0

S.Roberto nie daje drużynie zupełnie nic !!! Skoro brakuje mu przegladu pola i techniki użytkowej to powinien nadrobić to kilometrami i walką o każdy centymetr a i tego mu nie można zarzucić .

0

Roberto jest strasznie nie produktywny . Wszedł i praktycznie nie dało się go zauważyć , ani uspokojenia gry , ani żadnych przechwytów czy jakiej widocznej walki

0

Na pewno potrwa w Atletico zanim to wszystko zacznie funkcjonować , mają największe zmiany i to w każdej formacji.

Myślę że ekipą która najbardziej namiesza będzie właśnie Sevilla , Odszedł Bacca , no i Aleix ale za to doszli : Adil Rami , Kakuta , Konoplyanka , Immobile oraz N'Zonzi. Maja pake

0

Sevilla zrobiła najmądrzejsze transfery z tych wszystkich zespołów , dlatego obstawiam że na koniec będzie 3 !!!

1

Na pewno stylem bardziej pasuje do Barcelony . Ja również optuje za takim transferem . No i jest namaszczony przez samego Ronniego :D

0

Z jednej strony może tak być jak mówisz , ale żeby wejść na wyższy poziom musi się ograć na wyższym poziomie !!! Rakitić w jego wieku grał w Fc Basel i nie był tam pierwszoplanową postacią. Ma jeszcze trochę czasu żeby eksplodować , a zobacz ilu piłkarzy poprawiło swój poziom poprzez samo trenowanie z pierwszym zespołem!!

0

Po pierwsze Nolito cały poprzedni sezon grał na bardzo wysokim poziomie !!! I to nie tylko w meczach z ogórkami ale też z takim Realem itp . Po za tym jest wychowankiem i ograny w La Liga więc nie ma co się zastanawiać . Lepszej opcji nie ma!!! Po trzecie Luis zna go bardzo dobrze .

1

Najlepsza opcja , mimo wieku ( 28 lat) , daje pewność z przodu na kilka lat.
Do tego wychowanek , z aklimatyzacją żadnego problemu itp.
Wiek nie jest przeszkodą skoro docelowo ma grać tam któryś z naszych młodych orłów akurat go później zastąpi a do tego czasu się ogra !!

0

1) nie ma pieniędzy na Reus'a czy innego De Bruyna , więc dużo tańsza opcja
2) musiałby być rezerwowym , MSN nie za bardzo chciałoby przesiadywać na ławce a rotacja wcale nie sprzyja wynikom
3) jest wychowankiem więc nie potrzebowałby aklimatyzacji
4) ograny w tej lidze

11

Oby Halilovic trafił do Rayo , tam miałby bardzo duże szansę na grę oraz styl tej ekipy pozwoli mu się najbardziej rozwinąć.

0

Gdyby Barca go chciała to by teraz był z nami. Ale widocznie nie pozostało mu nic innego jak przejść do Romy .
Poza tym Barca i tak musiałaby go wypożyczyć , bo grając w 3 lidze ciężko o rozwój , a oglądając przez rok trybuny tym bardziej.

0

Icardi ? Najbardziej przereklamowany gracz jaki biega obecnie po boiskach Serie A

1

Najlepsza opcja : byłem za takim rozwiązaniem od początku okienka . Niby kupili Arde i Vidala ale nie wiadomo na jakich pozycjach widzi ich Enrique . Więc opcja z Nolito wydaje się strzałem w 10-tkę .

0

Brac i sie nie zastanawiać !!! Najlepsza opcja z możliwych aby zastapić Pedro. Od początku był moim faworytem , na drugim miejscu nasz wychowanek Gio Dos Santos , ale on obrał już inny kierunek.

0

Niestety ani Sandro ani tym bardziej Munir nie zastąpi Pedro !!! To nie ten poziom i to nie przypadek ze dostawali tak malo minut , pograją na turnee i tyle. Llorente tez nie byl by dobrym pomysłem , ponieważ gdyby wszedl z ławki bądź zaczął od początku to ciężko byłoby się wszystkim przestawić i zacząć grac na wysokiego napastnika.

Najlepszym pomysłem Nolito , mi podobał by się jeszcze Dos Santos ale on już obrał innym kierunek

1

I bez tego transferu Bartek by wygrał . Wiadomo ze sondaże to tylko sondaże , ale Laporta poza atakami niczego nie prezentuje , a wszyscy nie są naiwni i widzą jego zachowania czy grę pod publiczkę

2

Munir to będzie drugi Bojan. Tez go wszyscy chcieli a teraz jest gdzie jest. Czas mu z kazdym dniem ucieka , a nie mozna grac wiecznie w rezerwach i byc ciagle niespelnionym talentem

1

Ten cały Biglia , nie chcialbym go nawet za darmo , solidny ale strasznie toporny i przewidywalny, moim zdaniem typowy sredniak
Aż dziw ze tyle klubów :podobno" się nim interesuje

0

Co do Rakiticia to w 100% się zgadzam, żadnych fajerwerkow nie bylo , zawodnik solidny ale bez błysku . Co do Iniesty to sie nie zgodze, moze nie blyszczal statystykami w lidze ale nadawal i swietnie regulowal tempo , oraz to on glownie przytrzymywal pilke w srodku kiedy byla taka potrzeba.

A Turan , mysle ze bedzie strzalem w 10 !!!

1

Turan to walczak i gwarancja zastąpienie Iniesty bądz Rakiticia w meczach o stawkę . Potrzebny nam jest na dzis ktos taki , nie mozemy sobie pozwolic na zostanie z Rafą i Roberto ktory moze zastapic tylko Busquetsa i to w meczach z slabeuszami!!

0

Nam nie jest potrzebny Roberto który potrafi zagrac przyzwoicie z słabeuszami !!! Ludzie to Barca , nam potrzebny jest gość który zastapi Xavie-go czyli da odpoczac dla Iniesty albo Rakiticia nie tracąc przy tym na jakosci

1

Dobrze że my go nie kupilismy skoro ze swoja szybkoscia nie poradzil sobie w Chelsea , to co dopiero w Barcelonie gdzie mialby jeszcze mniej miejsca

0

Dziwi że właśnie tak blado wypadł w lidze angielskiej z swoją szybkością , która co by nie było jest mega fizyczna . W hiszpani też nie miałby za duzo miejsca więc twierdze ze tez by sie nie sprawdził

0

Trzeba przyznać że prezentował się nieźle na mistrzostwach , ale to właśnie dowodzi że nie kupuje się zawodników którzy błysną w kilku meczach na hura.

0

Jak mi się marzy Nolito jak dopelnienie ataku oraz Herrera albo Isco

Nie żadne tam Pogby czy inne przereklamowane gwiazdeczki

0

Wszyscy tylko nie Dani Parejo !!! Juz zniósłbym nawet tego Pogbę , nie to że nie cenię jego umiejetnosci bo papiery na granie to ma , ale widzicie u nas w środku pola duet Pogba - Rakitic !!!

Potrzebny nam jest ktoś kto ma dobry przegląd pola , umie nadać tempo akcji i najważniejsze czyli smykalkę do gry kombinacyjnej na małej przestrzeni .

Czyli : Veratti , Herrera , Mata , Oscar , Isco - byłbym przeszczęśliwy gdyby którys z nich dołączył . Wiadomo że Xavi-ego nikt nie zastapi ale trzeba iść do przodu , a argumenty że ktos jest bardziej podobny do Iniesty są śmieszne !!!!!

Wracając do Parejo , za statyczny i za przewidywalny na Barcę

2

Lubiłem gościa . Ale Abidal na dyrektora sportowego ?
W wcześniejszych wywiadach dawał do zrozumienia że trener nie powinien decydowac o transferach itp itd.

System - systemem , młodzież - młodzieżą ale trzeba też spojrzeć na wszystko realnie

0

A ja wam powiem że najbardziej chciałbym Nolito albo G. Dos Santosa !!! Jeden i drugi ma to co najważniejsze w Barcelonie , czyli idealnie pasują do gry kombinacyjnej , są wychowankami i nie potrzebowali by czasu na adaptację

0

Tak Reus którego chce pół europy , przychodzi do Barcy na zastępce Pedro :D . Do tego chciałby zarabiac 2 razy więcej niż Pedro , pozatym uwazam ze by sie nie nadał . Nam jest potrzebny gośc który wejdzie i narobi szumu przez ostatnie 20 minut albo solidnie zastąpi któregoś z napastników na parę meczy. Pozatym to ma być boczny napastnik a nie zmiennik dla Suareza , bo na szpicy moze grac wtedy Messi !!!

Nie żaden Sterling , Reus czy inny Dybala itp tylko ktoś typu Lavezzi albo G. Dos Santos

0

talent to moze i jest , ale nadał by sie do takiego Arsenalu czy Sevilli a nie Barcelony !!! Rozgrywanie piłki poniżej poziomu Rafinhy czy Denisa Suareza przekreśla go odrazu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?