PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niema co sie oszukiwac ,Barca jest w kryzysie ,nie mowie tylko o wynikach ale tez o grze.
Oczywiscie mam nadzieje ze skonczy sie wraz z nastepnym meczem .
Obrona gra tragicznie o VV nawet nie wspomne!!
Bylem pewien ze bedziemy mieli spadek formy ale myslalem ze lekki i pozostanie on nie zauwazony :( z 12 pkt zrobilo sie 4 pkt a to jest tyle co nic bo w ostatnich kolejkach mierzymy sie z sama czolowka dlatego nie mozemy sobie pozwolic na straty punktow z sredniakami !!
Oczywiscie mecz byl jak dla mnie najciekawszy w sezonie ale to nie poprawia mi humoru .
0
szybko sie zemscilo koszmarny bład obrony no i VV znow mogl lepiej zareagowac :(
0
qbarca
Dla Barcelony kazdy bramkarz jest do wyciagniecia ,takim klubom sie nie odmawia a i pieniedzy nie brak ,
takze jak by chcieli sie wzmocnic na tej pozycji co uwazam za piorytet od 3 lat conajmniej niema zadnego problemu
0
Musze powiedziec ze wynik do przerwy jest bardzo dobry !
Oczywiscie bramka na konto Valdesa ,zle sie ustawil do tego jeszcze strzal byl z daleka takze mial czas na reakcje ale nie zrobil nic.
Zawsze chcialem zeby Barca kupila kogos na jego miejsce i mam nadzieje ze po tym sezonie to nastapi.
Guddi oprocz zmarnowanej setki nic nie gra :( ewidentnie brakuje Iniesty dlatego jestem za kupnem Cesca aby wzmocnic srodek nawet w razie kontuzji jednego z naszych rozgrywajacych :)
Jezeli nie zdobedziemy 3 pkt to bedzie tylko nasza wina bo moglo byc spokojnie juz po pierwszej połowie !!Mam nadzieje ze strzela cos w drugiej nie tracac przy tym bramki, choc VV jest i zawsze byl nieobliczalny :)
0
To nie jest tak ze real gra świetnie ,w niektórych meczach strasznie sie mecza i choc wygrywaja niezasluzenie to wygrywaja :) maja świetna passe, ale ostatnio robben nic nie gra ,z Liverpoolem gral jak amator.
A i wczorajsze zwyciestwo bylo wymeczone. Takze patrzmy tylko na siebie bo Real napewno zgubi pare punktów!!
Moze nie graja ostatnio dobrze ale maja wiele indywidualnosci Aguero,Forlan,Simao,Maxi kazdy z nich moze jedna akcja zmienic wszystko takze musimy zagrac uwaznie i byc skoncentrowani, pozatym nie gramy na Camp Nou.Takze ten mecz bedzie inny niz wszystkie i licze na wywalczone zwyciestwo :)
0
on nie jest wogóle bramkostrzelny :) to taki jezdziec bez głowy ,zdecydowanie nigdy sie nie przebije do pierwszej 11-stki moze kiedys zagra w jakims sredniaku ligi
0
skoro gra w pierwszym składzie Beyeru a nie Beyernu :)
to znaczyze jest dobry ,jezeli Pep uzna ze bedzie wzmocnieniem to niech przychodzi.
Ja bym go sciagnal i wypozyczyl Caceresa bo widac ze brakuje mu pewnosci w grze i ogrania :)
0
Najbardziej martwi mnie brak Iniesty ,bo on moze tak jak Messi jedna akcja przesadzic o losach meczu :)
a co do Milito to wiadomo ze narazie go Pep nie powola ,dopiero co zacza trenowac ,nawet jak bedzie w normalnej dyspozycji to wkoncu ile czasu niegral w pilke,takze najpierw powinien sie ograc w rezerwach albo wejsc na jakis ogon :)
A co do skladu to w srodku wole Guddiego niz Sergio bo Guddi nie wdaje sie w glupie dryblingi i jest waleczniejszy :) moze nie tak kreatywny ale ile Sergio mial asyst w tym sezonie :]
0
Tez uwazam ze powinnismy skoncentrowac sie tylko na sobie i do kazdego meczu podchodzic jak do finału CL ,ale łatwo mówić jak sie jest kibicem nikt nie wie co siedzi w głowie zawodnikom :)
Ta ewentualna wygrana jest nam bardzo potrzebna, nawet jezeli bedzie wymeczona!!!! Atletico ma nowego trenera dlatego wszyscy zawodnicy beda chcieli sie pokazac ale napewno nie zdazyli jeszcze wszystkiego poukladac od nowa:)
MYsle ze gre powinnismy prowadzic środkiem bo Atletico ma świetne skrzydla ale srodek pomocy sie gubi jak i obrona
Stawiam 0:2 :)
0
byłby dużym wzmocnieniem i jak to sie mówi oba nasze skrzydła "stwarzały różnicę" :) niemialby problemow z wejsciem do zespolu bo mamy Abidala i Henrego.
i tak naprawde potrzeba by nam bylo ewentualnie przy odejsciu Sylvinho lewego obronce, no i przydałby sie Asenjo by wywrzec duza presje na VV.
0
dobra wiadomosc , brakowalo go szczegolnie w ostatnich meczach bo Busquets nie potrafi tak pociagnac zespolu i wziasc na siebie ciezaru rozgrywania piłki
0
Jezeli miałby do nas trafić Ribery to Henry dalej bedzie potrzebny ,
Moze niegrac w pierwszym składzie, ale nie bedzie nam potrzebny juz napastnik bo on moze zastepowac Eto'o i nie byc zmuszany do gry na lewej stronie :)
A jezeli transfer Riberego ma byc wzmocnieniem skladu to i reszta piłkarzy nie moze odejsc
0
A to ze jak kluczowi zawodnicy sa kontuzjowani to kazda druzyna ma problem ,zgadzam sie ale zobacz jakich one maja zmiennikow:
Chelsea : Mikel, Ballack,
AC MIlan: Seedorf, Ronaldinho, Gattuso
Arsenal: Denilson, Diaby , Rosicky
no Liverpool tylko Mascherano ale tak wszyscy maja lepszych zmiennikow od nas (Keita,Busquets,Guddi)
0
blazeq
znam wielu pomocników lepszych od Busqetsa
np: Lucas LIverpool , Denilson Arsenal , M.Veloso Sporting ,
S.Khedira Stuttgart ,Gago Real , Mikel Chelsea, Fernandes Valencia,Muntari Inter mógłbym tak dalej wymieniac ale to niema sensu Busquets ma 21 lat a wszyscy ci zawodnicy sa zblizeni do niego wiekowo i graja na najwyższym poziomie juz pare lat np Mascherano ma 23 lata a bez watpienia jest jednym z najlepszych
Busquets dopiero w tym sezonie poznaje Europejska piłke bo wczesniej grał w rezerwach i to ze gra jest spowodowane tym ze niema nikogo innego a niejest on typowym DP tylko środkowym
a zobacz ile ma asyst albo przechwytów w porównaniu np z Toure!!!
0
I gdzie ci co sadzą ze Valdes jest jednym z najlepszych na świecie :D
choc sezon i tak w jego wykonaniu jest jednym z lepszych to wciaz to bedzie VV i tu sie nic nie zmieni a ze taki młody to on nie jest takze duzo sie nie nauczy!!
i jak dla mnie to Busquets to jest nieporozumienie ,chlpak ma umiejetnosci ale niewystarczajace na Barcelone tylko średniaka La Liga i środkowy pomocnik typu Fabregas jest nam potrzebny od zaraz, bo Keita i Guddi to nie sa zawodnicy pokroju Iniesty czy Xaviego a jak jeden z nich ma kontuzje to jest problem.
i przed meczem wszyscy mowili ze wygramy 4:0 i znowu bedziemy wygrywac po tyle z kazdym a mecze same sie nie wygrywaja
0
zgadzam sie z Looky nad nasza obronna trzeba popracowac, bo w ostatnich meczach nie wygladalo to najlepiej
chco wplyw mialo tez to ze za kazdym razem gra inna para stoperów
a kazdy ma swoj styl grania :)
mysle ze Pep wyciagnal wnioski i bedzie tylko lepiej
0
Tez uwarzam ze niema co patrzec na Real tylko trzeba skupic sie na sobie, choc Leo to samo mowil przed Espanyolem :) ale jutro licze na dobry wynik i jakosc w grze
0
uwazam ze Evra jest lepszy od Abidala i Lahma ,chcialbym go w Barsie ale mysle ze to plotka :)
0
Dymek192
W Finale Ligi Mistrzow nie liczy sie tylko forma , tylko zdolnosc radzenia sobie z presja, to jest tylko jeden mecz w ktorym wszystko moze sie zdarzyc :) OCzywiscie zycze sobie abysmy doszli do tego finału!!!
A mecze ktore gramy teraz sa nawet wazniejsze bo gdybysmy uzyskali taka przewage jaka mielismy w lidze to spokojnie mistrzostwo bysmy mieli wczesniej i moglibysmy sie skoncentrowac na Lidze Mistrzow a walka na 3 frontach nie jest łatwa
0
troche sie boje o ten mecz bo potem gramy tak samo wazny mecz z Atletico, Barca zlapala zadyszke w bardzo zlym momencie ale mam nadzieje ze na tym koniec i wrocimy do stylu gry sprzed kilku kolejek :)
Mysle zo o tym kto wyjdzie zadecyduje mecz na Camp Nou, no ale oczywiscie jestem zdania ze awansujemy bo trafilismy najlepiej jak moglismy :)
0
zgadzam sie z ocenami .
Zagralismy bardzo słabo, cala druzyna zagrala slabo ,brakowalo koncepcji i pomyslu na gre,tracilismy pilki w glupi sposob i Espanyol groznie kontrowal
A Valdes coz tego sie boje w kazdym meczu , I to nie jest tak ze ma swietny sezon tylko popelnia mniej bledow niz w poprzednim :)
2 bramy jego przy pierwszej wina po stronie obrony i jego ustawienia
a drugiej niema co komentowac
Gdyby nie Toure i jego kilka przechwytow to by bylo jeszcze gorzej
coz oby to byla mala zadyszka
0
Zdecydowanie Guddi daje wiecej zespołowi niż Keita ,
I wiedzac jak wazny to jest dla nas mecz nie postawil bym tez na Caceresa !!
Z Espanyolem gra sie nam trudno , i wystarczy mi 1:0 :)
wszyscy sa dodatkowo zmobilizowani i napewno nikt nogi nie odstawi .
A dodatkowo przed meczem bylo pare psychologicznych zagran,
oby nasi nie mysleli ile punktow mamy przewagi :)
Stawiam 2:0 Barca
0
Nie interesuja mnie sukcey Realu tylko mojej drużyny !! która jest na najlepszej drodze od mistrzostwa .
10 pkt to jest duzo w La Liga ale mistrzostwo jeszcze nie jest zdobyte i cała drużyna zdaje sobie z tego sprawe , a taki mecz ja kz Betisem zawsze musi nadejść.
Guardiola napewno wyciagnie wnioski i w nastepnych meczach beda jeszcze bardziej zmobilizowani :)
Oczywiscie w walce o mistrzostwo liczy sie juz tylko Real ktory napewno nie wygra wszystkich kolejek do konca, i widac roznice jakosci w grze tych druzyn, poza tym ostatnim Real nie wygrywa tak efektownie jak my takze jestem spokojny :)
0
Eto'o nawet jak nie jest w formie to strzela bramki a tego przede wszystkim wymaga sie od napastnika, jest gwarancja bramek i chcialbym zeby jak najdluzej gral dla Barcelony!!
Masq niewiem po czym oceniasz tych napastników :/
w chwili obecnej Benzema jest lepszy tylko od Gomeza
Zlatan zdecydowanie numer 1, a Villa i Adebayor prezentuja znacznie wyzsze umiejetnosci od Benzemy,
Adebayor świetnie gra głową, umie fantastycznie sie zastawic i przyjac pilke znacznie lepiej od Karima a do tego jest nawet szybszy :)
A Villa dryblingu i techniki,spokoju to mu Benzema moze jeszcze pozazdroscic a Barcelona nie szuka perspektywicznego napastnika tylko takiego który bedzie strzela dużo bramek i to nie jest Benzema :)
0
Masq
TY wez idz na Olympiqe Lyon.pl :) twoje czepianie sie Eto'o jest bezpodstawne i śmieszne . Napastnik który jest królem strzelców najlepszej ligi na świecie jest słaby :/
I dużo mocnych klubów np.Inter, Chelsea, AC Milan, Man City chca go kupic zeby posiedzial u nich na ławce :D bo jest słaby
A Benzema swoja klase pokazuje w reprezentacji :) jest poprostu przy Eto'o cieniutki i zapewnia mcie ze niemialby 30 bramek bo nie stworzyl by sobie tylu sytuacji co Eto'o. Gra w gorszej lidze strzela mniej bramek ,w wazniejszych meczach zawodzi i to ze niema kto mu dograc pilki tez jest śmieszne :D bo słabi pomocnicy to i słabi obrońcy !!!!
0
I gdzie ci co chca Benzeme,
Eto'o pokazal prawdziwa klase , i tego wymaga sie od napastnika zeby strzelal wazne bramki
a czy zrobi to przewrotka czy wcisnie pilke do bramki mnie to nie obchodzi bo liczy sie bramka :)
Pokazal ze jest silny psychicznie i umie grac pod presja
a karne cóż C.Ronaldo nie strzelił paru ważnych karnych a jednak dalej wykonuje 11-stki
i dla mnie Eto'o tez moze je wykonywac:)
0
kiedys to musialo nastąpic ,ale chlopaki walczyli do konca odkryli sie i bylo pare kontr Betisu.A Real szczerze mam gdzies bo i tak nas nie dogonia ,to byl poprostu wypadek przy pracy
Słabiutki mecz Henrego ciagle zbiegal do koncowej lini i nic z tego nie wynikalo :/
Eto'o świetny ,i znów udowodnił ze jakiemuś Benzemie to do niego daleko :)
a Valdes zagral najlepszy mecz w tym sezonie jak nie w Barcelonie :)
a Ricardo fantastyczny
0
Jestem jak najbardziej za :)
Ogladam lige brazylijska i jest świetny, ma niezla technike ,drybling i strzal z dystansu :) Bedzie z niego świetny napastnik
Dla mnie jest lepszy od Bojana, sprowadzi bym go i jednego z nich wypozyczyl chyba ze odrazu Guardiola bedzie chcial miec wieksze pole manewru i bedzie mial 3 napastników i Henrego .
Napewno lepsze posuniecie niz zakup Benzemy czy Villi
0
Tez bylem zwolennikiem jego transferu, myslalem ze w Barcelonie bedzie jeszcze lepszy niz w Arsenalu bo mial takie predyspozycje szybki ,swietny drybling, ale sie pomylilem .
I niewiem czy bedzie z nim tak jak z Henrym , na pierwsza 11 niema szans nawet jakby gral dobrze , bo Messi jest poza zasiegiem wszystkich :) a lewa strona nie jest jego ulubioną
(jego przypadek jest podobny do Quaresmy w Interze)
Ja bym go sprzedal poki jest cos wart i kupil jakiegos młodego perspektywicznego zawodnika( Freddy Adu, Angel Di Maria, Keirrison)
0
Nic złego nie powiedzial , to jest fragment wywiadu w ktorym mowi ze mogł kiedys grac w PSG .
I nigdy w zyciu bym niechcial Benzemy za Eto'o, on jest symbolem Barcy w kazdym sezonie strtzela 20-pare bramek i jest jednym z głównych twórców jej sukcesow!!!
a Benzema jest dla mnie przereklamowany ,gra w słabej lidze francuskiej w ktorej strzela mniej bramek ,pozatym jak juz strzela to z cienkimi rywalami a to co gra w reprezentacji to dno !!!!
i uzasadnienia ze gdyby podawali mu Xavi z Iniesta to by strzelal tyle samo niemaja sensu!! Bo jak rozgrywajacy w Lige 1 sa ciency to i obroncy tez :)