dodatek przykasowy. Niż bawić się w opłaty kaucyjne.

0

@gumaz Co Ty przecież PIS ich wchłonie. Rambla wie najlepiej.

1

@BHAFCB To nie dziw że się bronią. Taki zespół a tutaj potrafią postawić się Czechom. A w barażu potrafili ograc Włochów.

2

@Adran360 Dla Nas każdy jest mocny. Ale Niemcy przy Słowakach t9 jednak dla Nas spora różnica.

2

@Lionel_Messi10 Wirtz 45minut i zjazd do bazy jak w LFC.

0

@JimMorrisonFCB To był mega przeciętniak. My ogólnie często mieliśmy problem z 2 napastnikiem. Na papierze niby spoko. Przyjeżdżali na kadrę i pomyłka.

0

@Danny Gaucho Jakby głowę zabrać to tyle samo.

1

@MesQueUnClub_87 Tylko masło. I to najlepiej Masmak Mragowski.

Z tych innych smarowideł to Finuu

1

@FCB24 Ale Xavi również zdobył 2 puchary. Rąk naprawę 1 mniej od Flicka. A były gadki że LL przez kilka lat po Koemanie nie zobaczymy. I to też na konto Laporty.

0

@fart A co się zmieniło na lepsze odkąd zmieniła się władza? Tak serio pytam czy jest lepiej?

0

@RosjaninBut No właśnie my nic na tym nie zarobimy. A stracimy piłkarza który "moze" coś nam dać. Odbudować się itp.

0

@tbas Ogólnie przygotowania były podobno mocne. Może przegięli. A może peak formy ma przyjść na kluczowa fazę.

0

@directedbyfcb @Kasy Kozłowski w Galacie to by bidony podawał chyba.

1

@Danny Gaucho Genialny Mbappe w tym sezonie LL 11pkt w Kanadyjce. Skończony Vini bez góry 9pkt. Jakby zabrać karne to byłby liderem ;)

1

@ranger3120 Famtastycznie dziecko zagrało dziecko.

2

@Arden Epokowy talent.

Tak samo jak ten nowy mega talent który strzelił kilka goli przed sezonem i teraz ma większą szansę wygrać w lotto niż na grę.

0

@gumaz Strajk meneli związany z kaucjomatami.

0

@Rysiu Fryzjer mu grzywkę może zepsuł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?