PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaryzykować i brać Auriera ! za 15 mln to promocja , a jak nie będą się go trzymały skandale to cena tylko wzrośnie bo gość jest b.dobry a jak wiemy prawych obrońców na rynku nie ma .
0
Widząc jak twardo i z jakim pressingiem wyszedł u nas na pierwsze 20 min Manchester ja bym postawił zdecydowanie na Turana i Rakiticia. Napewno City będzie bardziej zmotywowane bo to oni muszą , my powinniśmy przetrzymać pierwsze minuty a z biegiem czasu przejąc kontrolę nad meczem i grąć swoje
0
De Bruyne jest świetny zgadzam się ale on gra dużo ofensywniej niż wszyscy nasi środkowi pomocnicy razem wzięci a potrzebny jest ktoś taki jak Xavi który nie będzie musiał robić 12km w meczu a będzie potrafił scalić wszystkie formacje, utrzymać się przy piłce, nadawać tempo gry i wprowadzić spokój w linię pomocy którego brakuje. A co do Thiago to widać że się rozwinął w Bayernie i jest gotowy aby pójść krok dalej a wspomniałem o nim ponieważ jest typowym rozgrywającym których na rynku praktycznie nie ma. I moje zdanie jest takie iż to Thiago i Verratti zasapią Xaviego i Pirlo.
0
Wszyscy tylko nie Andre Gomes ! Nie mogę patrzeć na to jak on się porusza w lini pomocy . Można go spróbować jako zastępce Busiego co już miało miejsce , ale gośc nigdy nie będzie dawał ustawiony wyżej tego czego oczekuje się od gracza na tej pozycji.
Idąc dalej jeżeli nie kupimy Verrattiego albo nie sprowdzimy spowrotem Thiago nie załatamy dziury po Inieście i Xavim
2
Ogólnie to jest bardzo dobry gracz , tylko piłka mu przeszkadza .
10
Martwi nie jeden błąd przez który straciliśmy bramkę ale to że kolejny któryś mecz puścił 4 bramki. W Barcelonie bramkarz jest po to aby oprócz rozegrania piłki od tyłu , wyciągną jakiś strzał nie do obrony zwłaszcza że rywala mają "zazwyczaj" mniej sytuacji. Jego średnia puszczonych goli to chyba 3 na mecz. Wystarczy przypomnieć zeszłosezonowe mecze o superpuchary , gdzie Marc miał udowodnić że może bronić we wszystkich rozgrywkach a skończyło się ławą i powrotem Bravo. Do tego zamiast Alvesa ściągnęliśmy Cillesena dramat.
0
Jeżeli chodzi o mecz to zaskoczyło mnie jak dobrze weszliśmy w spotkanie , w pierwszych minutach Celta była stłamszona , nic nie wpadło to trzeba było odpuścić i poszukać utrzymania się przy piłce i tak dalej, padły bramki dla rywali po naszych błędach i było po meczu.
Co do Ter-Stegena to jego gra przypomina mi Valdesa na początku , też każdy kibic drżał na jego interwencję i zdarzały mu się takie klopsy. I chodź Bravo jest lepszym golkiperem to klub pewnie kierował się tylko tym żeby mieć bramkarza na lata i wierzył w jego talent. Na tym że klub postawił na Valdesa wyszliśmy nie najgorzej :) więc może warto spróbować
Szkoda że po meczu z Alaves ( naprawdę kiepskim ale i jego i całego zespołu ) Denis Suarez spadł w hierarchi Luisa za nawet Gomesa - ja tego gościa nie mogę oglądać, strasznie irytujące jest jego poruszanie się po boiku , nie może się odnaleźć w taktyce a i umiejętności jeszcze zdecydowanie nie te aby mógł grać na tej pozycji w BARCELONIE ! Zdecydowanie bym poszukał mu miejsca jako zmiennik Busiego .
0
Nigdy nie pieje z zachwytu gdy widzę jak nasi grają na pół gwizdka i gdy widzę tak kiepski pomysł na grę jak to miało miejsce w pierwszej połowie. I nie chodzi mi to o jedną stratę Busiego tylko o tym że nie mogliśmy nic poradzić na ich kontry których było mnóstwo , organizowali się dużo szybciej w obronie i mieli pomysł a my graliśmy w stylu " zaraz samo coś wpadnie ". I to że strzeliliśmy 2 bramki w drugiej połowie nie zmieni obrazu w przekroju całego meczu . Wygraliśmy trzeba się cieszyć ale to była "tylko" Borussia a taki stan rzeczy gdy eksperymentujemy z ustawieniem i wygląda to jak wygląda w meczach z lepszymi zespołami po prostu się zemści...
1
Odrobiliśmy pracę domową ? Wygraliśmy mecz na b.trudnym terenie ale taktycznie nie byliśmy przygotowani w ogóle na kontrataki Borussi , nasze ustawienie to był totalny eksperyment i fakt pomogły zmiany ale i kupa szczęścia ponieważ bramki nie padły po jakichś wypracowanych akcjach ( no może ta Turana tak , ale strzał choć piękny to oddawany na czuja i z konieczności ) których w tym meczu prawie nie mieliśmy tak jak brakowało szybkich kontr czy wejść skrzydłami w pole karne. Wynik lepszy niż gra w której brakowało nawet motywacji.
1
Ogólnie kolejny raz wychodzimy bez pomysłu i to nie wina tylko grajków ale i Lucho za ustawienie i taktykę. Nie da się z Paco w kilka dni zrobić prawo-skrzydłowego , może chciał czyś zaskoczyć ale i siebie samego tak naprawdę ryzykując na czuja .
1
Zgadzam się w 100% z tym że Roberto potrzebuje i Barca potrzebuje zabezpieczenia na tej pozycji . Futbol to futbol i kontuzje , kartki spadki formy zawsze mają miejsce. Ale Vidal nie był i nie będzie na to niestety rozwiązaniem , jego profil nie pasuje po porostu do Barcy a w szczególności brak mu umiejętności grania na małej przestrzeni czy ustawiania się i przeglądu pola który ma Roberto dzięki graniu w środku pomocy. Barca to nie Sevilla , gdzie drużyna ma dużo miejsca aby się rozpędzić , zaskoczyć i atakować skrzydłami ! Vidal z swoimi zaletami jest po prostu zbędny bo nikt nie będzie go wystawiał licząc że zagra w meczu 2 dobre akcje bo drużyna będzie wyprowadzała akurat kontrę. Wniosek sprzedać zimą i kupić kogoś młodego typu Cancelo.
2
Nawet po tym meczu mozna stwierdzić ze Gomes moze byc swietna alternatywa dla Busiego. Nie zagrał dobrego spotkania, ale potencjał na tej pozycji u niego widać. Nie wiem czy to miała być jego decelowa pozycja bo żeby grać wyżej brakuje mu po prostu umiejętności i nie ma nawet z kim podjąć rywalizacji . Jeżeli chodzi o pozycję Busiego to ten nie ma zmiannika bo Mascherano to inny typ który daje mało na tej pozycji a Sergi Roberto nie ma cech Busiego do grania na tej pozycji, a taki Gomes jak się ogra , potrenuje ustawienie itp itd może być nowym Busquetsem
6
Błyszczał to zdecydowanie za mocne słowo :) Zagrał przeciętnie , gubił pozycję ( co normalne gdyż nie grał na swojej ) wikłał się w niepotrzebne dryblingi przez co spowalniał grę i miał kilka strat . Szkoda że nie ma u nas już jego brata , bo to był dopiero talent a robienie na siłę talentów z przeciętnych grajków niczego nie da
9
Niestety ale zakup prawego obrońcy jest konieczny . Vidal nie był i nie będzie w stanie wywalczyć sobie miejsca bo jest po prostu za słaby . Nie trzeba od razu kupować Bellerina ale już Cancelo czy któs o podobnym profilu jest koniecznością bo w razie kontuzji Roberto jesteśmy w d..pie . A po drugie Roberto musi czuć oddech kogoś na plecach , on zagrał na tej pozycji dopiero kilka spotkań i błędy na pewno mu się zdarzą.
1
Jak Leo zakładał siatki dla piłkarzy Man.City przy korzystnym wyniku to też prowokacja po przecież mógłby dryblować inaczej. Jeżeli nawet prowokuje to w sposób który jest zgodny z przepisami co innego jakieś głupie przepychanki ,teksty czy gesty. Ktoś sobie z tym nie radzi to niech skończy z graniem i zacznie oglądać w TV
3
Wszystkie wywiady o Vidalu że będzie walczył itp nie mają znaczenia. Chłop się po prostu nie nadaje ! Luis to widzi i nie będzie wystawiał go tylko dlatego ze ten chciał do nas przyjść , czekał pół sezonu by grać . W Sevilli grał wyżej i robił szum bo ta grała szybko z kontry mając dużo miejsca którego Barca nigdy nie ma, po za tym on oprócz szybkości i jednego zwodu nie ma nic do zaoferowania. Przykre ale prawdziwe
3
W ostatnim mec Andre Gomes zagrał chwilę na pozycji Busiego i wyglądało to bardzo fajnie , wiadomo że rywal dobity i było już po meczu ale jego ruchy przypominały Busiego i właśnie tam szuakał bym dla niego miejsca na boisku bo jednak Mascherano to iny typ zawodnika.
0
Faktycznie Rakitić jest gościem który łata u nas dziury i spaja formację do tego potrafi regulować tempo gry i uderzyć z dystansu czego u nas nie było z 10 lat . Gość jest świetny póki ma koło siebie kogoś takiego jak Iniesta którego cechuje co innego :) . Ale chyba nikt nie wyobraża sobie po latach z trio Xavi / Iniesta / Busi żeby w środku pola grał np Gomes i Rakitic
0
Faktycznie w osiągnięciach Simaone nie ma niczego dobrego , to nic że poprzedni tytuł zdobyli w sezonie 95/96 . To nic że co roku o niego się biją do końca oraz są drużyną której nikt nie chce wylosować w 1/8 czy 1/4 Ligi mistrzów czy nawet 1/2 . I nie ważne że to był zespół aspirujący co prawda do gry w pucharach ale o graniu w finale Ligi Mistrzów mogli pomarzyć
30
Nie rozumiem gości którzy marudzą że przyjdzie Paco. To gość który jest młody , nastrzelał bramek dla Valencii , puka do drzwi reprezentacji i będzie idealnym zmiennikiem Luisa Suareza. Prześcieradła mają Moratę a my mamy zostać z Munirem ? Gościem który strzelił kilka bramek w presezonie i po tym uznano że się nadaję ?
0
Paco to byłby strzał w 10. Gdyby nie kibice już byłby u nas. Szkoda bo to lepszy wybór niż wszystkie dotychczas ( Vietto , Gameiro , Gomez , Luan czy inne wynalazki ) gość dałby jakość która gwarantuje zastąpienie kogoś takiego jak Suarez a do tego jest młody i puka do drzwi reprezentacji a jego wartość stale rośnie.
0
Dokładnie , skoro nie wykorzystywał swoich szans wchodząc z ławki w Atletico to czemu w Barcy miało by być inaczej. Po za tym to my jesteśmy klubem docelowym a nie takim żeby przygarniać tych których ktoś chcę się pozbyć !
0
Fajnie to by było wyciągnąć Angela Correę , podobno już składaliśmy ofertę za niego tylko odrzucili i zaproponowali Vietto. Taki Angel to może być nowy Aguero , a techniką to bije Vietto na łeb. My nie powinniśmy być klubem który prowadza gości którzy się gdzieś nie sprawdzili i ktoś się chce ich pozbyć
1
Te 2 transfery to bomba , ale Vietto ? moim zdaniem się nie nadaje , składaliśmy w tym okienku podobno oferty za Angela Correę i Depay'a to lepsze opcje od Vietto który nie poradził sobie w Atletico i to oni go nam wpychaja
2
2 Świetne transfery , młodzi prespektywiczni a zarazem ograni w mocnych ligach europejskich i od razu mogący wskoczyć do składu.
Teraz jeszcze wzmocnienie ofensywy, o Bellerinie można zapomnieć , temat Azpilicuety raczej też nie ruszy skoro zostało nam 30-40 mln to trzeba się rozejrzeć nad młodym perspektywicznym napadziorem , mi się marzy Lucas z PSG . Nie jest to może klasyczny napastnik ale może grać na obu skrzydłach do tego jest młody i nie grał pierwszych skrzypiec więc kto wie. Oby tylko nie Vietto
2
Jak na razie przeprowadziliśmy bardzo dobre transfery ! Wszyscy młodzi za niewielkie pieniądze z dużymi szansami aby zaistnieć w Barcelonie. Teraz skupić się na zmienniku dla MSN , oby tylko nie był nim Vietto,
1
Nie rozumiem narzekań na takie transfery jak Umtiti i Digne . Obaj byli młodzieżowymi reprezentantami Francji , teraz grają w kadrze seniorskiej w tak młodym wieku . To są perspektywiczni zawodnicy którzy już mają jakość , a w Barcelonie mogą zyskać status gwiazd/lub nie . Ale to chyba logiczne że na ławkę do uzupełnienia składu nie kupimy na LO Alaby !!! Takie transfery są potrzebne żeby odmłodzić skład i jestem pewien że każdy z tych zawodników nie przychodzi aby być zapchajdziurą . Wszyscy sprowadzeni za niewielkie pieniądze które w razie wpadki zawsze się zwrócą.
0
Co to k.rwa za porównania do Vidala ? Gość który jest młodym perspektywicznym "środkowym obrońcą" który grał w pierwszym składzie Lyonu , porównany zostaje do Aleixa który na najwyższym poziomie rozgrywek zagrał 1 sezon i to na prawej pomocy , po czym miał do nas dołączyć i zastąpić najlepszego PO Alvesa ! parodia
1
Jeżeli budżet pozwoli to Nolito jako zmiennik MSN idealny , na PO Cancelo( młody , w miarę tani , rozwojowy) byłby na pewno lepszym rozwiązaniem niż jakiś Jonny , Mariano czy inne wynalazki na "chwilę" , A Roberto czy Vidal to nie są prawi obrońcy i Barca nie może sobie pozwolić na zostawienie na tej pozycji takiej dziury. A reszta zostaje na młodego stopera ( Marqunios , Umtiti)
0
Dokładnie , ja nie wierzę jak czytam te wypociny że taki klub jak Barca ma na prawej obronie zostać z pomocnikiem Roberto i Vidalem który doświadczenie gry na obronie i zaufanie u Enrique ma takie jak Rasiak!
Brać takiego Cancelo , który jest młody i może być naszym Bellerinem a do tego przy Vidalu to profesor na PO