PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie to Xavi jest najlepszym pilkarzem na swiecie !!!
i ma szanse dostac nagrode Fifa po tym sezonie
Bez niego nasz druga linia nie gra juz tak z polotem, kazda akcja przechodzi przez niego , ma najlepsze prostopadle podanie na swiecie
Symbol BARCY ;)
0
Barca zagrala bardzo dobrze, wygralismy i to malym nakladem sil
pozwalalismy na gre przeciwnikowi w srodkowej strefie ale nic z tego nie wynikalo :) a co do karnego to nic sie nie stalo , pozatym kazdemu sie zdaza ;)
Najlepszy na boisku bez watpienia Iniesta , byl wszedzie na lewej ,prawej ,rogrywal ,strzelal :)
Najslabiej zagral Busquets niecelne podania , kilka glupich strat z ktorych mogla byc bramka, widac ze nie nadaje sie do pierwszej 11-stki jak dla mnie najgorszy z wszystkich naszych srodkowych i gdyby przyszedl Cesc to musialby mecze ogladac z trybun
0
Ja uwazam ze nie mozemy zagrac rezerwami bo moze sie zle skonczyc , oczywiscie licza sie 3pkt i nic wiecej ale ten mecz jest wazniejszy niz ten w Monachium bo tam jedziemy tylko na wycieczke :)
Najlepiej szybko strzelic 2 bramki i grac tak jak w drugiej polowie z Bayernem , nie meczyc sie i spokojnie aby nikt nie nabawil sie kontuzji ;)
0
Ja go widze jak najbardziej , pozatym Guardiola preferuje rotacje w skladzie a skoro bedzie mial trzech znakomitych rozgrywajacych to jest to tylko zaleta a Xavi nie moze grac wiecznie ,a gdy go nie ma to nie ma tez gry ;(
0
ŁukaszFCB
Zlatan ma duzo wiecej techniki niz Eto'o :)
a Keirrison to bardzo ciekawy zawodnik ,przyszla gwiazda brazylijskiej pilki , i jestem pewien ze za 3 lata bedzie kosztowal 3 razy wiecej dlatego jestem na tak, jest lepszy od Bojana ,strzela duzo bramek a to iz jest brazylijczykiem mowi samo za siebie ;)
Co do Villi to jestem sceptyczny , poniewaz musial by usiasc na lawce a do tego nie wniosl by wiele do zespolu bo przypomina Eto'o. (a po co nam taki skoro mamy Bojana) jezeli juz kupywac to albo talent albo wysokiego snajpera ktory da mozliwosc zmiany stylu gry a widac ze Pep takiego chce , a z jego braku w ataku widac Busquetsa :D
Co do kasy to nie zajmuje sie finansami Barcy i jak dla mnie to moga wydawac ile chca ;)
0
To nie my musimy ogladac sie na Real tylko Real sie modlic zebysmy zgubili punkt :D
0
Oczywiscie ze trzeba zagrac pressingiem od poczatku , Bayern sie gubi jezeli gra sie szybka pilke
FCBx2
to byly jedyne rezerwy jakie Bayern posiada w tej chwili, na lawce siedzi Sosa i wlasnie ci dwaj :)
Takze ten mecz trzeba wygrac , bo to nie my boimy sie Bayernu tylko Bayern nas i to bylo widac w wywiadach
zawodnicy szczerze mowia ze beda grali na remis 0:0 by w odpowiednim momencie zatakowac
a ja mam nadzieje ze jak zdecyduja sie na ataki to bedzie to walka tylko o honorówke :)
0
Ten mecz trzeba wygrac i tyle !!!
Jak to niema faworyta , panowie jezeli gramy u siebie z Bayernem bez kilku kluczowych pilkarzy (Klose,Lucio,V.Buyten)
i to w tak slabej formie to niema mowy o innym wyniku niz przynajmniej 2 bramkowa przewaga przed rewanzem!!!
A to iz Bayern wygral tak wysoko ze Sportingiem , jest nieobliczalna druzyna itp itd to sa tylko wymowki w razie porazki
o ktorej nie moze byc mowy jezeli chce sie wygrywac CL
Stawiam 3:0 Barca
0
Inny mecz :)
To mozna jeszcze gorzej zagrac :P
0
Bayern jest cieniutki i to nie przez ten jeden mecz , grali slabo z wszystkimi zespolami z czołówki tabeli !! Maja problem z przeciwnikami ktorzy preferuja szybka gre , poprostu nie nadazaja :)
Jestem pewien ze ich przejdziemy.
Co do Grafite , strzelil w tym meczu bramke sezonu, minal 4 obroncow i bramkarza i pieta umiescil pilke w bramce :)
Pewnie zmierza po tytul krola strzelcow i uwazam ze nadawal by sie do Barcy jest wysoki 190cm szybki i dobry technicznie a do tego kupili go za 7,5 mln euro czyli nie bedize taki drogi :) no i oczywiscie jest gwarancja bramek.
0
I własnie z takiej postawy zawodników jestem dumny ;)
0
Najlepszy i mój ulubiony piłkarz na świecie !!!!
Gdyby nie on to nasza gra nie wygladala by tak jak wyglada ,wszystkie akcje przechodza przez niego , zawsze jest pod gra ,swietnie sie porusza po boisku i te podania otwierajace droge do bramki po prostu XAVI!!!
Dla mnie to on jest symbolem Barcelony ;)
0
Buffon byl by strzalem w dziesiatke :) jest duzo lepszy od VV .
Bardzo doswiadczony prawie nie popelnia bledow. A skoro pojawiaja sie newsy dotyczace sprowadzenia bramkarza to moze byc cos na rzeczy i wkoncu moje marzenie sie spelni i bedzie mozna mowic ze Barca jest druzyna kompletna :)
Co do Trezegue to jestem na nie, poco nam zawodnik na lawke za takie pieniadze jezeli juz kupic napastnika to takiego aby stanowil konkurencje dla Eto'o
0
Najwazniejsze jest zwyciestwo i to nie wazne w jakim stylu!!
Zbliza sie koncowa faza sezonu w ktorej cala czolowka gra ze soba ,dlatego powinnismy utrzymac przewage punktowa,
zeby nie trzeba bylo sie denerwowac :)
To bedzie inny mecz niz na Camp Nou , gramy na wyjezdzie ,bylo malo czasu na przygotowanie sie do tego meczu, zawodnicy zmeczeni po reprezentacjach.Uwazam ze nie mozemy zagrac bez kluczowych pilkarzy bo zle sie to skonczy
W Valladolid trzeba uwazac na Goitoma, swietnie gra glowa , umie sie zastawic , i ma niezla technike :)
stawiam 1:3 ;)
0
Tez chcialbym zobaczyc w Barcelonie Diego z Werderu
Taki deco z najlepszych lat :)
Bylby duzym wzmocnieniem i idealnie pasuje do stylu gry
0
Za slaby na Barcelone!!
Niejest w Romie pierwszoplanowa postacia i nie blyszczy , bylby uzupelnieniem skladu ale niepotrzebnym ,jerzeli juz kupywac napastnika to takiego by byl konkurencja dla Eto'o albo talent jak Keirrisona :)
0
Jestem jak najbardziej za!!!!
Jest lepszy od VV , co roku interesuja sie nim wielkie kluby
i ma wystarczajace umiejetnosci aby grac w Barsie
Pozatym w europejskich klubach nie trudno znalezc bramkarza lepszego niz Valdes :)
0
A co mial powiedziec ze napewno wygra :D
buduje sobie grunt po ewentualnej porazce a wymowka bedzie :)
Co do Pique to pewnie jest mu glupio i niepotrzebnie sie tlumaczy
0
Ronaldinho był wielki i szacunek dla niego!!
Choc do takiej formy juz raczej nie wroci, to nie to ze nagle zapomnial jak sie gra w pilke, i nie glownie przez balety stracil forme
tylko przez wage!!!
sporo przytul i stracil szybkosc,dynamike a to glownie dzieki temu uciekal obroncom i bez tych walorow nie moze sobie poprostu poradzic a to widac gołym okiem
0
Nie mozna oceniac zawodnika po jednym wystepie !!!
trzeba mu sie przygladac przez minimum miesiac ,
Keirrison jest swietnym napastnikiem , jets mloda gwiazda brazylisjkiej pilki i nie trzeb amowic jakie tam wychowuja sie gwiazdy :) Zdecydowanie lepsyz od Bojana , strzela bramki .
Pozatym trzeba wzmocnic druzyne , potrzeba bedzie swiezej krwi na nastepny sezon , nie wolno popelnic bledow jak za Rijkaarda kiedy po mistrzostwie nie wzmocniono zespolu i ze wzgledu miedzy innymi na brak rywalizacji w zespole sie wypalil!!!!!
Transfery sa i zawsze beda potrzebne!!!!!!!!!
krzyś555
Chyba od niedawna jestes kibicem skoro niewiesz ze Bojan jest wychowankiem Barcelony
0
Bogi_Loco
Moze Toni i Klose to drewniaki ale bramki strzelaja, i nie musza byc nawewt ruchliwi bo wystarczy jedno dosrodkowanie i moze pasc bramka, Nasi srodkowi nie beda mieli latwego zycia bo obaj graja silowo i maja przewage w walce o gorne pilki.
Jestem ciekaw gdzie zagra Ribery bo moga nas zaskoczyc, choc Dani tez w obronie najmocniejszy nie jest, ale uwazam ze zdola go odlaczyc od gry :)
0
Swietny mecz , a to ze przeciwnik nam na bardzo duzo pozwalal i nie mail koncepcji na gre tego nie zmieni.
Ogolnie wszyscy zagrali swietnie
MVP meczu zdecydowanie Xavi , jak zawsze swietnie rozgrywal ,byl wszedzie gdzie trzeba i caly czas pod gra do tego zdobyl bramke :)
Bardzo dobrze zagral Caceres co mnie cieszy, choc z zachwytami duzo za wczesnie :) no i Eto'o sie wkoncu przelamal co musialo nastapic.
Martwi oczywiscie to iz caly nasz "mózg" zespolu jest kontuzjowany , ale na Bayern powinni byc gotowi :)
0
Zgadzam sie z Pepem ,teraz kazdy mecz bedzie najwazniejszy
musimy tewraz wygrywac by mozna bylo sobie pozwolic w najwazniejszej fazie sezonu na jakies potkniecie , bo wtedy bedziemy mieli napiety terminarz i zespol bedzie gral caly czas co 3 dni.
Stawiam 2:0 Barca
0
Wiedzialem o tym juz dawno :) to bylo oczywiste ze podpisze nowy kontrakt , nie wiadomo tylko bylo ile bedzie zarabiał :)
Bykunn
nie zgadzam sie z toba, te transfery nie maja byc opcja na przyszlosc tylko jezeli juz to wlasnie na nastepny sezon, kto byl by taki glupi zeby teraz zajmowac sie wzmocnieniami ktore mialyby nastapic za 2 lata :/
transfery sa potrzebne , nawet jezeli zdobedziemy mistrzostwo to trudniej bedzie je obronic dlatego nawet w przypadku Eto'o ktory zostanie potrzebujemy napastnika ktory zagwarantuje 20 bramek w sezonie, faworytem Ibra bo wniesie cos nowego do zespolu i takiego napastnika Pep chcial od poczatku!!Bojan narazie jeszcze za slaby
Fabregas jak najbardziej , bo Xavi nie moze grac wiecznie , a w przypadku kontuzji ktoregos z naszych playmakerów (Xavi,Iniesta)
widac ze zespol traci polowe wartosci.
Ostatecznie w przypadku odejscia Henrego , Ribery najlepszym wyjsciem, Henry nie jest juz taki mlody choc zdobywa w tym sezonie sporo waznych bramek to widac ze czasami brakuje mu pomyslu.
0
Kto by tego nie wiedzial :)
juz nie raz wypowiadal sie bardzo pozytywnie o Barcy ale tez o innych klubach, jest madry i niechce sobie zamykac drzwi do wielkich klubow deklaracjami.
Oczywiscie by sie przydal i to nie w przypadku odejscia Henrego tylko by wzmocnic zespol , pasowal by do systemu gry i rotacji stosowanej przez Pepa.
Ale na nagrode dla najlepszego pilkarza niema szans bo zapowiada sie sezon bez sukcesow.
0
Mylicie sie jezeli uwzacie ze jedyne zagrozenie to Ribery!!
Bayern ma Schweinsteigera ktory potrafi kropnac z dystansu , Napsatnikow nie trzeba przedstawiac :) sa wysocy i silni a do takich nasi obroncy nie sa przyzwyczajeni ,
Ich atutem z pewnoscia sa stale fragmenty czego nie mozna powiedziec o nas. Dlatego nie mozna ich zlekcewazyc , oczywiscie czysto pilkarsko jestesmy lepsi ale w futbolu nie takie rzeczy sie zdarzaly :)
Oczywiscie jezeli chcemy zagrac w finale trzeba wygrywac z kazdym
0
Wszyscy jestescie za pewni siebie!!
Oczywiscie mamy 6 pkt przewagi ale zostalo duzo meczy i to z najlepszymi druzynami, z Realem gramy na wyjezdzie w okresie w ktorym bedziemy bardzo zmeczeni CL .Dlatego uwazam ze teraz bedzie sie gralo ciezej nik kiedykolwiek i lkuczem do sukcesów bedzie to aby nikt z zawodnikow nie zlapal kontuzji :)
Bo bylo widac w lutym ze nie jest wtedy kolorowo.
Oczywiscie to ze gramy na 2 frontach bo w PK zostal tylko final, nie musi byc przeszkoda a wzmocnieniem druzyna dostanie rozpedu i zagra tak jak tego sobie wszyscy zyczymy ,na co licze ;)
0
Napewno by sie przydal , aktualnie nejlepszy napastnik na świecie!!
jest gwarancja bramek tak samo jak Eto'o ,za to jest od niego lepszy technicznie i bardziej opanowany. Wniosl by duzo do zespolu bo przyjscie Villi czy Aguero nie zmienilo by nic!!
Pozatym nia uwazam zeby Bojan jest na tyle juz dobry aby aspirowac do pierwszej 11-stki , powinien sie ograc gdzies na wypozyczeniu bo narazie nie jest zawodnikiem ktory zagwarantuje bramki a tego od napastnika sie wymaga przede wszystkim :)
I nie wypisujcie glupot typu samolub i trudny charakter!! Dobry trener potrafi kazdego ustawic a jezeli Guardiola chce go widziec w Barsie to chyba cos znaczy. I to niema byc zmiennik dla Eto'o ,
tylko konkurent do pierwszego skladu.
0
Didon11
Tylko sie ponizyles tym komentarzem :/
Zlatan jest najlepszym napastnikiem na świecie, i ma wszystko czego potrzeba napastnikowi (strzal,drybling,technike,swietnie gra w powietrzu, do tego swietnew warunki fizyczne)Jest gwarancja Goli i jestem pewien ze gdyby gral w Barcelonie to strzelil by wiecej od Eto'o.Pozatym jezeli Pep widzi go w skladzie touwaza ze wniesie duzo do zespolu!!!
Bo przy grze jednym wysunietym napastnikiem potrzeba gracza umiejacego sie zastawic i grac glowa.Co do charakteru to to mnie nie obchodzi poniewaz kazdy dobry trener potrafi sobie z tym poradzic!!!
tak samo jezeli chodzi o zarobki,skarbnikiem Barcy nie jestem :)
I jezeli chodzi o gre indywidualna Messiego ,CR7 czy Zlatana jezeli bedzie strzelal bramki to moze robic co chce, bo tego sie wymaga od napastnika
0
Zgadzam sie ze Sciahem
Kasper Hauser
Oczywiscie ze Ibra mogl by grac razem z Eto'o!!
PO 1 nigdy sam nie mowil nic ze jest najlepszy czy cos,jest pewny siebie ale to zaleta :)
2.Zwiekszyl by glebie w zespole,nie bylo by problemu w razie kontuzji(przypadek Iniesty)
3.Jezeli Pep go chce to nie po to by grzal lawe!!
4.Pilkarz takiego typu jest nam potrzebny ,wniosl by cos do zespolu,Bo Villa nic by nie zmienil.
Anarvin
Jestes smieszny, on jest za dobry na Inter, po drugie strzela bramki efektowniejsze niz Eto'o i ma lepsza technike od niego.