PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To że wywalczył karnego to nie znaczy że jest w formie . Fakt miał kilka udanych kontaktów z piłka ale dryblował głównie w poprzek i oddawał piłkę do najbliższego kolegi! Wiadomo że nikt nie jest Messim i że talent ma ale to nie zawsze starcza...
0
Niby mecz jak to się mówi "bez historii" ale gdyby nie piękne podanie Busiego i gol Neya to mielibyśmy ciężko , trudno nam było stworzyć czysta klarowną sytuację . A pozostałe 2 gole wynikły z tego że Villareal musiał się odkryć i mieliśmy więcej miejsca i czasu bo nie mogli się tak szybko zorganizować w obron ie ;)
Martwi natomiast bardzo słaby mecz S.Roberto ! wielu już go tu widziało jak naszego zbawiciela , a ten mecz pokazał że do tego ma jeszcze lata świetlne i wcale nie jest gotowy aby wyjść na El Classico w pierwszym składzie . Doceniam jego formę i wcześniejsze występy ale tak jak mówiłem na ocenę pracuje się przez paredziesiąt meczy a nie przez 5.
0
Jak najbardziej turnee napięło przygotowania i w sumie stracony czas na przeloty . Ale mi chodzi bardziej o same przygotowania tzn obciążenie ćwiczenia , czas na regeneracje itp itd. A jeżeli chodzi o turnee to chyba każdy z nas by chciał by zawodnicy przygotowywali się na miejscu i w spokoju , ale niestety są one niezbędne jeżeli chodzi o promocję klubu w takich Chinach czy właśnie USA
0
Zasadnicze pytanie brzmi czy przygotowanie do tego sezonu różniło się od tego zeszłorocznego . Jeżeli nie to kontuzje i ich liczba jest tylko dziełem przypadku i pecha. Poza tym po co trenerzy mieli by zmieniać metody przygotowania do sezonu kiedy to dały one tryplet! O przeciążeniu i eksploatacji też ciężko mówić bo tacy zawodnicy są do tego przyzwyczajeni i to dla nich norma co innego jeżeli odniósł by je np Munir czy Roberto którzy nie mają w nogach tyle tysięcy minut.
1
W artykule jest że proces rehabilitacji Messiego przebiega lepiej niż się spodziewano a w prasie artykuły że nie zdąży na El Classico
0
Choćby takie że taka sytuacja była w poprzednim sezonie i również w tym gdy np. Ter Stegen miał ogromny spadek formy i wpadało wszystko co leciało w jego stronę . To mimo tego dalej broni w lidze mistrzów "bo takie są założenia" .
0
U Enrique tak sobie może być , ale i tak to jest nie logiczne bo każdy może mieć spadek formy . Lub po prostu być mniej skoncentrowanym na treningach gdzie np nie ma Ligi Mistrzów przez 3 tygodnie .
0
MSN tez nie może grac wiecznie ! Nie chodzi tutaj tylko o kontuzje ale i o odpoczynek . Po drugie Luis lubi wszechstronnych zawodników i jestem pewien ze Turan będzie grywał i tu i tam !!! Nie twierdze tez ze będzie siedział an ławce bo jak wygra rywalizacje w co nie wątpie to będzie grał. Jeżeli pamietasz to kiedys nawet Iniesta grywał lewego skrzydłowego a co dopiero Turan !!!! A po trzecie to napisałem że musi ktoś przyjść oprócz Turana który może być tylko alternatywą , bo Munir i Sandro nie dadzą nam gwarancji w razie kontuzji
0
Tu się nie zgadzam ! Najnormalniej w świecie gdy bramkarze walczą ze sobą o miejsce w składzie to jest i większa motywacja i koncentracja a tak to jeden gra tu drugi tam i sielanka! Na każdej pozycji powinno być tak że przy spadku formy wskakuje następny i tak dalej co daję wiarę i chęć do walki o pierwszy plac co zaowocuje grą . A tak to albo sielanka albo wieczna ławka ( patrz. Bartra)
0
Dla mnie ta rotacja to też nie jest niczym dobrym . Bramkarze nie mają takiej motywacji i koncentracji jak wtedy gdy walczą między sobą o bluzę nr 1 !!!! A tak to jeden wie że gra w lidze a drugi że w pucharach i tyle !!! A rywalizacja na tym poziomie powinna być na każdej pozycji , jeżeli stoper lub bramkarz zagrają kilka meczy na słabym poziomie to w ich miejsce wskakują następni. I To działa motywująca na obie strony !!!!!
0
Motywacja to się pojawia na samą myśl o Klasyku . Też widzę że ciągnie grę i tak dalej , ale jednak operować piłką w środku pola z takim przeciwnikiem jak Getafe czy BATE a robić to samo w meczu z Realem to inna bajka !
0
Obyś miał rację !!! Póki nie zobaczę to nie uwierzę ;)
1
Zaskoczył wszystkich , mimo tego to dopiero kilka meczy na dobrym poziomie . Na środku pomocy ledwie 3 !!! Więc nie dajmy się zwariować i poczekajmy z tymi zachwytami aż rozegra ich co najmniej 20. Bo się jeszcze okaże że wyjdzie w El Classico zesztywnieją mu nogi i zaliczy tragiczny występ i będzie płacz i lament.
6
Zgadza się , również byłem jednym z tych którzy tak twierdzili. Mimo tego że widać u niego większą pewność siebie i ma dobre statystyki , to nie zapominajmy że zagrał jako środkowy pomocnik dopiero kilka meczy !!!! A tylko 3 z nich były na wysokim poziomie !!!! Więc nie popadajmy w hura optymizm i nie róbmy z niego już Bóg wie kogo ;)
0
To co Vidala to spoko : tylko że on biega tylko po prawym skrzydle ! a poza tym ciężko żeby 1 zawodnik był zmiennikiem i Alvesa i jeszcze MSN !!! Dla tego potrzeba jeszcze jednego
0
Tak W Atletico grywał na skrzydle ale u nas nie ma na to szans ! I wszyscy wiecie lepiej niż Enrique gdzie i z kim i na jakiej pozycji będzie grał. A co do Munira to nie twierdze ze nie bedzie lepszy niz Deulofeu ale na razie to nie pokazuje niczego i tylko nabija minuty bez bramki!!! A porównując ich dwóch to taki Deulofeu był królem strzelców 2 ligi hiszpańskiej a taki Munir na razie odstaje i to wyraźnie
0
Najpierw musi ktoś przyjść (oprócz Turana w styczniu) do przedniej formacji. Bo w przypadku kontuzji znów będziemy w czarnej d..pie ! I wtedy jak najbardziej wypożyczyć do średniaka La Liga żeby mieli plac i się ogrywali
0
Choć nie byłem i dalej nie jestem jego zwolennikiem to muszę przyznać że nie spodziewałem się że ten chłopak zrobi taki progres !!! Życzę mu dalszego rozwoju a może coś z tego będzie. Oczywiście nie jest tak po 5 udanych meczach że już jest wielkim piłkarzem na miarę Barcelony itp itd - bo to jeszcze daleka droga przed nim
0
Szkoda że jesteśmy zmuszeni do tego aby grał Munir / Sandro gdy taki choćby Deulofeu został wypchany przez klub ( dzisiaj np bramka i 2 asysty ) może gdyby został i dostawał tyle szans co Munir i Sandro to coś by z tego było!!! A już napewno poziomem to by nie odstawał od tej 2.
0
Zbliża się okienko , do tego wiadomo że Barca chce się wzmocnić jednym wszechstronnym graczem przedniej formacji to i nie dziw że prawie codziennie kogoś się łączy z Barceloną , dlatego nie ma co się spinać że tego nie a tamtego to już w ogóle ;)
0
Jeżeli w pierwszym składzie wyjdzie Gumbau to z Getafe będzie katastrofa !!! Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem Busi na DP i Kaptoum wyżej , co daje większy balans miedzy naszymi liniami. ( oczywiście jeżeli zabraknie Sergiego i Andresa)
0
Sampera trzeba wypożyczyć !!! On w styczniu kończy 21 lat , to nie jest nieokrzesany młodzik który czeka na szanse debiutu . Albo wejdzie na pewien poziom albo nie - nie ma co na siłę z niego robić nie wiadomo kogo jak to było z Bojanem. Jeżeli w najbliższej przyszłości nie zacznie regularnie grać na wyższym poziomie ( W Barcy się na to nie zanosi) to nic z niego nie będzie .
4
I zostaliśmy z ręką w nocniku! Pozbyliśmy się Deulofeu , Tello , Adamy , Pedro zostając z Munirem i Sandro, a teraz w zimie będziemy za grosze próbowali ściągnąć kogoś kto załata nam dziurę w ataku! I to nie o to chodzi że powinni już mieć po 5 - 10 - 15 bramek , tylko o to że żaden z nich nie jest gwarancją zastąpienia kogoś z tridente oraz nie gwarantuje 5 meczów z rzędu na wysokim równym poziomie !
0
Wiadomo że aby zaistnieć czy się przebić to trzeba minut na boisku i wiary w to że się uda.
Pamiętam jak Marcelo przychodził do Realu - był to anonimowy piłkarz który w pierwszych sezonach popełniał tak katastrofalne błędy i był tak zagubiony że aż pięknie się to oglądało ;) - a gdzie jest teraz widać
Oczywiście nie twierdze że z Douglasem będzie podobnie i tez jestem zdania żeby się go pozbyć i poszukać jakiegoś młodego obrońcy w szkółce a jeżeli takiego nie ma to kupić jakiegoś młodego perspektywicznego gracza za grosze który łapał by doświadczenie od Alvesa i oglądał Aleixa - a wiadomo że Alves nie będzie grał wiecznie i znowu będzie problem z PO co by było naiwniactwem i głupotą
0
Ja bym chciał zobaczyć w takim meczu Dongou . Tak poza tym to nie bardzo kogo jest z drugiej drużyny ogrywać . Poziom Barcy B w ostatnich latach spadł strasznie. Mamy problem z bocznymi napastnikami a pożegnaliśmy Deulofeu i Adame.
0
Isco to Real do nas nie puści za żadna kwotę !!! Nie zdziwił bym się gdyby puścili go do innego klubu zawierając klauzulę że nie może przejść do Barcy ( Jak to było w przypadku Di Marii) .
Najlepszym wyborem byłyby Verratti . Ale sprowadzić go będzie równie ciężko . PSG nie musi się nikogo pozbywać i maja duże ambicje aby zaistnieć w Europie . A sam Marco też mówił nie raz że się tam świetnie czuje .
0
Wiadomo że Lavezzi nie jest już młody i nie jest to gwiazda z światowego topu , ale jest to dobry doświadczony zawodnik który i pogodzi się z rolą rezerwowego i da pewność zastąpienia kogoś z tridente w przeciwieństwie do Munira czy Sandro. Może grał mało w tym sezonie ale strzelał bramki nawet dla reprezentacji Argentyny.
0
Jakich Ty jeszcze chcesz konkretów , Spójrz na początek sezonu mecz z Athletic w Superpucharze i ogólnie początek sezonu w jego wykonaniu , później nie grał a jak wrócił wczoraj to zawalił bramkę . TYLE
0
Jasne że kązdy popelnia błedy !! I tak Navas ich ratował itp itd . Ale co to zmieni nic . Dalej to Varane jest 2x lepszy od Bartry !!! Bo tu nie chodzi o popelnianie błedow tylko o ich częstotliwość i granie pod presja. A Varane jest tylko przykładem bo takich grajków którzy są młodsi a Bartra mógłby im buty czyścić jest w brud !!!
0
Głupota i to w takim momencie !!! Myślę że mimo tego wróci na Gran Derby .
Ale nawet jak będzie tak czy siak , to martwi że zawsze w meczach z Realem dominowaliśmy w środku pola i to oni musieli zagęszczać ten sektor ale wystawiać 2 DP. A w obecnej chwili to oni mają silniejszy środek pola !!! Martwi to że tak łatwo dopuściliśmy do takiej sytuacji.
Spoko , władze ligi sympatyzują z nami i napewno Masche dostanie najmniejszy wymiar kary xD