PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 Szkoda chlopa na tą biedną Bundeslige. Ale chociaż wygrać trofeum. Więc tam to zrobi.
3
@Luciano99 Ja mogę dorzucić bezcennego kaktusa.
1
@tbas Ja to od razu widziałem z boiska. Walka gdzie obaj się trzymali. Obaj próbowali łapać równowagę. I jeden platal się o drugiego nogami.
W życiu bym tu karnego nie dał.
1
@LeoMessiiBarcaPepa Każdy może reklamować co chce. Akurat Hołowczyc lubi sobie piwo wypić. I nie widzę nic złego że je reklamuje.
0
@Lanosss No jak Christensen nie gra praie wcale. To po co go przedłużać? On nie zajął miejsca Inigo. Więc Flick chcialby pewnie kogos nowego.
0
@MsBarca Rashford jak drybluje to mam wrażenie że nic z tego nie będzie. On ma fajne liczby i to super. Ale jest piłkarzem momentów. To strzał, to wykończenie. Ale wcale nie jest tak że jego skrzydłem idzie jakiś zagrożenie.
5
Alemany w Atletico? O nie.
Teraz to Arletico będzie mistrzem.
A Mateu będzie robił takie transfery i płacił klubom tyle ile będą chciały.
1
@Andi18 Albo odwrotnie. Alemany lubi mieć swoich. A tak jak kadra bez zmian. To do czego on potrzebnyM
5
@Lionel_Messi10 To musi nastąpić. Bo inaczej to mamy statystów w ataku.
0
@ViscaelBarca2007 Faktycznie nie stać Nas na nich.
Z drugiej strony gdzie Kane A gdzie Guirassy...
A i tak skończymy z Vlahoviciem bo "za darmo"
0
@Azazel_Pazuzu Ma immunitet póki się ktoś nie zglosi z walizka pieniędzy do Laporty.
1
Mamy problem na środku obrony.
Po sezonie wygasaja umowy kilku ciekawym SO i można ich mieć "za darmo"
Konate, Upamecano , Guehi czy nawet taki Stones z City.
Każdy byłby wzmocnieniem w naszej sytuacji.
0
@Lionel_Messi10 Żadna z niego 9. On lubi wychodzić z pola karnego. A my potrzebujemy gościa który tam wykańcza te akcje. Julian takim napastnikiem nie jest.
Gra typem do bramki też nie jest jego mocna strona. Owszem zgadzam się z pressongiem, odbiorami itp.
Ale nie jest to żadna typowa 9 i nawet w Atletico tam nie gra. Jak zobaczysz jego heatmape.
3
@Lionel_Messi10 150 nie jest wart. I każdy kto myśli zdrowo rozsądkowo to wie. Do tego żadna z niego 9.
1
@MesQueUnClub_87 To samo. Przedłużony strasznie na siłę. Jak większość od Netflixa.
2
@JimMorrisonFCB To żakiet królowej Elżbiety akurat.
0
@Hosh A to Cię nie uczyli ze jak przechodzisz przez jezdnie to trzeba się rozejrzeć w prawo i lewo.
0
@BezglutenowyPedri Powinni zlikwidować Igrzyska Olimpijskie. Stare to jak świat. A weź oglądaj jak kto czyś rzuca albo biegnie.
3
Ten Haaga nie wezmą. On stworzy potwora.
1
@wojopancer Bedi? Świetny zawodnik. Technika i wyprowadzenie piłki na światowym poziomie. Do tego łapanie na spalonego ma w małym palcu. Do tego świetnie zgrany z Wojtkiem.
0
@Stinger_ Pewnie do wloskiej by się nie zalapal.
1
To widać gołym okiem bez statystyk.
Każdy by tam grał z Barca. Wystarczy trener który wyłączy Pedriego. Będzie asekurowal Yamala i podwajał. I po naszej grze.
1
@tbas Już w poprzednim sezonie mieliśmy kupę szczęścia. Nikt mi nie wmówi że chcieliśmy Mbappe na 2cm spalonego złapać np.
Teraz każdy już wie jak gramy. Do tego brakuje wykonawców. I każdy trener nawet impotent taktyczny może to wykorzystać.
1
@kubix05 Zwłaszcza 1:1.
20
@severius Każdy na treningu żyje podobno tym z kim się Yamal spotyka i gdzie balował.
1
@Pomimo27 No chlop też już jednak byl w tym wieku. Że ulgi dla emerytów w autobusach miał.
1
@Forza_Juve To podwójnie niezadowolony musi być. Raz że 0:0. A drugi że tyle sytuacji było pod bramka.
0
Aktualizowałeś już ranking % wykorzystanych karnych? @Danny Gaucho
0
Allegri w tym meczu byl trenerem obu drużyn? Że 0:0 i obie mają zawrotna liczbę 9 goli strzelonych.
1
@Bykunn A straszne z kolei to że Real grajac taki paździerz by to wygrał.