0

Soltyz

gratuluje wiedzy skoro Zlatan jest dziadkiem to Villa tez bo maja tyle samo na karku.

Ibrahimovic jest w najlepszym wieku dla napastnika !!!

Warto go kupic ponieważ:

1)Niemamy zmiennika dla Eto'o ktory ostatnio gra słabo i uwazam ze Zlatan by wygryzl go ze skladu!!

2)W naszym zespole brakuje takiego pilkarza o takich warunkach i walorach!!Co bylo widac w przekroju sezonu Pique na ataku z Chelsea i Busquets w paru meczach :/

3)Jest gwarancja bramek ,swietny technicznie i dobrze gra glowa

4)Pep nie raz mowil ze chce takiego napastnika ,a wole Ibre niz Adebayora!!

Takze jestem zdecydowanie na tak choc cena jest wygurowana

0

Marco87

Real nie gra żle :D dwumecz z Liverpoolem , 2 mecze z nami , Dwumecz z Juventusem i duzo slabych wystepow w lidze to nie jest zle. Real potrafi wygrywac z zespolami z środka tabeli ale od czołówki światowej wyrażnie odstaje co pokazal w CL .

Nawet sam Ramos to przyznal

0

Wielki znawca :] piłkarzem był wyśmienitym ale to co innego niz funkcja w sztabie szkoleniowym, Perez liczy ze skoro Zizu bedzie w Realu to łatwiej bedzie kupic gwiazdy

A to ze chca szkolic wlasna mlodziez na gwiazdy to plan na 20lat :] pozatym ja kmoga nie kupywac gwiazd z zagranicy skoro Perez obiecuje kibicom co najmniej 3 gwiazdy jak wygra wybory!!!

A najlepsze jest zdanie ze jedynie galaktyczny Real gral an poziomie tej Barcelony :D

0

Własnie takiego napastnika Barca potrzebuje , o takich predyspozycjach, wysoki ,dobrze gra głową a do tego jest najlepszy technicznie z pośród wszystkich napastników :)

Pep nie raz mowil ze takiego pilkarza Barcy brakuje i napewno kiedy s taki zawita ,Lepszy od Drogby i Adebayora , jest gwarancja bramek i sadze ze wygryzl by Eto'o ze skladu bo Bojan niema nawet najmniejszych szans ,dlatego powinnien dostawac wiecej szans na gre albo go wypozyczyc.

A widok Busquetsa robiacego za srodkowego napastnika w niektorych meczach moiwi sam za siebie ;]

0

VV za wysoko zdecydowanie 6 , nie mail nic do roboty a ten strzał Drogby był zły ponieważ trafił prosto w niego w sam srodek bramki a ten drugi kontakt z piłka to mialo byc minięcie portero :)

Najlepsyz na boisku Pique i Toure.

Messi tez powinien miec chociaz 6 skoro Eto'o i Marquez taka dostali

0

Dokładnie kazdy mecz jest najwazniejszy .

Mecz z Getafe jest bardzo wazny , poniewaz potem mamy juz sama czołówkę i wtedy nie trudno zgubic punkty .

Co do meczu na Bernabeu uwazam ze Real bedzie musial zaatakowac i nadzieje sie na kontry Barcy. W takim meczu wszystko jest mozliwe ale ze cos strzelimy to jestem pewien na 101%

0

To oczywiste ze nie wzial Hleba i Caceresa, skoro nie grali zbyt czesto to nie oczekujcie ze Pep bedzie ich wpuszczal na koniec sezonu gdy mistrzostwo nie jest pewne a kazdy punkt jak złoto :)

a co do bramkarzy to jak wół napisane ze VV ma stłuczenie takze takie asekuracyjne zagranie.

0

Sklad trafilem idealnie :D

a on pokazuje ze Barca potraktuje Bayern powaznie , wystarczy ze strzelimy bramke i bedzie po meczu , spokojna kontrola pilki bez przemeczania ;)

A Messi chcial grac bo liczy na korone krola strzelcow ligi mistrzow , co przyblizy go do triumfu na najlepszego zawodnika na swiecie :)

Henry nie gra bo mial goraczke i nie trenowal z druzyna

0

Mysle ze zagraja aby strzelic 1 bramke i wtedy nawet cud nikomu nie pomoze,

Beda chcieli szybko strzelic i oszczedzac sily na Lige BBVA.

Co do skladu to zagra Iniesta za Henrego w srodku Xavi Yaya i Keita tak mi sie wydaje , bo to jest najbardziej optymalne ustawienie w Ataku oczywiscie Eto'o ktory byl oszczedzany no i wlasnie jestem ciekaw prawej flanki ale raczej Messi zagra.

0

Dla mnie to Xavi jest najlepszym pilkarzem na swiecie !!!

i ma szanse dostac nagrode Fifa po tym sezonie

Bez niego nasz druga linia nie gra juz tak z polotem, kazda akcja przechodzi przez niego , ma najlepsze prostopadle podanie na swiecie

Symbol BARCY ;)

0

Barca zagrala bardzo dobrze, wygralismy i to malym nakladem sil

pozwalalismy na gre przeciwnikowi w srodkowej strefie ale nic z tego nie wynikalo :) a co do karnego to nic sie nie stalo , pozatym kazdemu sie zdaza ;)

Najlepszy na boisku bez watpienia Iniesta , byl wszedzie na lewej ,prawej ,rogrywal ,strzelal :)

Najslabiej zagral Busquets niecelne podania , kilka glupich strat z ktorych mogla byc bramka, widac ze nie nadaje sie do pierwszej 11-stki jak dla mnie najgorszy z wszystkich naszych srodkowych i gdyby przyszedl Cesc to musialby mecze ogladac z trybun

0

Ja uwazam ze nie mozemy zagrac rezerwami bo moze sie zle skonczyc , oczywiscie licza sie 3pkt i nic wiecej ale ten mecz jest wazniejszy niz ten w Monachium bo tam jedziemy tylko na wycieczke :)

Najlepiej szybko strzelic 2 bramki i grac tak jak w drugiej polowie z Bayernem , nie meczyc sie i spokojnie aby nikt nie nabawil sie kontuzji ;)

0

Ja go widze jak najbardziej , pozatym Guardiola preferuje rotacje w skladzie a skoro bedzie mial trzech znakomitych rozgrywajacych to jest to tylko zaleta a Xavi nie moze grac wiecznie ,a gdy go nie ma to nie ma tez gry ;(

0

ŁukaszFCB

Zlatan ma duzo wiecej techniki niz Eto'o :)

a Keirrison to bardzo ciekawy zawodnik ,przyszla gwiazda brazylijskiej pilki , i jestem pewien ze za 3 lata bedzie kosztowal 3 razy wiecej dlatego jestem na tak, jest lepszy od Bojana ,strzela duzo bramek a to iz jest brazylijczykiem mowi samo za siebie ;)

Co do Villi to jestem sceptyczny , poniewaz musial by usiasc na lawce a do tego nie wniosl by wiele do zespolu bo przypomina Eto'o. (a po co nam taki skoro mamy Bojana) jezeli juz kupywac to albo talent albo wysokiego snajpera ktory da mozliwosc zmiany stylu gry a widac ze Pep takiego chce , a z jego braku w ataku widac Busquetsa :D

Co do kasy to nie zajmuje sie finansami Barcy i jak dla mnie to moga wydawac ile chca ;)

0

To nie my musimy ogladac sie na Real tylko Real sie modlic zebysmy zgubili punkt :D

0

Oczywiscie ze trzeba zagrac pressingiem od poczatku , Bayern sie gubi jezeli gra sie szybka pilke

FCBx2

to byly jedyne rezerwy jakie Bayern posiada w tej chwili, na lawce siedzi Sosa i wlasnie ci dwaj :)

Takze ten mecz trzeba wygrac , bo to nie my boimy sie Bayernu tylko Bayern nas i to bylo widac w wywiadach

zawodnicy szczerze mowia ze beda grali na remis 0:0 by w odpowiednim momencie zatakowac

a ja mam nadzieje ze jak zdecyduja sie na ataki to bedzie to walka tylko o honorówke :)

0

Ten mecz trzeba wygrac i tyle !!!

Jak to niema faworyta , panowie jezeli gramy u siebie z Bayernem bez kilku kluczowych pilkarzy (Klose,Lucio,V.Buyten)

i to w tak slabej formie to niema mowy o innym wyniku niz przynajmniej 2 bramkowa przewaga przed rewanzem!!!

A to iz Bayern wygral tak wysoko ze Sportingiem , jest nieobliczalna druzyna itp itd to sa tylko wymowki w razie porazki

o ktorej nie moze byc mowy jezeli chce sie wygrywac CL

Stawiam 3:0 Barca

0

Inny mecz :)

To mozna jeszcze gorzej zagrac :P

0

Bayern jest cieniutki i to nie przez ten jeden mecz , grali slabo z wszystkimi zespolami z czołówki tabeli !! Maja problem z przeciwnikami ktorzy preferuja szybka gre , poprostu nie nadazaja :)

Jestem pewien ze ich przejdziemy.

Co do Grafite , strzelil w tym meczu bramke sezonu, minal 4 obroncow i bramkarza i pieta umiescil pilke w bramce :)

Pewnie zmierza po tytul krola strzelcow i uwazam ze nadawal by sie do Barcy jest wysoki 190cm szybki i dobry technicznie a do tego kupili go za 7,5 mln euro czyli nie bedize taki drogi :) no i oczywiscie jest gwarancja bramek.

0

I własnie z takiej postawy zawodników jestem dumny ;)

0

Najlepszy i mój ulubiony piłkarz na świecie !!!!

Gdyby nie on to nasza gra nie wygladala by tak jak wyglada ,wszystkie akcje przechodza przez niego , zawsze jest pod gra ,swietnie sie porusza po boisku i te podania otwierajace droge do bramki po prostu XAVI!!!

Dla mnie to on jest symbolem Barcelony ;)

0

Buffon byl by strzalem w dziesiatke :) jest duzo lepszy od VV .

Bardzo doswiadczony prawie nie popelnia bledow. A skoro pojawiaja sie newsy dotyczace sprowadzenia bramkarza to moze byc cos na rzeczy i wkoncu moje marzenie sie spelni i bedzie mozna mowic ze Barca jest druzyna kompletna :)

Co do Trezegue to jestem na nie, poco nam zawodnik na lawke za takie pieniadze jezeli juz kupic napastnika to takiego aby stanowil konkurencje dla Eto'o

0

Najwazniejsze jest zwyciestwo i to nie wazne w jakim stylu!!

Zbliza sie koncowa faza sezonu w ktorej cala czolowka gra ze soba ,dlatego powinnismy utrzymac przewage punktowa,

zeby nie trzeba bylo sie denerwowac :)

To bedzie inny mecz niz na Camp Nou , gramy na wyjezdzie ,bylo malo czasu na przygotowanie sie do tego meczu, zawodnicy zmeczeni po reprezentacjach.Uwazam ze nie mozemy zagrac bez kluczowych pilkarzy bo zle sie to skonczy

W Valladolid trzeba uwazac na Goitoma, swietnie gra glowa , umie sie zastawic , i ma niezla technike :)

stawiam 1:3 ;)

0

Tez chcialbym zobaczyc w Barcelonie Diego z Werderu

Taki deco z najlepszych lat :)

Bylby duzym wzmocnieniem i idealnie pasuje do stylu gry

0

Za slaby na Barcelone!!

Niejest w Romie pierwszoplanowa postacia i nie blyszczy , bylby uzupelnieniem skladu ale niepotrzebnym ,jerzeli juz kupywac napastnika to takiego by byl konkurencja dla Eto'o albo talent jak Keirrisona :)

0

Jestem jak najbardziej za!!!!

Jest lepszy od VV , co roku interesuja sie nim wielkie kluby

i ma wystarczajace umiejetnosci aby grac w Barsie

Pozatym w europejskich klubach nie trudno znalezc bramkarza lepszego niz Valdes :)

0

A co mial powiedziec ze napewno wygra :D

buduje sobie grunt po ewentualnej porazce a wymowka bedzie :)

Co do Pique to pewnie jest mu glupio i niepotrzebnie sie tlumaczy

0

Ronaldinho był wielki i szacunek dla niego!!

Choc do takiej formy juz raczej nie wroci, to nie to ze nagle zapomnial jak sie gra w pilke, i nie glownie przez balety stracil forme

tylko przez wage!!!

sporo przytul i stracil szybkosc,dynamike a to glownie dzieki temu uciekal obroncom i bez tych walorow nie moze sobie poprostu poradzic a to widac gołym okiem

0

Nie mozna oceniac zawodnika po jednym wystepie !!!

trzeba mu sie przygladac przez minimum miesiac ,

Keirrison jest swietnym napastnikiem , jets mloda gwiazda brazylisjkiej pilki i nie trzeb amowic jakie tam wychowuja sie gwiazdy :) Zdecydowanie lepsyz od Bojana , strzela bramki .

Pozatym trzeba wzmocnic druzyne , potrzeba bedzie swiezej krwi na nastepny sezon , nie wolno popelnic bledow jak za Rijkaarda kiedy po mistrzostwie nie wzmocniono zespolu i ze wzgledu miedzy innymi na brak rywalizacji w zespole sie wypalil!!!!!

Transfery sa i zawsze beda potrzebne!!!!!!!!!

krzyś555

Chyba od niedawna jestes kibicem skoro niewiesz ze Bojan jest wychowankiem Barcelony

0

Bogi_Loco

Moze Toni i Klose to drewniaki ale bramki strzelaja, i nie musza byc nawewt ruchliwi bo wystarczy jedno dosrodkowanie i moze pasc bramka, Nasi srodkowi nie beda mieli latwego zycia bo obaj graja silowo i maja przewage w walce o gorne pilki.

Jestem ciekaw gdzie zagra Ribery bo moga nas zaskoczyc, choc Dani tez w obronie najmocniejszy nie jest, ale uwazam ze zdola go odlaczyc od gry :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?