0

Ja bym go niechcial za darmo ;/ nie dosc ze mlodszy nie bedzie a mamy Sergio to jeszcze w Juventusie grzal lawe takze nie jest w formie.

A teraz gdy jest tam Melo ,Sissoko,Diego,Tiago jest zbedny i szukaja naiwnych na kupno .

Napewno nie na poziom Barcy ;]

0

Co wy gadacie ;/

Andre Santos jest lepszy od Felipe o czym swiadczy chciazby to iz jest pierwszym lewym obronca w reprezentacji Brazyli !!!

Sezon mial swietny , ligowy , b.dobrze zagral na Pucharze Konfederacji , duzo razy sie podlaczal do akcji ofensywnych zespolu.

0

Ja chcem zeby ta telenowela sie skonczyla , bo to bedzie z pozytkiem dla obu stron, jezeli odejdzie zawsze bede go pamietal jako wielkiego pilkarza i wszystko to co zrobil dla Barcy.

przywitalbym Ville z otwartymi ramionami .

0

Villa zdecydowanie lepszy od Forlana .

Gdyby nie udalo sie go pozyskac to byloby ciezko w przypadku odejscia Eto'o ;/

Mysle ze wtedy trzeba by bylo sie skupic na Aguero lub Fabiano.

0

Jak dla mnie to smieszne porownanie do Morientesa.

Jedyne co ich laczy to to iz obaj potrafia grac glowa :)

To sa napastnicy o zupelnie innej charakterystyce ,widzalem pare meczy Kierrisona w Palmeiras i pare filmow na youtubie.

Jest szybki, zwinny ,niezly drybling i niesamowity strzal z dystansu .

Jes typem snajpera ktory jest tam gdzie spada pilka . I dltego ja bym wolal takiego zmiennika dla Eto'o lub Villi bo mysle ze strzelil by wiecej bramek od Bojana ktory jest bardziej wszechstronny ale typem snajpera nie jest ;)

0

Villa to priorytet w przypadku odejscia Eto'o bo obaj grac nie moga a ambicje maja takie aby strzelac 30 bramek w sezonie a obaj grac nie moga , n skrzydla sie nie nadaja.

Pozatym nie poto Henry 2 sezony gral na skrzydle zeby teraz grac na szpicy!!!

Co do Maty to mysle ze jest to transfer typu nie udalo sie nikogo kupic na lewe skrzydlo to wezmy tego.

Bo z tych wzystkich ktorzy byli wymieniani jako wzmocnienia tejrze pozycji on wydajesie najslabszy.

Jak juz kupywac takiego zawodnika to wolalbym Diego Capela z Sevilli ktory ma klauzule 15 mln i napewno by sie skusil. Mlody szybki ,przebojowy ,zwinny ,z niezlym dryblingiem i dosrodkowaniem :)

0

Uwazam ze bylby najlepszym rozwiazaniem, jest ilkarzem ktory stwarza roznice.

Pokazal co potrafi w Zenicie i na Euro i przez pierwsze miesiace w Arsenalu :)

z drugiej strony moga to byc tylko wymysly prasy, poniewaz Wenger wypowiadal sie o nim w samych superlatywach i Arszawin dopoero co dolaczyl do Gunners.

0

RMCF fans x9x31

widze ze dobrze podchodzisz do sprawy .

Najwazniejsze ze La Liga jest mocniejsza i to moze wyjsc na dobre obu klubom .

rywalizacja zawsze jest wskazana :)

Co do mojego klubu to jestem ciekaw ja kby sie zachowali ci kibice gdyby odpukac Barcelona nic nie wygrala :P

Ale mysle ze po 2 wzmocnieniach powinno byc jeszcze lepiej bo druzyna jest prawie kompletna.

0

RMCF fans x9x31

Normalne ze liczycie na mistrza , ale mowisz ze plan Pereza jest dlugofalowy ze dostanie druzyna czas.A gdy w przyszlym sezonie Real zajmie 2 miejsce w lidze i odpadnie w CL to co zrobi Perez , no chyba nie zadluzy klubu bardziej nowymi transferami.

I zacznie sie dyskusja czy to bylo potrzebne skoro nic sie nie zmienilo

a pismaki zawsze rozkreca burze.

Oberwie sie trenerowi znajac zycie.

0

Co do transferow to wiedzialem ze takie zakupy Real poczyni bo Perez mowil o tym i obiecywal kibicom .

Mysle ze swietnym transferem jest Kaka , co do Benzemy i Ronaldo to sa pilkarze ktorzy moga zepsuc atmosfere gdy nie bedzie szlo a

zgrac ze soba tez musza miec kiedy ,natomiast Perez mysli ze jak kupi najlepszych to i takie beda wyniki ,bo chyba nie powiesz ze nie liczycie na mistrza .

0

RMCF fans

Fakt ze Villa ma 28 lat a Benzema 21 ale za to ten pierwszy jest gwarancja bramek ,sprawdzony w lidze hiszpanskiej i od paru lat w formie , za to Benzema to wielka niewiadoma ( w reprezentacji nie istnieje a ten sezon tez cienki) fakt ze jest mlody i moze sie rozwinac ale ja kto bywa moze sie obrazic siedzeniem na lawce i nie bedzie juz kolorowo .

0

ja Tez sie ciesze z takiego obrotu sprawy ;D

najslabszy zawodnik jakim sie przewinal jako wzmocnienie Barcy.

Zdecydowanie Villa albo Aguero.

Troche Zidan namieszal ,napewno chcial jakiegos francuza ;]

0

Villa , Ibra ,Aguero , Benzema , Forlan.

Jak dla mnie to Benzema jest najgorszy z nich .

I ciesze sie ze powqazniej sie nim nie interesowalismy ;)

W przypadku odejscia Eto'o i braku zakupu Villi.

skupil bym sie na Aguero , kumpel Messiego i jak by wygladal nasz atak (Aguero,Bojan,Keirrison) a bramki by gwarantowali ;]

0

Zawsze robi sie afera jezeli dziennikarze podlapia jakis temat na sensacje.

Eto'o sam jeszcze nie wie co robic dalej , niechcial podpisal nowego kontraktu bo chcial znaczaca podwyzke , a to ze chce jak najwiecej kasy wiem od paru lat ;] .Jest swietnym napastnikiem i symbolem klubu ale zarzad ma racje .

Trzeba go sprzedac bo za rok odejdzie za darmo (bo kontraktu niechcial przedluzyc)

On. chce isc tam, gdziemu sie podoba nie patrzac na interes Barcelony dlatego chce wypelnic umowe!.

Oficjalnie : Benzema w Realu

Uwazam ze Villa bedzie priorytetem na nastepny sezon a jego zmiennikiem powinien zostac Keirrison (dlaczego niema potwierdzenia)

a Bojan powinien ograc sie w Valenci na wypozyczeniu co bedzie z pozytkiem dla obu stron :)

0

Ja juz sie pogodzilem z jego odejsciem.

Mial dobry sezon ale kazdy inny napstnik by strzelil podobna ilosc bramek grajac z takimi zawodnikami.

Powiedzial ze nowego kontraktu nie podpisze takze trzeba cos zarobic .

Jedyne co mnie zastanawia to to co bedzie dzialo sie w City.

Przyszedl Santa Cruz ulubieniec Hughesa ,Tevez ktory idze tam aby byc gwiazda ,a do tego jeszcze Eto'o i ktory bedzie siedzial :D

a i Robinho gra praktycznie jako napastnik.

0

Jego kupno jest genialnym posunieciem :)

Chlopak jest mlody ale w kazdym zespole jakim gral byl pierwszym strzelcem ,ma wspaniele statystyki.

A wiadomo ze Brzylia to kuznia talentow.

Uwazam ze jest nie gorszy od Pato czy Robinho w momencie gdy oni ruszali do Europy ;]

A skoro kogos wypozyczac za Ville to wolalbym Bojana wypozyczyc.

W tamtym sezonie prawie nie gral a z Keirrisonem moze byc inaczej bo to inny typ napastnika.

Co do transferow to widze ze zarzad skupia sie na transferach na lata i to mnie cieszy(Filipe,Hazard)

co do lewego skrzydla to sadze iz tez nie trzeba wydawac duzych sum, podoba mi sie D.Capel z Sevilli(klauzula 15mln) Giovinco lub Young. i wtedy mamy fantastycznych mlodych zawodnikow ktorzy powoli byli by wprowadzani do pierwsze j11-stki tak jak Iniesta gdy gra lRonaldinho ;]

0

Ja powiem tak!

Mascherano jest jednym z najlepszych DM na świecie , ale

naprawde mamy Yaya i Keite do tego Sergio.B ewentualnioe Marqueza.

Wiem ze za rok PNA ale ono sie skonczy i co wtedy.

Po co nam 4 klasycznych DM - 3 o duzych kontraktach skoro 2 ma grzac lawe, bo nie wyobrazam sobie Barcy grajacej z 2 defensywnymi pomocnikami!!!!

Zdecydowanie najlepszym rozwiazaniem bylby Fabregas .Podczas PNa gral by na DM a tak bylby swietna alternatywa dla Xaviego i Iniesty ktorzy nie moga grac wiecznie i rotacja bylaby bez oslabiania zespolu :)

a jezeli zarzad chce tak bardzo klasycznego DM-a to niech kupia jakiegos mlodego ,perspektywicznego zawodnika za mniejsze pieniadze ktory moglby byc przyszlascia Barcelony!!!

(Felipe Melo,Camacho,Mikel,M.Veloso)

0

Czas najwyzszy wziasc sie do pracy!!!

Tez uwazam ze jezeli chcemy sprowadzic zawodnika ktory "stwarza roznice" to nie mamy co oszczedzac tylko trzeba dac 60-70 mln zanim inni to zrobia!!

Kiedy mamy miec pieniadze jak nie po wygraniu 3 tytułów!!

Ribery bedzie idealny i lepszy od Silvy :)

Co do napastnika Villa juz jedna noga w Madrycie, Ibrahimovic najlepszy sposrod wszystkich, jest idealny napastnikiem

wysoki (a takiego chcial Pep) a do tego ma swietna technike :)

umie sie zastawic z 2 zawodnikami na plecach a takiego gracza nam brakuje!!

0

Zlatan bylby najlepszym rozwiazaniem, jest lepszy od Eto'o

owszem ma trudny charakter ale Eto'o takze ma taki a Pep pokazal ze umie sobie z takimi radzic!!

Ibra jest typem napastnika jakiego u nas brakuje ,wysoki ,silny ,swietnie sie zastawia tylem do bramki ,niezle gra glowa pozatym ma swietna technike (przy nim Eto'o to drewno)

i zabojczy strzal z dystansu. Gdyby przyszedl Villa to nic by sie nie zmienilo dalej w niektorych sytuacjach Pep musial by posylac Busquetsa w pole karne przeciwnika to jest aktem rozpaczy!!

a to potwierdzenie moich słów :



0

Najgłupszy news jaki ostatnio czytałem :D

Eto'o za Benzeme i niby jeszcze doplacic haha ,

to chyba marzenia Lyonu ;]

Benzema nawet niema porownania z Eto'o najmniejszego.

Nic wielkiego narazie nie zrobil i ma przecietny sezon jak nie slaby!!

A Eto'o wrecz przeciwnie takze tylko człowiek niespelna rozumu by mogl to wymyslic.

Zawodnika ktory jest gwarancja bramek i ma swietny sezon ,jest symbolem klubu (150 bramek) wymienic na zawodnika przyszlosciowego ktory moim zdaniem nie poradzilby sobie w La Liga ani Premiership a nawet w Serie A!!

0

to oczywiste ze potrzebne sa wzmocnienia , pamietam sezon w ktorym po wygraniu CL i La Liga wszyscy krzyczeli ze w takiej druzynie sie nic nie powinno zmieniac!!!

Potrzeba swiezej krwi aby zawodnicy sie nie wypalili ,pozatym przyszly sezon bedzie trudniejszy jeszcze bardziej napiety i daje glowe ze bez 3-4 transferow (jest PNA) niema co liczyc na powtorke.

uwazam ze trzeba nam jednego zawodnika do srodka :

Fabregas lub Xabi Alonso byli by idealni,

pozatym przydal by sie Ribery bo gdy Eto'o bedzie na PNA to Henry moze grac napastnika :) oczywiscie przydalby sie jakis lewy obronca,

ale niechce Lahma :/ Evra nie do wyciagniecia takze pozostaje Cole lub Clichy srodek obrony wystarczajacy bo wraca Milito i Henrique :)

przy takich transferach mozna wprowadzic rotacje przy czym nie oslabia sie zespolu :)

Odejsc powinni : Guddi , Caceres ,Hleb ,Sylvinho

0

pamietam go z meczu z nami :) zagrał świetne zawody i komentatorzy nie raz go chwalili .

uwazam ze bylby idealnym zmiennikiem ,doświadczony ,ograny w lidze hiszpanskiej do tego za darmo.

0

jowunia

połowicznie zgadzam sie z tobą ;]

Ale to nie Perez bedzie za wszystko odpowiadal , skoro w sztabie bedzie Zizou i zostanie zakontraktowany jakis wielki trener to chyba nie wyobrarzasz sobie aby to Perez mowil na.Wengerowi,Mourinho kogo maja kupic :D.

Co do Franka to tak naprawde gościu jest niezdecydowany i niechce zamykac sobie drzwi do zadnego z tych klubów :)

poprostu chce sie wymknac z Bayernu i grac w druzynie ktora bedzie odnosila sukcesy na arenia miedzynarodowej.

I w tej sprawie kazdy klub ma plany, Z jednej strony piękna piłka połączona ze zwyciestwami pod wodza Guardioli a z drugiej Plan Pereza o wielkiej druzynie ktorej to Frank mial by byc fundamentem

.

0

Ja bym go przywitał z otwartymi ramionami ;) Jest lepszy od Eto'o i Villi!!

Co do charakteru mnie on nie obchodzi bo kazdy dobry trener potrafi utemperowac zawodnika, do stylu gry Barcy pasuje jak najbardziej bo grajac jednym napastnikiem na szpicy jego zadaniem jest robienie miejsca ,przyjecie pilki tylem do bramki i gra głowa .

To Guardiola odpowiada za transfery i napewno zdaje sobie sprawe ze zespol trzeba wzmocnic by nie powtorzyla sie sytuacja z Ryjkiem.

A Pep juz przed sezonem chcial wysokiego snajpera bo przyjscie Villi nic by nie zmienilo i nie dalo wiekszego pola manewru (oczywiscie jezeli Eto'o zostanie).Takze z pośrod Drogby,Adebayora,Ibrahimovicia zdecydowanie wole tego 3 ;]

0

Y2M

Dlatego ze Juve Rozbilo Real 2 razy to sadzisz ze maj lepsze zaplecze.U nich sa 3 liczace sie druzyny Milan Inter Juve,Roma nie jest druzyna z swiatowej czolowki ,jeszcze pamietam te mecze z Man U. Juve przegralo z Chelsea bo nie bylo przygotowane wydolnosciowo zabraklo im sił.Pozatym Chelsea jest lepsza od Juve zdecydowanie co pokazal mecz z nami i to ze byli w finale CL rok temu.

Co do sredniakow Arsenal gral lepsza pilke od Romy i jest lepszym zespolem.Udinese Fiorentina Roma Genoa to nie sa zespoly na miare Valenci Villareal Atletico czy Sevilli.

Tak naprawde o ich lidze wszystko mowi Inter ktory co sezon zdobywa mistrzostwo a w Europie sie nie liczy.

Serie A jest uzalezniona od starych zawodnikow Nedved ,Del Piero,Seedorf,Inzaghi i tak dalej gdy oni odejda to Liga jeszcze upadnie b oz dnia na dzien młodz inie beda gwiazdami.

Poprostu maja zla polityke

0

TM Riddle

Tak Maicon to jest czołowka światowa, jest jednym z najlepszych prawych obroncow na swiecie i gra w pierwszej 11-stce reprezentacji Brazyli!!

0

Y2M

Jestes w bledzie jezeli uwazasz ze sredniaki z Serie A sa lepszymi zespolami z sredniakami z Premiership czy La Liga.

Ich liga jest bardziej wyrownana to nie znaczy ze lepsze ma zaplecze, jest duzo niespodzianek bo to liga opierajaca sie glownie na taktyce. Serie A jest słaba i sporo musi sie zmienic, wplyw na taka sytuacje miala terz afera korupcyjna ale to inna sprawa.

a ich slabosc pokazaly puchary -skoro walczacy o tytul Milan przewgrywa z 10-tym w tabeli Werderem to mowi samo za siebie

Inter nie mial zadnych szans w starciu z Man U. O reszcie nawet szkoda gadac

0

Zaden Busquets czy Pedro nie sa przyszłoscia Barcy!!1

Bojan , Gai Assulin, Dos Santos jak najbardziej ale

Busquets jest poprostu za slaby na Barcelone, jest takim sreniakiem ,nie mowie tu o meczu z Chelsea bo tam gral tragicznie.

Zalicza glupie straty ktore narazaja druzyne na strate gola i to w prawie kazdym meczu, niepewny i statyczny.

Pedro to inna historia jak moze byc przyszlascia :D ma rywalizowac z Messim , powinien zostac sprzedany do jakiegos sredniaka ligi jezeli chce zaistniec.

0

Po drugie nie potrzebujemy zmiennikow średniej klasy, Jezeli Eto'o jest bez formy to lezymy , jest Bojan ale to jeszcze nie to.

Potrzebujemy snajpera klasy światowej który zastapi a nawet wygryzie Eto'o ze skladu ,pozatym za rok jest PNA.

Pozatym bledem bylo by nie robic wzmocnien ,

Pokazal to sezon w ktorym wygralismy CL i La Liga

chlopaki sie wypalili ,zabraklo swiezej krwi

I zarzad mam nadzieje nie popelni tego bledu drugi raz

0

Jestem zdecydowanie na tak ;]

Najlepszy napastnik na rynku, i napewno wpasowal by sie w styl Barcy.

Patrząc jak strzela bramki w Serie A odrazu widac ze jest gwarancja bramek, w odróżnieniu od Eto'o ma spokoj wykanczania sytuacji,

Eto'o jest tylko szybszy ,Za Ibra przemawia gra głową ,technika ,wykonczenie sytuacji a nie od dzis wiadomo ze takiego napastnika Pep szuka :)

Choc te 70 m i Eto'o to troche za duzo , ale mysle ze dojdzemy do porozumienia i moje marzenie sie spełni ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?