PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas To może bardziej sport jest nudny? No bo takie zasady to i wykorzystuja.
W boksie się łapią za tyłki
1
@Jakchcesz No oferta dla bananowych Z. Którzy nie pracują ale mają najnowsze Iphony.
2
@Czajka90 Gyoko to może Haalandowi buty wyszorować. A obaj mogą Messiemu.
3
@partymaker Martin wygląda bardzo dobrze w tym sezonie.
Christensen za Flicka nie wyglądał dobrze nigdy. W zeszlym sezonie wklad znikomy.
2
@tbas Martin się rozwija i to szybko.
Christensen lepszy nie będzie. A ciężko żeby kogos przekonał jak ma co 3 dzień dyskomfort.
2
@partymaker Ja uwazam że on wyciągnął maksa w tej kategorii wagowej.
0
@blakkudium To chyba normalne. Chłop ma 35lat. On schodzi ze sceny, a nie jest w swoim Prime żeby kombinować i szukać innej wagi.
3
@Sysia11 Za drogi na parkingowego.
2
@Kasy Ja piłem kiedyś nawet wódkę gazowana. Stock Sparkilng chyba.
0
Komentarz usunięty
4
Tymczasem w El MŚ Ameryki Północnej.
Curacao ogralo 2:0 Jamajkę i są liderem grupy....
@escarabajo
2
@maroon Tak na prawdę sytuacja ich zmusiła. Oshee było sprzedawane przy kasie w różnych sklepach typu Pepco.
I te sklepy wola zrezygnować z och produktu w ofercie. Bo to tylko dodatek przykasowy. Niż bawić się w opłaty kaucyjne.
0
@gumaz Co Ty przecież PIS ich wchłonie. Rambla wie najlepiej.
1
@BHAFCB To nie dziw że się bronią. Taki zespół a tutaj potrafią postawić się Czechom. A w barażu potrafili ograc Włochów.
2
@Adran360 Dla Nas każdy jest mocny. Ale Niemcy przy Słowakach t9 jednak dla Nas spora różnica.
2
@Lionel_Messi10 Wirtz 45minut i zjazd do bazy jak w LFC.
0
@JimMorrisonFCB To był mega przeciętniak. My ogólnie często mieliśmy problem z 2 napastnikiem. Na papierze niby spoko. Przyjeżdżali na kadrę i pomyłka.
0
@Danny Gaucho Jakby głowę zabrać to tyle samo.
1
@MesQueUnClub_87 Tylko masło. I to najlepiej Masmak Mragowski.
Z tych innych smarowideł to Finuu
1
@Kubsoleon @Kozinho. @Safrani @Frimpong
To jest ładny zegarek z motywem Barcy.
https://www.zegarkionline.pl/bestsellery-zegarek-maurice-lacroix-masterpiece-squelette-barcelona-limited-edition-mp7228-pvb01-p-5599.html?srsltid=AfmBOoqWP58Fc_AjMXk6t2i1RZhZr1-WkyfQMt3s_CNqTRRa1UkbSQHS
1
@FCB24 Ale Xavi również zdobył 2 puchary. Rąk naprawę 1 mniej od Flicka. A były gadki że LL przez kilka lat po Koemanie nie zobaczymy. I to też na konto Laporty.
0
@fart A co się zmieniło na lepsze odkąd zmieniła się władza? Tak serio pytam czy jest lepiej?
0
@RosjaninBut No właśnie my nic na tym nie zarobimy. A stracimy piłkarza który "moze" coś nam dać. Odbudować się itp.
0
@tbas Ogólnie przygotowania były podobno mocne. Może przegięli. A może peak formy ma przyjść na kluczowa fazę.
0
@directedbyfcb @Kasy Kozłowski w Galacie to by bidony podawał chyba.
1
@Danny Gaucho Genialny Mbappe w tym sezonie LL 11pkt w Kanadyjce. Skończony Vini bez góry 9pkt. Jakby zabrać karne to byłby liderem ;)
1
@ranger3120 Famtastycznie dziecko zagrało dziecko.
2
@Arden Epokowy talent.
Tak samo jak ten nowy mega talent który strzelił kilka goli przed sezonem i teraz ma większą szansę wygrać w lotto niż na grę.
0
@gumaz Strajk meneli związany z kaucjomatami.
0
@Rysiu Fryzjer mu grzywkę może zepsuł.