PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
S.Roberto nie daje drużynie zupełnie nic !!! Skoro brakuje mu przegladu pola i techniki użytkowej to powinien nadrobić to kilometrami i walką o każdy centymetr a i tego mu nie można zarzucić .
0
Roberto jest strasznie nie produktywny . Wszedł i praktycznie nie dało się go zauważyć , ani uspokojenia gry , ani żadnych przechwytów czy jakiej widocznej walki
0
Na pewno potrwa w Atletico zanim to wszystko zacznie funkcjonować , mają największe zmiany i to w każdej formacji.
Myślę że ekipą która najbardziej namiesza będzie właśnie Sevilla , Odszedł Bacca , no i Aleix ale za to doszli : Adil Rami , Kakuta , Konoplyanka , Immobile oraz N'Zonzi. Maja pake
0
Sevilla zrobiła najmądrzejsze transfery z tych wszystkich zespołów , dlatego obstawiam że na koniec będzie 3 !!!
1
Na pewno stylem bardziej pasuje do Barcelony . Ja również optuje za takim transferem . No i jest namaszczony przez samego Ronniego :D
0
Z jednej strony może tak być jak mówisz , ale żeby wejść na wyższy poziom musi się ograć na wyższym poziomie !!! Rakitić w jego wieku grał w Fc Basel i nie był tam pierwszoplanową postacią. Ma jeszcze trochę czasu żeby eksplodować , a zobacz ilu piłkarzy poprawiło swój poziom poprzez samo trenowanie z pierwszym zespołem!!
0
Po pierwsze Nolito cały poprzedni sezon grał na bardzo wysokim poziomie !!! I to nie tylko w meczach z ogórkami ale też z takim Realem itp . Po za tym jest wychowankiem i ograny w La Liga więc nie ma co się zastanawiać . Lepszej opcji nie ma!!! Po trzecie Luis zna go bardzo dobrze .
1
Najlepsza opcja , mimo wieku ( 28 lat) , daje pewność z przodu na kilka lat.
Do tego wychowanek , z aklimatyzacją żadnego problemu itp.
Wiek nie jest przeszkodą skoro docelowo ma grać tam któryś z naszych młodych orłów akurat go później zastąpi a do tego czasu się ogra !!
0
1) nie ma pieniędzy na Reus'a czy innego De Bruyna , więc dużo tańsza opcja
2) musiałby być rezerwowym , MSN nie za bardzo chciałoby przesiadywać na ławce a rotacja wcale nie sprzyja wynikom
3) jest wychowankiem więc nie potrzebowałby aklimatyzacji
4) ograny w tej lidze
11
Oby Halilovic trafił do Rayo , tam miałby bardzo duże szansę na grę oraz styl tej ekipy pozwoli mu się najbardziej rozwinąć.
0
Gdyby Barca go chciała to by teraz był z nami. Ale widocznie nie pozostało mu nic innego jak przejść do Romy .
Poza tym Barca i tak musiałaby go wypożyczyć , bo grając w 3 lidze ciężko o rozwój , a oglądając przez rok trybuny tym bardziej.
0
Icardi ? Najbardziej przereklamowany gracz jaki biega obecnie po boiskach Serie A
1
Najlepsza opcja : byłem za takim rozwiązaniem od początku okienka . Niby kupili Arde i Vidala ale nie wiadomo na jakich pozycjach widzi ich Enrique . Więc opcja z Nolito wydaje się strzałem w 10-tkę .
0
Brac i sie nie zastanawiać !!! Najlepsza opcja z możliwych aby zastapić Pedro. Od początku był moim faworytem , na drugim miejscu nasz wychowanek Gio Dos Santos , ale on obrał już inny kierunek.
0
Niestety ani Sandro ani tym bardziej Munir nie zastąpi Pedro !!! To nie ten poziom i to nie przypadek ze dostawali tak malo minut , pograją na turnee i tyle. Llorente tez nie byl by dobrym pomysłem , ponieważ gdyby wszedl z ławki bądź zaczął od początku to ciężko byłoby się wszystkim przestawić i zacząć grac na wysokiego napastnika.
Najlepszym pomysłem Nolito , mi podobał by się jeszcze Dos Santos ale on już obrał innym kierunek
1
I bez tego transferu Bartek by wygrał . Wiadomo ze sondaże to tylko sondaże , ale Laporta poza atakami niczego nie prezentuje , a wszyscy nie są naiwni i widzą jego zachowania czy grę pod publiczkę
2
Munir to będzie drugi Bojan. Tez go wszyscy chcieli a teraz jest gdzie jest. Czas mu z kazdym dniem ucieka , a nie mozna grac wiecznie w rezerwach i byc ciagle niespelnionym talentem
1
Ten cały Biglia , nie chcialbym go nawet za darmo , solidny ale strasznie toporny i przewidywalny, moim zdaniem typowy sredniak
Aż dziw ze tyle klubów :podobno" się nim interesuje
0
Co do Rakiticia to w 100% się zgadzam, żadnych fajerwerkow nie bylo , zawodnik solidny ale bez błysku . Co do Iniesty to sie nie zgodze, moze nie blyszczal statystykami w lidze ale nadawal i swietnie regulowal tempo , oraz to on glownie przytrzymywal pilke w srodku kiedy byla taka potrzeba.
A Turan , mysle ze bedzie strzalem w 10 !!!
1
Turan to walczak i gwarancja zastąpienie Iniesty bądz Rakiticia w meczach o stawkę . Potrzebny nam jest na dzis ktos taki , nie mozemy sobie pozwolic na zostanie z Rafą i Roberto ktory moze zastapic tylko Busquetsa i to w meczach z slabeuszami!!
0
Nam nie jest potrzebny Roberto który potrafi zagrac przyzwoicie z słabeuszami !!! Ludzie to Barca , nam potrzebny jest gość który zastapi Xavie-go czyli da odpoczac dla Iniesty albo Rakiticia nie tracąc przy tym na jakosci
1
Dobrze że my go nie kupilismy skoro ze swoja szybkoscia nie poradzil sobie w Chelsea , to co dopiero w Barcelonie gdzie mialby jeszcze mniej miejsca
0
Dziwi że właśnie tak blado wypadł w lidze angielskiej z swoją szybkością , która co by nie było jest mega fizyczna . W hiszpani też nie miałby za duzo miejsca więc twierdze ze tez by sie nie sprawdził
0
Trzeba przyznać że prezentował się nieźle na mistrzostwach , ale to właśnie dowodzi że nie kupuje się zawodników którzy błysną w kilku meczach na hura.
0
Jak mi się marzy Nolito jak dopelnienie ataku oraz Herrera albo Isco
Nie żadne tam Pogby czy inne przereklamowane gwiazdeczki
0
Wszyscy tylko nie Dani Parejo !!! Juz zniósłbym nawet tego Pogbę , nie to że nie cenię jego umiejetnosci bo papiery na granie to ma , ale widzicie u nas w środku pola duet Pogba - Rakitic !!!
Potrzebny nam jest ktoś kto ma dobry przegląd pola , umie nadać tempo akcji i najważniejsze czyli smykalkę do gry kombinacyjnej na małej przestrzeni .
Czyli : Veratti , Herrera , Mata , Oscar , Isco - byłbym przeszczęśliwy gdyby którys z nich dołączył . Wiadomo że Xavi-ego nikt nie zastapi ale trzeba iść do przodu , a argumenty że ktos jest bardziej podobny do Iniesty są śmieszne !!!!!
Wracając do Parejo , za statyczny i za przewidywalny na Barcę
2
Lubiłem gościa . Ale Abidal na dyrektora sportowego ?
W wcześniejszych wywiadach dawał do zrozumienia że trener nie powinien decydowac o transferach itp itd.
System - systemem , młodzież - młodzieżą ale trzeba też spojrzeć na wszystko realnie
0
A ja wam powiem że najbardziej chciałbym Nolito albo G. Dos Santosa !!! Jeden i drugi ma to co najważniejsze w Barcelonie , czyli idealnie pasują do gry kombinacyjnej , są wychowankami i nie potrzebowali by czasu na adaptację
0
Tak Reus którego chce pół europy , przychodzi do Barcy na zastępce Pedro :D . Do tego chciałby zarabiac 2 razy więcej niż Pedro , pozatym uwazam ze by sie nie nadał . Nam jest potrzebny gośc który wejdzie i narobi szumu przez ostatnie 20 minut albo solidnie zastąpi któregoś z napastników na parę meczy. Pozatym to ma być boczny napastnik a nie zmiennik dla Suareza , bo na szpicy moze grac wtedy Messi !!!
Nie żaden Sterling , Reus czy inny Dybala itp tylko ktoś typu Lavezzi albo G. Dos Santos
0
talent to moze i jest , ale nadał by sie do takiego Arsenalu czy Sevilli a nie Barcelony !!! Rozgrywanie piłki poniżej poziomu Rafinhy czy Denisa Suareza przekreśla go odrazu